Борис Камбуров връхлетял с буса си върху семейство от София, а след това помел и сливенски фолксваген
Загинал е пътуващият на седалката до него – Петко Кантарджиев от Бургас
Айтозлията Борис Камбуров е връхлетял с висока скорост с буса си върху мерцедеса на семейство от София, а след това е помел и фолксвагена на мъж от Сливен, разказаха за Флагман.бг очевидци на тежкия инцидент край село Венец.
Както вече съобщихме ПТП-то отне един човешки живот и прати други петима в болница.
Установено е, че 31-годишният Борис от Айтос е пътувал с микробус на варненска фирма, до него на пасажерската седалка е седял 53-годишният бургазлия Петко Кантарджиев.
Той е шофирал доста бързо, изпуснал е контрол над буса, навлязъл е в насрещното движение и челно се е забил в „Мерцедес ML“ със софийска регистрация, който буквално бил пометен, а след това отнесъл сливенски фолксваген и се забил в канавката.
Айтозлия предизвикал катастрофата, отнела човешки живот край Венец
Най-тежки са били ударите откъм пасажерската седалка. 53-годишният Петко е бил в критично състояние още на мястото на инцидента. Откаран е в болница, но травмите му са били несъвместими с живота.
Шофьорът, предизвикал мелето, се разминава най-леко – фрактура на таза и разкъсвания на лявото бедро.
Както писахме и тримата пътуващи в Мерцедеса са пострадали по-сериозно, но за щастие са без опасност за живота. Сред тях и 13-годишното им момченце. С травми са и двамата пътуващи в сливенския Фолксваген – шофьорът и съпругата му, която е с разкъсан черен дроб.
Водачът е с отрицателна проба за алкохол. Предстои да се установи с каква скорост е шофирал.
Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието
"Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив
Традиционна баница със сирене - лесна рецепта
Две огнища на антракс са открити и изолирани в България
Спортната звезда Кирил Милов: Тези шест минути ми се сториха цял век
Хиляди българи имат имен ден на 23 април
Слънцето си проправя път по Черноморието
Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота
Най-трудните зодии за сериозна връзка
България първа в негативна класация по смъртност от рак в ЕС
Буфон посочи 3 причини за краха на Италия
Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията

Ми закъде си се разбързал ве.....за оня свят ли.....???
Жалко ,че е загинал невинен човек.....
По-добре да закъснееш.отколкото,изобщо да не пристигнеш.......