×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пътят Приморско-Созопол е истински ад за шофьорите


Пътят Приморско-Созопол е истински ад за шофьорите
Час и половина отнема изминаването на 22-километровия участък
18 Юли 2021, Неделя, 16:42 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Светлозария КИДЕРОВА

Причината е леко верижно ПТП, което обаче е парализирало движението по двулентовия път

Верижна катастрофа с три коли буквално е блокирала движението по двулентовия път между Приморско и Созопол, предава репортер на Флагман.бг. Инцидентът е станал преди около час малко преди отбивката за Созопол. Няма пострадали, нанесени са само материални щети. Двете коли са премахнати от пътното платно, но едната все още  е там, което създава голямо неудобство за шофьорите, тръгнали от южните ни курорти по родните места.

„Трафикът е кошмарен. Тръгнахме от Приморско преди час и половина и едва сега успяхме да стигнем Созопол. Да - 22 км за час и половина.  А в София сигурно ще сме посред нощите. Не се знае какво е положението между Стара Загора и Чирпан, където все още продължават ремонтите. Апелирам хората, които ще пътуват тази вечер, да почакат още малко за тръгване“, каза изнервена шофьорка пред наш репортер. 

Освен верижната катастрофа, аварирал автомобил също затруднява движението. Колата се намира на пътя – в близост до отбивката за Равадиново. Тъй като пътят е двулентов, шофьорите няма как да избегнат колата, заради което се образува задръстване. 
 




В категории: Созопол


18
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско 12/08/2026, Сряда 19:00 1
18
Коментара по темата
18.
Българина
19.07.2021 01:02:10
0
5
Целият път от Дуранкулак до Резово е убийствен. В прекия смисъл!
17.
Do 9
18.07.2021 21:51:58
0
5
Селтак е на баща ти сина дето е от тези с лютеницата на камения гръцки плаж. Ама инак в нета много лае
16.
Чобани
18.07.2021 21:18:17
2
10
Селяците със СВ,РВ,У,СН,СА и други овчари са тръгнали на море,невиждалите плажове...
15.
В тази губерния
18.07.2021 18:38:39
1
9
има ли нещо което не е АД?
14.
Оф
18.07.2021 18:21:52
7
30
Кога ще дойде септември да се разкара всичката сган.
13.
Er
18.07.2021 18:15:53
4
8
Ами много селяни има там и затова така се случва
12.
Хубаво е лятото
18.07.2021 18:14:08
2
9
да бъдеш на море
11.
Smotanqka
18.07.2021 18:09:26
4
11
Измити махайте се не ве искаме....стоите си на тунджата.
10.
Терминал2
18.07.2021 17:57:10
0
4
Малиии егати проблема ко ши праим ся
9.
До 7
18.07.2021 17:38:58
13
6
Селтак ти май от кара баир не си излизал!
8.
Село
18.07.2021 17:37:16
4
11
Ази имам басейн на промоцию у село и не ми требе бетономориету, поръчал съм си 10куб песък и че прайм плаж под ореху,
7.
Da be da
18.07.2021 17:36:09
5
31
Жалко че не мога да постна снимка на всички баровци в Гърция как си срял джипа првд хотела и на терасата ръфа хляб с лютеница. Големите баровци в Гърция. Да и нашето не е много хубаво ама и там не е кои знае какво а и да не казвам че цените са двойни така че ходете да си папкате лютеничката и саламчето от България на скъпичко в Гърция.
6.
Делян Пеевски
18.07.2021 17:32:33
4
16
Има много шофьори от квотата на слабоумните, селяндурите също са повече от добре представени. Милиционарите онанират в патрулката под някоя дебела сянка и чакат да им мине смяната и да опънат надника. Резилтата е видим. Хаос в реда на Мутрите.
5.
Burgas
18.07.2021 17:28:41
2
15
Минавайте през Ясна Поляна. Пътя е добър и не е натоварен.
4.
възмутен теляк
18.07.2021 17:18:37
1
9
Като гледам снимката има 5 коли на пътя.
3.
Росица
18.07.2021 17:14:38
35
14
Не се притеснявайте, ние сме в Гърция. Сто пъти по-добре е от смотаното ни черноморие.
2.
Трол
18.07.2021 16:56:22
14
23
Какво правите на "лайноморието"? Гърция ви очаква.
1.
кхе кхе
18.07.2021 16:49:37
7
61
ми стойте си у Шопия кво идвате тука за уикенда само. Нали у Гръцко по убаво и по близо - кво всеки уикенд сте тука ве майна?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година Неврохирургът и зам.-председател на ОбС-Бургас д-р Светослав Тодоров представи тежката статистика пред всички постоянни комисии и предупреди за риска от черепно-мозъчни и гръбначни травми Пометената на пешеходна пътека в Бургас е висш дипломат от Европейската агенция за сигурна авиация (ВИДЕО) Пометената на пешеходна пътека в Бургас е висш дипломат от Европейската агенция за сигурна авиация (ВИДЕО) Брат ѝ - известният бургаски хирург д-р Костадин Петков, проговори първо пред Флагман.бг за трагедията и чудото с лабрадора Рони Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа Пол Тейлър анализира как масовият поток от Мароко отключи взаимни обвинения в ЕС и напрежение между Испания и Италия Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“ Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“ Общинският съвет намали цената с 4,26 евро и даде зелена светлина за граждански проект с детска зона, осветление и място за домашни любимци Димитър Спасов към родителите: Вкарайте децата в спортните зали, безделието ражда пороци Димитър Спасов към родителите: Вкарайте децата в спортните зали, безделието ражда пороци Вицепрезидентът на БНФ Карате отправи остър призив на Международния ден на младежта след поредицата от случаи на детска агресия Терор в центъра на Бургас: Мъж залива с фекалии и троши коли на ул. „Ген. Гурко“ (ВИДЕО) Терор в центъра на Бургас: Мъж залива с фекалии и троши коли на ул. „Ген. Гурко“ (ВИДЕО) Видео от охранителните камери на местния часовникар Вишко Гаров запечата бруталните изцепки на 72-годишния Манол Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим Поклонението започва в 08:30 часа в храм Св. св. Козма и Дамян, а траурната церемония е от 12:00 часа Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора Правителството няма да продължи с тримата кандидати от процедурата при кабинета Желязков, но те могат отново да се включат Извънредно! Тежка катастрофа до Подземната улица в Бургас, два Хюндая се помляха Извънредно! Тежка катастрофа до Подземната улица в Бургас, два Хюндая се помляха За щастие няма пострадали, щетите са изцяло материални  Вижте как изглежда майката на едно от момчетата, участвали в убийството в Пловдив Вижте как изглежда майката на едно от момчетата, участвали в убийството в Пловдив Гергана Папазова твърди, че непълнолетният ѝ син е бил само наблюдател на фаталния побой над Георги Кузев
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Москва е готова да действа и далеч от европейските води, а руското Министерство на отбраната вече е получило заповед 100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал 100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал Според публикуваното съобщение гости от три етажа трябва да ходят пеша, а нарушаването на правилата води до солена санкция Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив 18-годишният излиза срещу 700 евро гаранция, а другият младеж остава под надзора на Детска педагогическа стая Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи" Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи" Рикардо Аройо напусна "Новите съседи" в сезон 15, когато героят му "почина" на дивана си, сам и правейки любимото си - гледайки мач Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца Най-възрастният действащ държавен глава управлява дистанционно и направи сериозна рокада във военното командване САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго Пакистанските посредници са получили съгласие от Вашингтон и Техеран дни преди крайния срок на 17 август Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско Американската прокуратура твърди, че групата договаряла картечници, гранатомети и минохвъргачки за войната на CJNG в Мексико Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, а фериботите, нощувките и храната допълнително вдигат сметката за лятната почивка Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Генеративният AI ускорява продажбите, проектирането и сделките със земя и сваля разходите на строителните компании Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Американският президент заяви, че не вярва на Техеран и предупреди за тежък отговор при нови действия
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Защо плачеш, мила?
- Защото ми казаха, че съм тъпа.
- Хубаво де, и кое не ти е ясно?
Виц на деня Виц на деня Двама старци си говорят:
- Ех наборе-е-е, станал съм като стенен часовник!
- Що бе?
- Ми ей го на - в главата ку-ку, а от долу махало...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Към съседа от 4-тия етаж, който започва с бормашината в 7:00 сутринта в неделя: Надявам се бургията ти най-накрая да удари златна жила, че да си купиш къща в друг град!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори