×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Надрусан блъсна кофа за боклук до к-г „Градина“, тя се стовари върху паркирана кола


Надрусан блъсна кофа за боклук до к-г „Градина“, тя се стовари върху паркирана кола
18-годишният Кристиян е тестван за употреба на наркотици, устройството отчело амфети и канабис
16 Юли 2021, Петък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Инцидентът е станал на разсъмване в района на изхода от Созопол в посока къмпинга

Надрусан 18-годишен тийнейджър сътвори култово ПТП в района на къмпинг „Градина“. Около 06:30 часа в четвъртък в района на изхода от Созопол в посока къмпинга, при извършване на маневра на заден ход, Кристиян П. блъснал с лекия си автомобил  контейнер за боклук. 

От силния удар  кофата полетяла и се стоварила върху друг паркиран в близост автомобил. Щетите по возилото били сериозни. За случая сигнализира читател на Флагман.бг, който е станал свидетел на куриозната случка.

На място веднага пристигнал полицейски екип. Кристиян е тестван за употреба на алкохол и наркотици, като drug тестът отчел положителен резултат за амфетамин и канабис.

Тийнейджърът е бил задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служителите на РУ-Созопол.


В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
Чистота Бургас
18.07.2021 03:16:59
0
5
Нищо не споменават за кофата за боклук!!! Пострадала ли е? Ще може ли да се използва отново???
17.
взел дал
17.07.2021 21:32:05
0
1
Дано намери покой
16.
Аз
17.07.2021 13:24:34
1
6
И това трябва да е важна новина?
15.
Dom
17.07.2021 12:56:33
1
7
Келеш надрусан. Въобще не са за съжаление тези лапета.
14.
Джими Италиано
17.07.2021 08:57:18
2
21
Погледа му излъчва мъдрост. Нещо като съвременния Марк Аврелий
13.
Терминал2
17.07.2021 07:18:40
2
22
Ааа извинявай те ама момчето изобщо не прилича на наркоман.,само как умно гледа по скоро ми прилича на меринджей
12.
Ама
17.07.2021 00:11:52
5
29
Тя мутрата му готова за трудов лагер бе,баси изпадналия маймуняк.
11.
Стафа
16.07.2021 23:32:10
1
30
Тедке, това не са наркомани, просто най обикновенни махленски олигофрени , със или без наркотици това им е кариерата
10.
Бургазлия
16.07.2021 23:31:54
1
30
Хаха, щях да съм изненадан, ако не е дрогиран. Градина и заведенията по него са Меката на наркоманите. Там нормален човек трудно ще срещнеш.
9.
Тедка_Солетка
16.07.2021 23:10:49
0
36
Всички наркомани като тоя са гнусни мърши. Мръсни, миризливи парцали. Виждала съм как джобят деца да им вземат стотинките. Няма такава долна измет и такъв мръсен боклук. Животни с мозък колкото на една кокошка. Без вас Бургас щеше да е прекрасен град с хубави образовани и успешни млади хора. Ама такива "батки" развалят всичко. За кви се мислите бе наркомани грозни. Вие сте мършата в Бургас
8.
бургаски
16.07.2021 22:54:47
1
31
жалко за похабения човешки ресурс на толкова много млади хора в България заради шибаните наркотици
7.
ХАХАХАХАХАХА
16.07.2021 22:50:42
2
24
Къв е тоя палячо ве брат??? :DDDDDD малеееее и момичетата си падат по такива???!!!
6.
Стафа
16.07.2021 22:39:32
2
25
Дори когато друсахме кодеин и хероин 90-те години нямаше такива ежедневни олигофрении, и ни казваха че от това по голямо падение нямало..
5.
RA
16.07.2021 22:32:19
1
14
Dunerjiite i te nqmat razlika 5 leva za duner i habqt vazduha
4.
Scuderia
16.07.2021 22:21:49
1
62
После се обиждат и дървят като имаш предразсъдъци към тях....Еми погледнете го тоя далматинец-бръснатата глава,поглед като че все едно му е влязло нещо в окото и изсмуканата физиономия от пико,амфети и недояждане защото цепи 10те лева от мама за точка пико и един дюнер.Просто няма какво да го дискутираме повече.....аман от такива бездарници,които хабят въздуха!И аз трябва да очаквам от подобни примати да си плащат също данъците в бъдеще и да крепят икономиката...пълен леш.
3.
Аз
16.07.2021 22:06:46
3
49
Баси колко боклуци има за работна ръка,вкарайте ги за по една година да бачкат в някоя мина или кариера.Няма да имат време да мислят за никакви глупости.Ще строим пътища по-бързо и от китайците.
2.
1233
16.07.2021 22:04:46
9
28
Боклук да се обеси!
1.
Dobre
16.07.2021 22:04:04
16
33
Не мога да разбера
Ежедневно катастрофи с двама участници, на оживени булеварди, до пешеходни пътеки с висок риск за живота на други граждани - щом няма жертви - няма тест за наркотици, дори не искат да изпратят патрул, а съветват да се попълни двустранен протокол. На тоз пич за една паднала кофа - дръг тест. Как става тва ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
„Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си Писателят на „Адажио за Мария“ кани бургазлии на лятна литературна вечер под открито небе в Central Park. Входът е свободен Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ От жилището са иззети около 9 грама марихуана и 10 грама червеникаво вещество Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Държавният глава ще търси широка гражданска подкрепа, но още не разкри кой ще бъде кандидатът й за вицепрезидент Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор 54-годишният криминално проявен софиянец е задържан UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 С него пристига и един от водещите треньори в легендарния Team Khabib - Еседула Емирагаев Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) В колата на 19-годишна бургазлийка е открит метамфетамин, а криминално проявеният хасковлия е задържан Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Те стигнаха до портала на авиобазата Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Макар да не иска управляващите да застават зад него, бургазлията призна, че симпатизира на премиера и „Прогресивна България“, но отправи критики към външния и вътрешния министър  МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници Предложението цели еднакви цени, прозрачност и контрол върху средствата, плащани от Здравната каса Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Родни производители губят достъп до щандовете, докато стоките поскъпват два или три пъти по пътя до магазина
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна
Владимир Чуков Владимир Чуков Иранците очевидно не са в състояние да продължат тази изтощителна война, губят около 400 милиона долара дневно Виц на деня Виц на деня Докторът пита новата медицинска сестра:
- Взехте ли кръв от пациента?
- Да докторе, само шест литра пусна...
Виц на деня Виц на деня Шоп на интервю:
- Какво можеш да правиш?
- Е па мо'ем да копам.
- А друго можеш ли да правиш?
- Е па мо'ем и да не копам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Коремът ми е като плазмен телевизор.
- ???
- Плосък е и всички ахкат като го видят.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори