×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трима са абсолютните отличници от ГЕРБ-СДС в Бургас, те доказаха, че са лидери


Трима са абсолютните отличници от ГЕРБ-СДС в Бургас, те доказаха, че са лидери
Любен Дилов, Жечо Станков и Димитър Бойчев са големите победители на 11 юли в ГЕРБ-СДС, всеки с различен подход и природа, но и с достойнства, заслужаващи довере и подкрепа
13 Юли 2021, Вторник, 12:21 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка: Авторът

Доверието в тези трима мъже като личности е впечатляващо и няма как да не бъде отбелязано

Трима са абсолютните отличници в листата на ГЕРБ-СДС за Бургас от парламентарните избори на 11 юли. Тези хора доказаха, че могат още сега да се явят на следващ вот и да спечелят доверието на хората. Подкрепата за тях като личности е впечатляваща и няма как да не бъде отбелязана.

Водачът Любен Дилов – син, който за втори път тази година е начело на отбора на ГЕРБ-СДС и води силна, изчистена от спекулации и лъжливи обещания,  кампания, е получил 3389 лични преференции. Основна причина за това е фактът, че неговите срещи с избиратели не включваха толкова предизборни речи, колкото откровени разговори с хората за това от какво имат нужда и как може народните представители да бъдат проводници, които спомагат за решаването на проблемите им.

Вторият в листата – бившият зам.-енергиен министър Жечо Станков е в националната политика от два мандата. А тази година за втори път доказва, че е истински лидер и може да излезе като успешен претендент и в чисто мажоритарни избори, каквито са местните. Сега той получи 3656 преференциални гласа, което е най-голямата лична подкрепа в листата на ГЕРБ. За хората, които познават Жечо Станков или са били на предизборна среща с негово участие, е ясно, че той прави мажоритарна кампания от европейски тип, убеждавайки и разяснявайки лично как да се гласува. Станков е доказан експерт по енергетика и една от най-големите му битки в момента е за включването на Бургас в Зелената сделка, за да се развие Бургаският регион в тази посока, чрез модерни индустриални зони с високотехнологично оборудване, което да даде шанс за трансформация на икономиката.

Жечо Станков благодари за подкрепата в личния си профил във Фейсбук и обяви, че си е поставил една-единствена цел - хората в Бургас и региона да живеят още по-добре, по-качествено, по-уредено. „Това ще ме води и в работата ми в новия парламент. А Вашето доверие е най-голямата задвижваща сила. Благодаря лично на всеки един от тези 3656 души, които преференциално дадоха вота си за мен. Това е огромна подкрепа и ще положа всички усилия да ви докажа, че сте направили верен и полезен избор. Ще спазя обещанията и ще изпълня поетите ангажименти! Благодаря и на тези, които с градивни критики ми показват грешките“, пише Жечо Станков.

Третият човек и доказал се парламентарист в листата на ГЕРБ-СДС, който се отличава с лидерските качества и дългогодишен опит като народен представител, е областният председател на партията Димитър Бойчев. Това е човекът, който от първия ден на гражданското сдружение ГЕРБ в далечната 2006 г. ръководи с размах развитието й до партия за участие в местните избори година по-късно, а след това поема областната партийна структура, за да я превърне в най-мощната организация на ГЕРБ в страната. На 11 юли Димитър Бойчев е получил 2296 лични преференции, за всяка една от които той благодари.

„Приятели, благодаря ви за внушителната подкрепа, която получих! 2296 души са гласували лично за мен. Благодаря ви от сърце! Коалиция ГЕРБ-СДС е победител на изборите в Бургаска област. Това е много висока оценка и чест“, написа Димитър Бойчев на личната си страница във Фейсбук.

Впрочем за Бойчев може да се говори като за истинска епоха в политическия живот на общината и в района като цяло. За дългогодишните наблюдатели от кухнята на партиите той си остава  консенсусен лидер, търсещ с нормален тон и доводи справедлив баланс, а не конфронтация с опонентите - както в Общинските съвети по населени места, така и сред народните представители от различните политически сили, излъчени в парламента от нашия многомандатен район. Зад гърба си има 5 парламента и нито един публичен скандал, петнящ името му.

Считан е за един от стожерите на ГЕРБ в национален мащаб. Впрочем, достатъчно е да напомним за случилото се миналия четвъртък вечерта пред полицейското управление на Поморие, където бе откаран с белезници кмет на ГЕРБ по подозрение, че ще купува гласове, но без никакво доказателство от страна на МВР. Областният лидер зстана на пост в жегата още преди обявения за 19 часа граждански протест срещу полицейския произвол. И остана докрая, когато повечето от съпартийците му отдавна спяха в домовете си. Репортер на Флагман видя, че към  23  часа лично изпраща съпругата и двете дъщери на арестувания си съратник, а в петък сутринта отново бе "на фронта" в Поморие, считайки, че това е част от дълга му като лидер.




Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
Тервел ИЛИЕВ Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел 29/03/2026, Неделя 18:00 1
Михаил ДИМИТРОВ Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката 29/03/2026, Неделя 16:41 0
Тервел ИЛИЕВ Падна легендарен рекорд във Формула 1 Падна легендарен рекорд във Формула 1 29/03/2026, Неделя 16:03 0
Тервел ИЛИЕВ И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 29/03/2026, Неделя 14:41 0
България Всички новини
Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Асен Василев нарече лидерът на "Прогресивна България" "страхлив лицемер" и замеси съпругата му Деси Радева  Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Сабриев иронично допълва, че саламът може да се нарече "телешки“ само заради металната тел, с която е завързан Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Няма да отстъпя и на милиметър, ако не получат финансиране, дори и да сме в опозиция, казва един от най-активните депутати на ГЕРБ Станислав Губеров, който отново е в листата за 52-ото НС Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Дадените пари за хазартни игри нарастват с около 40 на сто през миналата година, и то при положение, че през предходната 2024 г. имаше увеличение с около 8 на сто спрямо 2023 г. Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията От тях близо 4 000 са подадените декларации от дружества само за Бургаска област В "Стани богат" зададоха въпрос с 2 верни отговора В "Стани богат" зададоха въпрос с 2 верни отговора В последното от широко рекламираната серия предавания с участници от т. нар. Поколение Зет на клет студент по журналистика беше зададен въпрос с два верни отговора Студент изпращал свой „двойник" на държавни изпити в Пловдив - осъдиха и двамата Студент изпращал свой „двойник" на държавни изпити в Пловдив - осъдиха и двамата За целта била използвана студентска книжка, издадена на името на действителния студент, но със сменена снимка с тази на „заместника" Хотелиер от Слънчев бряг: За пръв път от 12 години хотелът ми ще остане празен за Великден Хотелиер от Слънчев бряг: За пръв път от 12 години хотелът ми ще остане празен за Великден Цените на пакетите са непроменени спрямо миналата година, но няма интерес нито от българи, нито от румънци. Уникално явление, обяви Румен Мончев Ф-Студио: Защо проф. Александър Маринов създава ПП „България може” и цялата истина за раздялата му с Радев Ф-Студио: Защо проф. Александър Маринов създава ПП „България може” и цялата истина за раздялата му с Радев Пеевски се появи накрая, противоборството винаги е било Радев-Борисов и сега ще е рисково начинание коалиция, дори и сътрудничество на „Прогресивна България” с ГЕРБ Мистерия около смъртта на Стефан Денев в Слънчев бряг: Намушкване или поглъщането на езика причинило фаталния изход? Мистерия около смъртта на Стефан Денев в Слънчев бряг: Намушкване или поглъщането на езика причинило фаталния изход? В Несебър се носи слух, че бил наръган многократно, но това не отговаря на истината 
Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел Opмyзĸият пpoтoĸ, пpeз ĸoйтo минaвa eднa пeтa oт cвeтoвния пeтpoл, eднa чeтвъpт oт гaзa и eднa тpeтa oт тopoвeтe, e дe фaĸтo блoĸиpaн Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Подозренията са, че тя се е преструвала на неработоспособна Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години По думите на пътуващите, разликите в цените са съществени Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката Червеното вино е приятел на човека, а и на оралното здраве. То съдържа активни съставки и антиоксиданти, които имат благоприятно въздействие върху зъбите и устната кухина на човека Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Новата мярка ще се добави към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която се събира от юли за малки пратки със стойност под 150 евро, основно идващи от Китай Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Имотът беше обявен на търг за 5,6 млн. евро от частен съдебен изпълнител през юли м.г., но тогава не се стигна до продажба Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Властите в ОАЕ са действали едностранно и без официални обяснения И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 На ринга той ще изведе своя възпитаник Тома Великов, който представлява боксов клуб „Венко Пулев“. Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Според Ким Чен-ун най-новият тест на двигателя е имал „голямо значение за извеждането на стратегическата военна мощ на страната на най-високо ниво“ Мирча Луческу получи инфаркт по време на тренировка Мирча Луческу получи инфаркт по време на тренировка Към момента състоянието на 80-годишния Луческу е стабилно
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Вкарахте ме в цирк Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори