Обирджии гастрольори пребиха 36-годишния Богдан от Царево, откраднаха му 3 бона
Тийнейджърите Траян и Отто го издебнали на входа на жилищната сграда, в която живеел мъжът
36-годишният Богдан стана жертва на двама обирджии гастрольори в Царево. Мъжът, който скоро се завърнал от Германия, се събрал с приятели в местно заведение да се почерпят.
20-годишните Траян Добрев и Отто Месут-Михаел дълго време наблюдавали Богдан, който вече бил толкова пиян, че хвърлял пари на поразия към оркестъра и персонала на кръчмата. След края на купона мъжът се насочил към дома си.
На входа на жилищната сграда обаче бил причакан от Траян и Отто. Те го издебнали в гръб, като му нанесли жестоки удари в главата. Жертвата се свлякла на земята, а те веднага го преджобили, като взели от портфейла сумата от 2760 лв.
Двамата гастрольори са арестувани. Те са от Пловдив и срещу тях е взеха мярка за неотклонение „задържане под стража“, съобщиха от Районната прокуратура в Бургас.
Ако бъдат признати за виновни, ги грози затвор от 3 до 10 години
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май

Абсолютно си прав пич......
Няма по-гадни копелета от майните.....
Щото Пловдив е диагноза.....
Който не вярва,да гледа Китодар в Ютуб....
за майните.....
1към 1 вярно....
Заедно с шопите са на един кантар