Обирджии гастрольори пребиха 36-годишния Богдан от Царево, откраднаха му 3 бона
Тийнейджърите Траян и Отто го издебнали на входа на жилищната сграда, в която живеел мъжът
36-годишният Богдан стана жертва на двама обирджии гастрольори в Царево. Мъжът, който скоро се завърнал от Германия, се събрал с приятели в местно заведение да се почерпят.
20-годишните Траян Добрев и Отто Месут-Михаел дълго време наблюдавали Богдан, който вече бил толкова пиян, че хвърлял пари на поразия към оркестъра и персонала на кръчмата. След края на купона мъжът се насочил към дома си.
На входа на жилищната сграда обаче бил причакан от Траян и Отто. Те го издебнали в гръб, като му нанесли жестоки удари в главата. Жертвата се свлякла на земята, а те веднага го преджобили, като взели от портфейла сумата от 2760 лв.
Двамата гастрольори са арестувани. Те са от Пловдив и срещу тях е взеха мярка за неотклонение „задържане под стража“, съобщиха от Районната прокуратура в Бургас.
Ако бъдат признати за виновни, ги грози затвор от 3 до 10 години
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Абсолютно си прав пич......
Няма по-гадни копелета от майните.....
Щото Пловдив е диагноза.....
Който не вярва,да гледа Китодар в Ютуб....
за майните.....
1към 1 вярно....
Заедно с шопите са на един кантар