Областният управител Мария Нейкова се захвана с проблемите в карнобатските села, местните искат постоянни лекари
Нередовното присъствие на лекар по селата в община Карнобат е основен проблем на жителите
Следвайки обещанието си, областният управител Мария Нейкова проведе поредна изнесена приемна в община от бургаска област. Тази седмица проф. Нейкова се срещна с жители от община Карнобат. Разбирайки за посещението й в приемният й ден дойдоха и жители от съседни на общината населени места.
Проблемите, които поставиха, бяха свързани с инфраструктурата до малките населени места, липсата на редовен обществен транспорт, както и нередовното присъствие на лекар по селата.
Мария Нейкова проведе и среща с кмета на община Карнобат Георги Димитров, като обсъдиха важни проекти и преписки за общината. По-късно към срещата се присъедини и началникът на РУ на МВР гл. инспектор Владимир Христов, който обобщи криминогенната обстановка на територията на община Карнобат и мерките, предприети за осигуряване на спокоен изборен ден.
В края на посещението си в община Карнобат областният управител посети и читалището, на което дари свои книги, чийто автор е тя. Същото дарение беше направено и по-рано същия ден на читалището в Айтос.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
