"Бургасбус" пуска автобусна линия от ж.к. "Меден рудник" до кв."Крайморие"
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни
"Бургасбус“ пуска пилотно директна лятна линия 17А, която ще свързва комплекс „Меден рудник“ с кв. „Крайморие“ през почивните дни.
Новата линия 17А ще се изпълнява от 17 юли, в събота и неделя през летния сезон по маршрут : Терминал „Меден рудник“, ул. „Въстаническа“, бул. „Захари Стоянов“, бул. „Г. Ал. Коджакафалията“, ул. „Петрова нива“, ул. „Дъга“, ул. „Апостол войвода“, ул. „Георги Попаянов“, бул. „Захари Стоянов“, кв. „Крайморие“.
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни, като се запазва и разписанието на линия 17, която в момента обслужва кв. „Крайморие“.
Часовете на тръгване от Терминал „Меден рудник“ са: 08:30; 09:30; 10:30; 14:00; 15:00 ч., а от кв. „Крайморие“ - 09:00; 10:00; 11:00; 14:30; 15:30 ч.
Новият маршрут се създава след направени предложения от страна на жители на комплекс „Меден рудник“. Целта е чрез него да се осигури както по-лесен достъп до „Крайморие“, така и да се намали трафикът по част от трасето към Южното Черноморие.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

В меден рудник живеят странджански качури ямболски уругвайци сливенски кавали и карнобатски шилета
Тъкмо ще се съберат, всичката ямболско-сливенска паплач!
Тамън няма да щъкат другаде, така ще си ръсят селенията само на едно място, вдички заедно.
и в Б11 , АКО МОЖЕ !