"Бургасбус" пуска автобусна линия от ж.к. "Меден рудник" до кв."Крайморие"
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни
"Бургасбус“ пуска пилотно директна лятна линия 17А, която ще свързва комплекс „Меден рудник“ с кв. „Крайморие“ през почивните дни.
Новата линия 17А ще се изпълнява от 17 юли, в събота и неделя през летния сезон по маршрут : Терминал „Меден рудник“, ул. „Въстаническа“, бул. „Захари Стоянов“, бул. „Г. Ал. Коджакафалията“, ул. „Петрова нива“, ул. „Дъга“, ул. „Апостол войвода“, ул. „Георги Попаянов“, бул. „Захари Стоянов“, кв. „Крайморие“.
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни, като се запазва и разписанието на линия 17, която в момента обслужва кв. „Крайморие“.
Часовете на тръгване от Терминал „Меден рудник“ са: 08:30; 09:30; 10:30; 14:00; 15:00 ч., а от кв. „Крайморие“ - 09:00; 10:00; 11:00; 14:30; 15:30 ч.
Новият маршрут се създава след направени предложения от страна на жители на комплекс „Меден рудник“. Целта е чрез него да се осигури както по-лесен достъп до „Крайморие“, така и да се намали трафикът по част от трасето към Южното Черноморие.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

В меден рудник живеят странджански качури ямболски уругвайци сливенски кавали и карнобатски шилета
Тъкмо ще се съберат, всичката ямболско-сливенска паплач!
Тамън няма да щъкат другаде, така ще си ръсят селенията само на едно място, вдички заедно.
и в Б11 , АКО МОЖЕ !