"Бургасбус" пуска автобусна линия от ж.к. "Меден рудник" до кв."Крайморие"
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни
"Бургасбус“ пуска пилотно директна лятна линия 17А, която ще свързва комплекс „Меден рудник“ с кв. „Крайморие“ през почивните дни.
Новата линия 17А ще се изпълнява от 17 юли, в събота и неделя през летния сезон по маршрут : Терминал „Меден рудник“, ул. „Въстаническа“, бул. „Захари Стоянов“, бул. „Г. Ал. Коджакафалията“, ул. „Петрова нива“, ул. „Дъга“, ул. „Апостол войвода“, ул. „Георги Попаянов“, бул. „Захари Стоянов“, кв. „Крайморие“.
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни, като се запазва и разписанието на линия 17, която в момента обслужва кв. „Крайморие“.
Часовете на тръгване от Терминал „Меден рудник“ са: 08:30; 09:30; 10:30; 14:00; 15:00 ч., а от кв. „Крайморие“ - 09:00; 10:00; 11:00; 14:30; 15:30 ч.
Новият маршрут се създава след направени предложения от страна на жители на комплекс „Меден рудник“. Целта е чрез него да се осигури както по-лесен достъп до „Крайморие“, така и да се намали трафикът по част от трасето към Южното Черноморие.
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината

В меден рудник живеят странджански качури ямболски уругвайци сливенски кавали и карнобатски шилета
Тъкмо ще се съберат, всичката ямболско-сливенска паплач!
Тамън няма да щъкат другаде, така ще си ръсят селенията само на едно място, вдички заедно.
и в Б11 , АКО МОЖЕ !