"Бургасбус" пуска автобусна линия от ж.к. "Меден рудник" до кв."Крайморие"
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни
"Бургасбус“ пуска пилотно директна лятна линия 17А, която ще свързва комплекс „Меден рудник“ с кв. „Крайморие“ през почивните дни.
Новата линия 17А ще се изпълнява от 17 юли, в събота и неделя през летния сезон по маршрут : Терминал „Меден рудник“, ул. „Въстаническа“, бул. „Захари Стоянов“, бул. „Г. Ал. Коджакафалията“, ул. „Петрова нива“, ул. „Дъга“, ул. „Апостол войвода“, ул. „Георги Попаянов“, бул. „Захари Стоянов“, кв. „Крайморие“.
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни, като се запазва и разписанието на линия 17, която в момента обслужва кв. „Крайморие“.
Часовете на тръгване от Терминал „Меден рудник“ са: 08:30; 09:30; 10:30; 14:00; 15:00 ч., а от кв. „Крайморие“ - 09:00; 10:00; 11:00; 14:30; 15:30 ч.
Новият маршрут се създава след направени предложения от страна на жители на комплекс „Меден рудник“. Целта е чрез него да се осигури както по-лесен достъп до „Крайморие“, така и да се намали трафикът по част от трасето към Южното Черноморие.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

В меден рудник живеят странджански качури ямболски уругвайци сливенски кавали и карнобатски шилета
Тъкмо ще се съберат, всичката ямболско-сливенска паплач!
Тамън няма да щъкат другаде, така ще си ръсят селенията само на едно място, вдички заедно.
и в Б11 , АКО МОЖЕ !