"Бургасбус" пуска автобусна линия от ж.к. "Меден рудник" до кв."Крайморие"
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни
"Бургасбус“ пуска пилотно директна лятна линия 17А, която ще свързва комплекс „Меден рудник“ с кв. „Крайморие“ през почивните дни.
Новата линия 17А ще се изпълнява от 17 юли, в събота и неделя през летния сезон по маршрут : Терминал „Меден рудник“, ул. „Въстаническа“, бул. „Захари Стоянов“, бул. „Г. Ал. Коджакафалията“, ул. „Петрова нива“, ул. „Дъга“, ул. „Апостол войвода“, ул. „Георги Попаянов“, бул. „Захари Стоянов“, кв. „Крайморие“.
Предвидени са пет курса на ден през съботните и неделните дни, като се запазва и разписанието на линия 17, която в момента обслужва кв. „Крайморие“.
Часовете на тръгване от Терминал „Меден рудник“ са: 08:30; 09:30; 10:30; 14:00; 15:00 ч., а от кв. „Крайморие“ - 09:00; 10:00; 11:00; 14:30; 15:30 ч.
Новият маршрут се създава след направени предложения от страна на жители на комплекс „Меден рудник“. Целта е чрез него да се осигури както по-лесен достъп до „Крайморие“, така и да се намали трафикът по част от трасето към Южното Черноморие.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

В меден рудник живеят странджански качури ямболски уругвайци сливенски кавали и карнобатски шилета
Тъкмо ще се съберат, всичката ямболско-сливенска паплач!
Тамън няма да щъкат другаде, така ще си ръсят селенията само на едно място, вдички заедно.
и в Б11 , АКО МОЖЕ !