РУ-Приморско издирва словашки турист, изчезнал на плажната алея
По следите на мъжа е включено и полицейско куче
Втори ден РУ-Приморско издирва словашки турист, който на 6 юли е изчезнал, докато се разхожда по морската алея.
По официална информация, мъжът е на 75 г. Във вторник е излязъл да се разходи сам и до момента близките му нямат никаква вест от него. Предполага се, че е тръгнал по ул."Бриз", до хотел "Зонарита", в посока Северен плаж. Семейството му апелира гражданите на Приморско, ако имат информация за него или го срещнат по крайбрежната алея, да се обадят на тел. 112.
По информация на Флагман.бг в издирвателните действия днес е включено и полицейско куче, което е тръгнало по следите му. Проверяват се камерите от капаните по плажа. На една от тях се вижда, че словашкият турист е преминал около заведението на 6 юли, около 12 часа.
Ето как изглежда 75-годишният мъж:

До 5 бона такса GSM в затвора
Първият нов влак от "Шкода" ще е у нас през януари
Тежестта върху труда в България стига рекордни 46%
Продадоха на търг най-скъпия комикс в света за рекордна сума
Асен Василев спечели дело за клевета срещу Делян Добрев
Нападнаха публициста Владимир Перев в Скопие
До 14 000 лв. за тридневен престой във Велинград за празниците, места вече няма
Софи Маринова стана за смях с тази снимка
Вдигат командировъчните заради приемането на еврото
В Истанбул забраниха храненето на бездомни кучета
Майката на Давид се омъжила за ром, затова той избягал при баба си
34 години от смъртта на рок легендата Фреди Меркюри

Нищо чудно да е оребит с камъни в някоя канавка. Старите хора не са в безопасност в къщите си, какво ли остава по улиците.