Рокери се нанизаха един в друг в Слънчака заради неспазена дистанция, набедиха шофьор
Някои от тях тръгнаха да гонят една от колите по ул.“Първа“
Група рокери, които не спазваха никаква дистанция, се нанизаха един в друг на светофара до централната алея на курорта, съобщават очевидци за Флагман.бг. Инцидентът е станал в ранните часове на 3 юли, уточнява Димитър Петров.
„Опитаха се да хванат зелената светлина на светофара, бяха голяма група – от около 10 мотора. Шофьорът на единия от леките автомобили, които бяха на кръстовището в този момент намали скоростта, същото направи и таксито, което бе зад него, а първия моторист едва спря, но само след секунда бе ударен от негов събрат, след което съборен на земята. Няколко човека тръгнаха да помагат на пострадалия, защото моторът му бе тежък, но други набедиха за инцидента един клет шофьор и тръгнаха да го гонят по ул.“Първа““, разказа ни Димитър Петров.
Ако станете свидетел на подобен случай – пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Все едно чета махленско-селски стенвестник,залепен на стената у селската кръчма......
Ми напишете го нормално,СЛЪНЧЕВ БРЯГ......
Който е известен,далеч зад пределите на България,като един от най-добрите ни морски курорти......
Толкова е лесно и просто.....!!!
Да ви са и журналистите.....????
Кофти е ,че и други журналисти,от различни медии употребяват СЛЪНЧАКА, в публикациите си.....????
Алоооооо редакторите......!!!
А ни обвиняват ,че у Бегето имало расизъм........ДА.....АМА НЕ........
Нема расизъм,оти сите се мразим.....
Карайте разумно, Хора!