Рокери се нанизаха един в друг в Слънчака заради неспазена дистанция, набедиха шофьор
Някои от тях тръгнаха да гонят една от колите по ул.“Първа“
Група рокери, които не спазваха никаква дистанция, се нанизаха един в друг на светофара до централната алея на курорта, съобщават очевидци за Флагман.бг. Инцидентът е станал в ранните часове на 3 юли, уточнява Димитър Петров.
„Опитаха се да хванат зелената светлина на светофара, бяха голяма група – от около 10 мотора. Шофьорът на единия от леките автомобили, които бяха на кръстовището в този момент намали скоростта, същото направи и таксито, което бе зад него, а първия моторист едва спря, но само след секунда бе ударен от негов събрат, след което съборен на земята. Няколко човека тръгнаха да помагат на пострадалия, защото моторът му бе тежък, но други набедиха за инцидента един клет шофьор и тръгнаха да го гонят по ул.“Първа““, разказа ни Димитър Петров.
Ако станете свидетел на подобен случай – пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба

Все едно чета махленско-селски стенвестник,залепен на стената у селската кръчма......
Ми напишете го нормално,СЛЪНЧЕВ БРЯГ......
Който е известен,далеч зад пределите на България,като един от най-добрите ни морски курорти......
Толкова е лесно и просто.....!!!
Да ви са и журналистите.....????
Кофти е ,че и други журналисти,от различни медии употребяват СЛЪНЧАКА, в публикациите си.....????
Алоооооо редакторите......!!!
А ни обвиняват ,че у Бегето имало расизъм........ДА.....АМА НЕ........
Нема расизъм,оти сите се мразим.....
Карайте разумно, Хора!