Рокери се нанизаха един в друг в Слънчака заради неспазена дистанция, набедиха шофьор
Някои от тях тръгнаха да гонят една от колите по ул.“Първа“
Група рокери, които не спазваха никаква дистанция, се нанизаха един в друг на светофара до централната алея на курорта, съобщават очевидци за Флагман.бг. Инцидентът е станал в ранните часове на 3 юли, уточнява Димитър Петров.
„Опитаха се да хванат зелената светлина на светофара, бяха голяма група – от около 10 мотора. Шофьорът на единия от леките автомобили, които бяха на кръстовището в този момент намали скоростта, същото направи и таксито, което бе зад него, а първия моторист едва спря, но само след секунда бе ударен от негов събрат, след което съборен на земята. Няколко човека тръгнаха да помагат на пострадалия, защото моторът му бе тежък, но други набедиха за инцидента един клет шофьор и тръгнаха да го гонят по ул.“Първа““, разказа ни Димитър Петров.
Ако станете свидетел на подобен случай – пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене

Все едно чета махленско-селски стенвестник,залепен на стената у селската кръчма......
Ми напишете го нормално,СЛЪНЧЕВ БРЯГ......
Който е известен,далеч зад пределите на България,като един от най-добрите ни морски курорти......
Толкова е лесно и просто.....!!!
Да ви са и журналистите.....????
Кофти е ,че и други журналисти,от различни медии употребяват СЛЪНЧАКА, в публикациите си.....????
Алоооооо редакторите......!!!
А ни обвиняват ,че у Бегето имало расизъм........ДА.....АМА НЕ........
Нема расизъм,оти сите се мразим.....
Карайте разумно, Хора!