Рокери се нанизаха един в друг в Слънчака заради неспазена дистанция, набедиха шофьор
Някои от тях тръгнаха да гонят една от колите по ул.“Първа“
Група рокери, които не спазваха никаква дистанция, се нанизаха един в друг на светофара до централната алея на курорта, съобщават очевидци за Флагман.бг. Инцидентът е станал в ранните часове на 3 юли, уточнява Димитър Петров.
„Опитаха се да хванат зелената светлина на светофара, бяха голяма група – от около 10 мотора. Шофьорът на единия от леките автомобили, които бяха на кръстовището в този момент намали скоростта, същото направи и таксито, което бе зад него, а първия моторист едва спря, но само след секунда бе ударен от негов събрат, след което съборен на земята. Няколко човека тръгнаха да помагат на пострадалия, защото моторът му бе тежък, но други набедиха за инцидента един клет шофьор и тръгнаха да го гонят по ул.“Първа““, разказа ни Димитър Петров.
Ако станете свидетел на подобен случай – пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет

Все едно чета махленско-селски стенвестник,залепен на стената у селската кръчма......
Ми напишете го нормално,СЛЪНЧЕВ БРЯГ......
Който е известен,далеч зад пределите на България,като един от най-добрите ни морски курорти......
Толкова е лесно и просто.....!!!
Да ви са и журналистите.....????
Кофти е ,че и други журналисти,от различни медии употребяват СЛЪНЧАКА, в публикациите си.....????
Алоооооо редакторите......!!!
А ни обвиняват ,че у Бегето имало расизъм........ДА.....АМА НЕ........
Нема расизъм,оти сите се мразим.....
Карайте разумно, Хора!