Рокери се нанизаха един в друг в Слънчака заради неспазена дистанция, набедиха шофьор
Някои от тях тръгнаха да гонят една от колите по ул.“Първа“
Група рокери, които не спазваха никаква дистанция, се нанизаха един в друг на светофара до централната алея на курорта, съобщават очевидци за Флагман.бг. Инцидентът е станал в ранните часове на 3 юли, уточнява Димитър Петров.
„Опитаха се да хванат зелената светлина на светофара, бяха голяма група – от около 10 мотора. Шофьорът на единия от леките автомобили, които бяха на кръстовището в този момент намали скоростта, същото направи и таксито, което бе зад него, а първия моторист едва спря, но само след секунда бе ударен от негов събрат, след което съборен на земята. Няколко човека тръгнаха да помагат на пострадалия, защото моторът му бе тежък, но други набедиха за инцидента един клет шофьор и тръгнаха да го гонят по ул.“Първа““, разказа ни Димитър Петров.
Ако станете свидетел на подобен случай – пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд

Все едно чета махленско-селски стенвестник,залепен на стената у селската кръчма......
Ми напишете го нормално,СЛЪНЧЕВ БРЯГ......
Който е известен,далеч зад пределите на България,като един от най-добрите ни морски курорти......
Толкова е лесно и просто.....!!!
Да ви са и журналистите.....????
Кофти е ,че и други журналисти,от различни медии употребяват СЛЪНЧАКА, в публикациите си.....????
Алоооооо редакторите......!!!
А ни обвиняват ,че у Бегето имало расизъм........ДА.....АМА НЕ........
Нема расизъм,оти сите се мразим.....
Карайте разумно, Хора!