Стрелят по прозорците на семейство, едва не убиха бебе
Полицаите обясниха, че сме извадили късмет, че куршумът е минал през телевизора, а не през кошарата на детето, споделя Върбан Върбанов
Извадихме голям късмет, че един от куршумите, с които е стреляно по прозорците на дома ни, е поразил телевизора, а не внучката ми. Това сподели Върбан Върбанов от Русе.
Пред Нова телевизия мъжът сподели, че по семейството му е стреляно заради разправии с негови роднини.
Стрелбата е станала в нощта на събота срещу неделя. По прозорците на къща на семейство Върбанови в квартал „Родина" 4 още има следи от куршуми. Един от куршумите е попаднал в спалнята на Върбан.
„Бях в спалнята, когато чух 3-4 изстрела. Стреляха точно срещу стаята на сина ми”, разказа потърпевшият.
„Подадохме сигнал на 112. Полицаите дойдоха за 10-15 минути. Криминалисти откриха един куршум под леглото на детето. Обясниха ни, че сме имали голям късмет. Ако куршумът не бе поразил телевизора, щеше да рикошира в кошарата”, добави той.
Внучката му е на година и половина.
„Имаме неразбирателство с роднини. Полицаите знаят кои са, подавали сме жалби. Преди имаше заплахи срещу нас”, допълни Върбанов.
„Всички сме стресирани”, коментира съпругата на Върбан - Ана Върбанова.
Странстването и движението като философия на живот
Как Instagram Reels се превърнаха в бизнес за 50 млрд. долара
Сняг валя в Истанбул навръх Нова година
Орбан: Нека Европа да се върне към здравия разум през 2026 г.
Пищен хомо скандал в Италия изгони Зеленски от новините
ЧСИ обяви къща с двор за 19 008 лева: публична продан във Врачанско
Бунт срещу еврото: търговец обяви, че ще работи само в левове
Времето утре: слънце, силен вятър и сутрешен мраз в котловините
Военните остават по-дълго на служба: пенсионната възраст се увеличава
Такситата поскъпнаха от Нова година: цените удариха тавана през 2026-та
Светльо Витков остро срещу новогодишните програми: „Върхът на падението“
