Мария Бакалова: Живея нов живот!
Не са малко предизвикателствата през които трябва да премине
Изминаха две години, откакто животът ми се преобърна!
Това заяви щастливо актрисата Мария Бакалова, която в края на юни 2019 година се озова зад океана, за да се впусне с главата надолу в проект, за който почти нищо не знае. Ролята на Татур в „Борат 2“ е повратна точка в живота на българската актриса. Току-що завършила НАТФИЗ, още търсеща своето място Бакалова приема отговорно и с абсолютен професионализъм задачата си. Не са малко предизвикателствата през които трябва да премине. От коренна промяна на външността си до това да прелъсти личния адвокат на Доналд Тръмп- Джулиана, в хотелска стая. По-късно 25-годишната българска звезда споделя, че това е бил най стресовият момент за нея по време на снимките.
Следват редица признания за талантливата Мария. Най-големите сред тях са номинация за награди Оскар и Златен глобус. С цели 44 номинации и 27 награди само за последната една година Мария е най-успешната българска актриса. Редица са големите холивудски звезди признали таланта на българката.
След „Борът 2“, Бакалова се снима в други два големи проекта - в комедията „Балонът си партнира с Дейвид Духовни, а последно заснет с нейно участие е филмът „Тела, тела, тела“, който е страховит трилър, писа „България Днес“.
Плащаме до 125 процента над европейските цени за млечни продукти у нас
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
07/03/2026, Събота 16:20
0
Слънчево време и температури до 15 градуса на 8 март
Какво се случва с тялото ви ако ядете овесени ядки всеки ден
Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през
Галена подари на Азис обувки за 3 бона
Краси Балъков: Футболът ми отне свободата, но ми даде всичко останало
Шефката на НС свиква депутатите на извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
Съдбата на Раците се завърта на 180 градуса през втората половина на март
Българите плащат по-скъп ток от средния европеец
Поколението Gen Z иска бързо забогатяване и често сменя професията
Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран

Един не толкова мъдър българин беше казал: "Който рискува пИчели, който не рискува не пИчели!