Стефан Янев загатна за „интересни развития“ в следващите дни
Янев уточни, че служебният кабинет работи за хората, а не прави предизборна кампания, тъй като то е безпартийно
Кметовете на малките населени места имат един основен проблем. Tова валидно е и кметовете на общини. Става дума за самофинансирането. Това коментира служебният премиер Стефан Янев при посещение на родното му село Поповица, където ще се проведе среща с Националното сдружение на кметовете на кметства, съобщи Дарик радио.
По думите му идеята е местните данъци да отиват за нуждите на местното население, за инфраструктура и проекти. "Кметовете на кметства са силно зависими от централизирания бюджет, както и от общинските съвети и кметовете на общини", смята Янев.
Янев уточни, че служебният кабинет работи за хората, а не прави предизборна кампания, тъй като то е безпартийно.
9600 машини са вече осигурени, до края на следващата седмица вероятно ще бъдат осигурени още 1500 машини.
Той загатна, че в следващите дни ще има „интересни развития“ и посочи, че квалификациите по отношение на новите назначения в администрацията трябва да бъдат направени едва след като се види тяхната работа.
Янев допълни, че проверката срещу шефа на Националната приходна агенция (НАП) тече, но още не е приключила и няма резултати.
Неописуема трагедия: 11-годишно талантливо дете загина след ужас в басейн
„Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“
От "Тракия" към София почти в кома: Шофьор закова скандалните 4,06 промила
Тъжна вест разтърси спорта: Топ боксьорка прегазена докато кара колело
Шокиращо престъпление: Изнасилиха мъж, полицията настръхна
Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels
Почина футболната легенда Кевин Кигън
Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза
Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна
Апелативният съд пусна под домашен арест тираджията от смъртоносното меле на „Тракия“
Бившият бургаски депутат Златомира Мострова влезе в ръководството на НКЖИ
Работиш цяла година на 4 часа, признават ти само шест месеца стаж?
