×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Златимир Йочев се ожени тайно за колежка


Златимир Йочев се ожени тайно за колежка
И двамата са с брачни халки
19 Юни 2021, Събота, 16:00 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Повече подробности за сватбата все още няма, но очевидно любовта им продължава да цъфти, напук на слуховете, че откакто Йочев си партнира ежедневно с друга тв красавица – Биляна Гавазова

 

С „Горчиво“ в нюзрума на Би Ти Ви поздравявали водещия на сутрешния блок Златимир Йочев. Заместникът на Антон Хекимяне минал под венчилото тайно, без сватбата му да попадне в полезрението на медиите.
Журналистът се врекъл във вечна вярност на дългогодишната си партньорка и майка на дъщеричката му – колежката му Марина Цекова. Двамата се издадоха, че са си казали „да“, след като на ръцете им блеснаха халки в злато.

Повече подробности за сватбата все още няма, но очевидно любовта им продължава да цъфти, напук на слуховете, че откакто Йочев си партнира ежедневно с друга тв красавица – Биляна Гавазова, между него и жена му имало напрежение, пише вестник Ретро.

До миналата седмица Марина и Златимир деляха едно и също работно място. След като той бе поканен в началото на пролетта да води сутрешния блок, тя пък се върна от майчинство и напусна Нова телевизия, за да поеме обедните новини по Би Ти Ви. Стажът ѝ там обаче продължи твърде кратко. Цекова изневиделица реши да се върне при старите си работодатели и вече ще я гледаме като водеща на съботно-неделното им предаване „Събуди се“.

Зад решението ѝ не стояла интрига между нея и съпруга ѝ, а по-скоро проблеми с колежките от Би Ти Ви, с които не могла да се нагоди. Красивата Марина е носителка на титлата „Мис Тв Чар“ и като по-младо лице не среща топли чувств от страна на утвърдените имена в новинарския бранш.

Единственият минус на поредното ѝ преместване бил, че със Златимир отново щели да се разминават в графиците си и нямало да се засичат за дълго у дома. Той е зает през делничните дни, а тя – в събота и неделя. „Ние живеем в тази реалност от доста време и се справяме с помощта на семействата ни. Не е лесно, но и двамата много се стараем да открием своя баланс. Той е резултат от обстоятелствата, но и от много старание, работа и понякога жертви от наша страна. За щастие сме възпитани никога да не приемаме семейството си като даденост и се стремим то никога да не се превърне в такова“, коментира Цекова. Бабите най-много ѝ помагали за отглеждането на малката им дъщеричка Тамара, която е на две годинки и половина.


В категории: Лайфстайл


5
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ ЦСКА преговаря с бивш треньор на Барселона ЦСКА преговаря с бивш треньор на Барселона 30/08/2026, Неделя 13:20 0
Михаил ДИМИТРОВ Какви са цените в Гърция през септември Какви са цените в Гърция през септември 30/08/2026, Неделя 11:01 0
5
Коментара по темата
5.
!!!
23.06.2021 19:25:06
2
5
Гавазова е една от най-грозните водещи с голям нос и криви къси крака
4.
Светла Тинкова
23.06.2021 18:16:31
2
6
Гавазова и красавица! Доста отблъскаща!
3.
Българин
19.06.2021 19:06:43
1
7
Кви журнлисти са тия близачи на задници....
2.
Баси
19.06.2021 17:34:41
1
9
Много тайна е била тази суперсекретна сватба. Никой не знае за нея...
1.
Уау
19.06.2021 16:22:29
1
17
Гавазова-красавица!!! Дървено-желязо!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Първан Симеонов: Голяма част от кметовете на Пеевски ще се преориентират към ПБ Първан Симеонов: Голяма част от кметовете на Пеевски ще се преориентират към ПБ Любопитно е, че демократичната общност щади вътрешния министър Иван Демерджиев Старозагорският кмет на ГЕРБ се обясни в любов на Илияна Йотова Старозагорският кмет на ГЕРБ се обясни в любов на Илияна Йотова Живко Тодоров първо посрещна Румен Радев в Стара Загора, после напусна ръководството на партията след остри думи за корупцията, а сега пожела успех на президентския вот на основния противник на ГЕРБ Силна поличба на 30 август: Всяко зло се връща към онзи, който го е сторил Силна поличба на 30 август: Всяко зло се връща към онзи, който го е сторил Православната църква почита трима цариградски патриарси и пренасянето на мощите на св. Александър Невски, а народните поверия свързват деня с възмездие и силата на доброто Сбогува ли се с политиката Бойко Борисов: Мислете за ГЕРБ без мен, каза той Сбогува ли се с политиката Бойко Борисов: Мислете за ГЕРБ без мен, каза той Пет месеца след като бе преизбран за още четири години лидерът за първи път заговори толкова отчетливо за партията след себе си - подготвя нова смяна, национален отбор и правителство в сянка От криминалист до терзия: Иван Тонев пази 200-годишен занаят бод по бод От криминалист до терзия: Иван Тонев пази 200-годишен занаят бод по бод Пенсионираният полицай от Пловдив възстановява носии по стари фотографии и исторически описания, а вече обучава и наследници на занаята НАП удари Черноморието: Всеки трети проверен обект с нарушение, оборот скочи с 400% след инспекция НАП удари Черноморието: Всеки трети проверен обект с нарушение, оборот скочи с 400% след инспекция Приходната агенция отчита над 3 млн. евро глоби, най-много нарушения при услугите и вече следи платформите за настаняване преди Евровизия 2027 Хотелиери отчитат до 7% по-малко туристи и срив на приходите, Евровизия е шансът за обрат Хотелиери отчитат до 7% по-малко туристи и срив на приходите, Евровизия е шансът за обрат Атанас Димитров: Българите станаха уикенд туристи, липсата на полети и бавните визи за работници удариха летния сезон Тиквичките удариха +18%, ябълките паднаха с 13%: Голямо разместване на цените по тържищата Тиквичките удариха +18%, ябълките паднаха с 13%: Голямо разместване на цените по тържищата Общият индекс на храните на едро все пак върви надолу, но яйца, зрял фасул, леща и пилешко поскъпват Какви са цените в Гърция през септември Какви са цените в Гърция през септември В Северна Гърция вече има чувствително по-евтини нощувки, чадър с два шезлонга се намира от около 15-20 евро, а от 31 август започва голямо намаление в супермаркетите Шкода и Мерцедес се помляха на пътя Бургас-Айтос Шкода и Мерцедес се помляха на пътя Бургас-Айтос По първоначални данни няма пострадали, щетите са само материални
ЦСКА преговаря с бивш треньор на Барселона ЦСКА преговаря с бивш треньор на Барселона 62-годишният Валверде остана без отбор след края на миналия сезон, когато приключи третият му период начело на Атлетик Билбао Ретроградният Сатурн удря три зодии на 30 август: Истината вече не може да бъде отлагана Ретроградният Сатурн удря три зодии на 30 август: Истината вече не може да бъде отлагана Рак, Везни и Водолей влизат в период на болезнена равносметка, в който старите илюзии отстъпват място на решенията Шефът на ЦРУ сондирал Кремъл за среща Тръмп - Путин - Зеленски Шефът на ЦРУ сондирал Кремъл за среща Тръмп - Путин - Зеленски Джон Ратклиф разговарял с ръководителите на руското външно разузнаване и ФСБ, докато Вашингтон търси път за връщане на Москва и Киев на масата за преговори Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори