„Транспортерът“ Стоян Колев с пореден екшън, размаха мачете в софийски клуб
Бургазлията наскоро излезе от психоклиника в столицата
Бургаският крими герой Стоян Колев, който в последните месеци се превърна в интернет сензация с клипчетата си в социалните мрежи, отново сгафи. Този път „Транспортера“ се е проявил в столицата, където се подвизава от известно време, като е буйствал в софийски клуб и е размахал мачете. На място е била извикан екип на полицията, който е задържал бургазлият, съобщава glasnews.bg.
Пострадали от поредното буйство на Колев, който има не едно или две „вайръл“ клипчета в мрежата, за щастие няма. Не е известно обаче дали на 35-годишния бургазлия ще бъде повдигнато обвинение за екшъна в столичния клуб. Малко след разигралата се сцена там той е публикувал поредното си видео включване, в което казва: „Хубаво стана, че ме арестуваха. Иначе можеше да направя някоя глупост. Сега ще се махна от държавата, ще си взема момичето с мен и отивам в Испания, да бъда генгста!“.
Съвсем наскоро събарящият климатици Стоян Колев излезе от психиатрично заведение в столицата, където той прекара последните няколко месеца. Остава неясно дали идеята му да напусне България е осъществима, тъй като само за няколко седмици откакто отново е интегриран в обществото, той не е спрял да прави изцепка след изцепка. Дали заради „гледания“ в социалните мрежи, чиито потребители изглежда са му големи фенове, или просто такова е поведението на бургаския кримигерой, факт е, че той успя да се забърка в не една или две скандални ситуации, всяка от които може да му коства ако не присъда, то поне глоба.
Полицай спаси 14-годишно момче от удавяне
Забравете за пърженето: Хрупкави тиквени пръчици на фурна с кашкавалена коричка
Мелания Тръмп наруши мълчанието с гореща тема: Защити женския спорт от транссексуални атлетки
Няма измъкване: Тол камерите по магистралите погват за изцяло ново нарушение
Започва период на големи изпитания и съдбоносни обрати за 4 зодии
За неразбралите: Отложиха големия ремонт между Обзор и Слънчев бряг заради очакваните тапи
Идва най-мощната магнитна буря от месеци, фронталният сблъсък е на 2 юли
94% от българските ученици ползват изкуствен интелект, повечето се учат сами
Грозни обиди я държат далеч от стадиона: Защо Алисия категорично отказва да стъпва на мач
Уникална полицейска изложба в Бургас: Показват фуражки и униформи от цял свят за празника на МВР (СНИМКИ)
ЕК променя данъчните правила: Ето как бизнесът в Европа ще спести 8 милиарда евро
От днес банките спират безплатната обмяна на левове, въвеждат такси

само малоумници гангстер хаха селско момче просто до няма каде .
99 % му се смеят
https://www.youtube.com/watch?v=075_ITpfcpM
Въпрос на време е....вервай ми....
Те на Малдивите само теб чакат !
Държавата да се самосезира,ще вкара някой в бела в крайна сметка!
ей шматка,педал залюхан......май нещо...много си си повярвал ...а...
пиеш ли си редовно хапчетата,или мина на синтетична дрога...а...???....щот кат ти чета коментара,май си предозирал ...а...???
кажи си....признай си......не се стеснявай...
Той наистина го взе.
Стоянке,детството ли отлетя.....
По-Здрав за таз бургаска проститутка с група Холера и песента Стоянка.
Боса на орките и Торино Ланистър с арбалета го чукясаха тоя
Ей го гангстера как се моли!
https://youtu.be/FN43DeXgDm8