Мисис България Анна Стефанова бременна с трето
Все още не е ясен полът на бебето
Мисис България Европа 2017 Анна Стефанова е в трепетно очакване на трета рожба. Красавицата, коятo освен с корона, е и властелин на сладкишите, е в напреднала бременност и до края на лятото очаква бебето си.
Все още не е ясно какъв пол ще е то. Преди обаче да даде живот на детето си, тя ще се врече във вечна вярност на дългогодишната си половинка Йордан Кръчмаров, с когото са заедно повече от 6 години. Двойката е подготвила пищно тържество на 26 юни, на което ще потвърдят любовта си пред семейство и приятели.
Анна печели първата си корона 7 месеца след като ражда втория си син през 2017 г. и сваля 35 кг с много воля и спартански хранителен режим. По време на бременността изкарва курс по сладкарство и до днес голямата й страст е да изработва ръчно шоколадови бонбони и торти, с които завладя журито на Мастършеф през 2020 г. и с които за малко не стигна до финал на кулинарното предаване.
Докато изпълнява сладки поръчки за клиентите си и е пламенно отдадена на двамата си синове, красавицата намира време и да напише цепи две детски книжки за принцеси. Успява да реализира дългогодишната си идея покрай карантината и блокадата от коронавирус по света и у нас, пише „България Днес“.
Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове
Летен обир по учебник: Несебърски бакшиш разходи англичанин за 66 лева
Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция
Борчовете на държавни болници - 426,2 млн, а директори с огромни заплати
Динята е опасна при някои болести
Рекордните 900 участници ще стартират в най-голямото състезание по крос триатлон в България „Лъвско сърце“
Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада
Прави ли ни кафето зависими?
Ужасна ирония на съдбата: Никсън победи хероина и мутренските години, но сърцето го предаде днес
Нефтохимик започва подготовка на 29 юни, играе шест контроли
30 години затвор за бившия президент на Южна Корея
Спокойно, не сме във война! Огромни американски военни колони окупират пътищата ни
