Жечо Станков, ГЕРБ: Ние сме отбор, който се бори за развитието на Бургаска област
Искаме да чуем проблемите на хората и да потърсим решение, каза вторият в листата на коалиция ГЕРБ-СДС
Жечо Станков е на второ място в листата на коалиция „ГЕРБ-СДС“ във Втори МИР-Бургас. На вота през април той се превърна в сензация и спечели над 3200 преференции. Кампанията му не свърши с края на изборния ден. Дори напротив – в последните два месеца той редовно организираше различни дискусионни срещи и реално работеше за разрешаване на актуалните проблеми на Бургаска област.
„Личният ми резултат никога не е бил от значение за мен“, казва скромно днес Жечо Станков. „Ние сме отбор, който се бори да развива Бургас и региона“, допълни кандидат-депутатът от ГЕРБ.
Станков посочи, че има редица важни цели, които си поставят в началото на кампанията. Националната програма за саниране не само трябва да се продължи, но и разшири с еднофамилните жилищни сгради, за да може всички да живеят в чисти и приветливи домове, с удължен живот и много по-ниски сметки за ток, категоричен е вторият в листата на "ГЕРБ-СДС".
Той съобщи, че от Министерството на енергетиката са отчели, че икономията от отоплителните сметки за санираните домове е над 50 %. В Бургас са обновени над 190 сгради, а други 134 чакат рестартирането. „Искаме да го продължим и надградим с програма, която разписах, бидейки част от Министерството на енергетиката, насочвайки директно средства към домакинствата – до 4 хил.лева за фотоволтаични инсталации на покрива, до 1250 лева за панели за топла вода“, допълни Станков. Той подчерта, че бизнесът също заема важно място в програмата на ГЕРБ-СДС. Предлагат се мерки за повишаване на енергийната ефективност и възможна помощ до 200 хил.евро за нови машини и оборудване, както и произвеждане на собствена енергия.
„Започваме кампанията с положителни нагласи. За нас е важно да се срещнем колкото се може с повече хора, за да чуем индивидуалните им проблеми и да търсим решение за всеки един от тези казуси“, допълни още Станков.
Има куп поверия за 9-ти февруари, родителите трябва да са особено внимателни
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията

Да ви таковам и развитието.
нещо читаво, само НАХАЛНИ СТРАНДЖАНСКИ ИЗПЪЛНЕНИЯ.
Успех, Жечо
Ти си единствения политик с отключени коментари!
Отдавна ни трябва немски възпитаник за градоначалник.