Цели пет пъти канили Галена за ментор на "Гласът на България"
Каква е причината да отказва?
Фолк звездата Галена не за първи път е канена да бъде ментор в "Гласът на Бългаиря", но чак от петия път приема това предизвикателство, пише Хотнюз.
На петия път трябваше да приема. Със сигурност ако бях отказала и този път, нямаше да има следваща покана", призна самата певица в "Преди обед" по bTV. Причината да отказва такъв ангажимент е липсата на увереност, че може да се справи.
"Винаги съм го приемала като ролята ти да определиш съдбата на някого. Не съм човек, който критикува, това ме е спирало", обясни Галена. "Вече съм достатъчно уверена на фона на тези 17 години опит, които имам. Имам увереността да го направя - на фона и на това, че съм най-гледаната и слушана българска изпълнителка в Youtube. Сега мога да дам много съвети и да покажа правилния път на много талантливи изпълнители", категорична е изпълнителката от Смядово. "Важно е преди да критикуваш да кажеш и кои са плюсовете. Да вдигнеш човека до една степен, а когато някой не става - просто не се обръщаш", заяви стратегията, която възнамерява да следва в продукцията. Според нея вече са отминали времената, в които на кастингите се явяват хора, които просто искат да се покажат по телевизията. За отношенията си с останалите ментори в "Гласът на България" казва: "Не мога да кажа, че сме близки в живота, но с Любо и Дара сме се срещали много пъти. Енергията между нас е положителна. С Иван Лечев се запознах на кастингите и му поисках съвети относно изявата ми в "Гласът на България"... Като цяло всички са много позитивни и с нагласата за едно хубаво прекарване". Любимият на Галена - Галин също подхожда с разбиране, че половинката му няма да е до него за известен период от време, тъй като заради изявата певицата ще се пренесе да живее в София.
"Галин не е щастлив, защото няма да ме има. Но пък винаги се е гордял с моите успехи, макар ревностно", сподели още звездата на "Пайнер". "Искам нещо ново да ми се случи и съм с отворени обятия за това предизвикателство", допълни още тя.
Европейската комисия отпусна 1,47 млрд. евро на България по Плана за възстановяване
НЗОК проверява хоспитализации на над 22 000 случая след сигнал на НАП
Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток
Жените в управлението у нас растат, но върхът на властта остава мъжки
Виж как Цър Пър от „Ергенът“ изненада всички с драстична промяна
Община Приморско получи 3,4 млн. лв. за ключов път между ММЦ и Китен
Песимистично от "Тренд": Половината българи очакват 2026 г. да е лоша
Готови ли са кварталните магазини за еврото
Лагард: Остават три дни до присъединяването на България към еврозоната
Мъж „изгоря” с близо 5000 евро след онлайн измама за получаване на наследствени пари
Не всеки ще може да извади копие на нотариалния акт - нови правила от 15 януари 2025 г.
Внимание! Силни магнитни бури удрят Земята, най-опасната на Нова година
