Ето какво намериха ченгетата при акцията в жилището на Тома Томов в Поморие
При претърсване на имота униформените са намерили кокаин и канабис
Тома Томов е задържаният при спецакцията в Поморие, узна Флагман.бг. Вчера служители на „Криминална полиция“ към ОДМВР-Бургас преобърнаха с главата надолу жилището на Тома, намиращо се на ул. „3-ти март“ в морския град.
Томов е с впечатляваща фигурна и спортна натура, работи като охрана в една от дискотеките по брега на морето, посочват наши източници.
Както Флагман.бг. писа, ченгетата са работели по сигнал, че в имота 120-килограмовия мъж държи наркотици. Смята се, че става въпрос притежание и разпространение на наркотични вещества.
Спецакция в Поморие, криминалисти претърсват жилището на ъндърграунд фигури
След повече от 3 часа обстойно тарашене на апартамента на първия етаж, униформените се натъкнали на солидно количество кокаин. В една стаите пък намерили няколко пликчета с марихуана. Дрогата е иззета.
Тома Томов е бил изведен от кооперацията с белезници на ръцете. Той е задържан за срок до 24 часа. Очаква се да му бъде повдигнато обвинение.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил

И преди е имало боклуци,ама бяха по-ниски от тревата и не смееха да гъкнат.......
Сега изведнъж избуяха, такива лекета
хубавия ни град се напълни с разна паплач ,откъде ли не и чалгата и наркотиците буквално ни заливат.....
Което е много кофти и това срива имиджа ни на поморийци и Поморие ,като цяло....
В Паницово и околията може би е по известен!
Браво на Полицията
Мачкайте тая измет
Били сме свидетели при меле се криеше като слива,а е голям като тиква(ГМО).
Аверите му са с IQ -100.
Този кухандур от началото на пандемията продава Бело и гъби(основно).
Що чак след 2г.е у панделката.
ТОМАС-ТЪП И ПРОСТТТ СИ МАЙКА.
АЙ СЯ ИЗПИКАЙ ХАПА И ДИСКОТЕКА И ДИЛЪР ПРЕЗ крив макарон.
Във ВИК ТЪРСЯТ ТЪПАНАРИ КАТО ТЕБЕ С КИРКА В РЪКА (АВАРИЙНА ГРУПА)
И то от доста време насам
Пък жена му и дъщеря му самочувствие до небето
И да вземе да махне тоя чадър от паркинга на какво прелича това да не си е купил местата от общината