Ето какво намериха ченгетата при акцията в жилището на Тома Томов в Поморие
При претърсване на имота униформените са намерили кокаин и канабис
Тома Томов е задържаният при спецакцията в Поморие, узна Флагман.бг. Вчера служители на „Криминална полиция“ към ОДМВР-Бургас преобърнаха с главата надолу жилището на Тома, намиращо се на ул. „3-ти март“ в морския град.
Томов е с впечатляваща фигурна и спортна натура, работи като охрана в една от дискотеките по брега на морето, посочват наши източници.
Както Флагман.бг. писа, ченгетата са работели по сигнал, че в имота 120-килограмовия мъж държи наркотици. Смята се, че става въпрос притежание и разпространение на наркотични вещества.
Спецакция в Поморие, криминалисти претърсват жилището на ъндърграунд фигури
След повече от 3 часа обстойно тарашене на апартамента на първия етаж, униформените се натъкнали на солидно количество кокаин. В една стаите пък намерили няколко пликчета с марихуана. Дрогата е иззета.
Тома Томов е бил изведен от кооперацията с белезници на ръцете. Той е задържан за срок до 24 часа. Очаква се да му бъде повдигнато обвинение.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

И преди е имало боклуци,ама бяха по-ниски от тревата и не смееха да гъкнат.......
Сега изведнъж избуяха, такива лекета
хубавия ни град се напълни с разна паплач ,откъде ли не и чалгата и наркотиците буквално ни заливат.....
Което е много кофти и това срива имиджа ни на поморийци и Поморие ,като цяло....
В Паницово и околията може би е по известен!
Браво на Полицията
Мачкайте тая измет
Били сме свидетели при меле се криеше като слива,а е голям като тиква(ГМО).
Аверите му са с IQ -100.
Този кухандур от началото на пандемията продава Бело и гъби(основно).
Що чак след 2г.е у панделката.
ТОМАС-ТЪП И ПРОСТТТ СИ МАЙКА.
АЙ СЯ ИЗПИКАЙ ХАПА И ДИСКОТЕКА И ДИЛЪР ПРЕЗ крив макарон.
Във ВИК ТЪРСЯТ ТЪПАНАРИ КАТО ТЕБЕ С КИРКА В РЪКА (АВАРИЙНА ГРУПА)
И то от доста време насам
Пък жена му и дъщеря му самочувствие до небето
И да вземе да махне тоя чадър от паркинга на какво прелича това да не си е купил местата от общината