Освободеният директор на разузнаването: От 27 години работя за България
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му, категорично не отговарят на истината
„По отношение на всички тези, които през изминалите седмици имаха наглостта да обвиняват мен и другите служби за това, че сме престъпници, крадци, предатели, категорично искам да им заявя – аз от 27 години работя за България. Работил съм при смяната на много правителства, правителството на г-н Борисов просто беше поредното.Така че бих ги посъветвал все пак да се съобразяват с отправянето на критики и подобни обвинения“. Това каза освободеният по-рано председател на Държавна агенция “Разузнаване” Атанас Ангелов Атанасов.
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му категорично не отговарят на истината и допълни, че той е спазвал закона през цялото време.
"Има прояви на висши форми на демагогия, популизъм, а според някои и индикации за диктатура. Става смесване между различните власти и институции. Последният пример, за който се сещам е отстраняването на шефката на Агенцията по вписванията, именно защото искат да спазят закона", посочи Атанасов.
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток

Поздрави На Драгомир димитров в Берлин
Сърцето ми се къса като гледам как премахват тези "родолюбци" от ключови държавни постове!
Ех, Радев, Радев, ще ги оставиш гербавите без нито един човек по върховете! Ти сърце имаш ли?