Освободеният директор на разузнаването: От 27 години работя за България
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му, категорично не отговарят на истината
„По отношение на всички тези, които през изминалите седмици имаха наглостта да обвиняват мен и другите служби за това, че сме престъпници, крадци, предатели, категорично искам да им заявя – аз от 27 години работя за България. Работил съм при смяната на много правителства, правителството на г-н Борисов просто беше поредното.Така че бих ги посъветвал все пак да се съобразяват с отправянето на критики и подобни обвинения“. Това каза освободеният по-рано председател на Държавна агенция “Разузнаване” Атанас Ангелов Атанасов.
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му категорично не отговарят на истината и допълни, че той е спазвал закона през цялото време.
"Има прояви на висши форми на демагогия, популизъм, а според някои и индикации за диктатура. Става смесване между различните власти и институции. Последният пример, за който се сещам е отстраняването на шефката на Агенцията по вписванията, именно защото искат да спазят закона", посочи Атанасов.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Поздрави На Драгомир димитров в Берлин
Сърцето ми се къса като гледам как премахват тези "родолюбци" от ключови държавни постове!
Ех, Радев, Радев, ще ги оставиш гербавите без нито един човек по върховете! Ти сърце имаш ли?