Освободеният директор на разузнаването: От 27 години работя за България
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му, категорично не отговарят на истината
„По отношение на всички тези, които през изминалите седмици имаха наглостта да обвиняват мен и другите служби за това, че сме престъпници, крадци, предатели, категорично искам да им заявя – аз от 27 години работя за България. Работил съм при смяната на много правителства, правителството на г-н Борисов просто беше поредното.Така че бих ги посъветвал все пак да се съобразяват с отправянето на критики и подобни обвинения“. Това каза освободеният по-рано председател на Държавна агенция “Разузнаване” Атанас Ангелов Атанасов.
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му категорично не отговарят на истината и допълни, че той е спазвал закона през цялото време.
"Има прояви на висши форми на демагогия, популизъм, а според някои и индикации за диктатура. Става смесване между различните власти и институции. Последният пример, за който се сещам е отстраняването на шефката на Агенцията по вписванията, именно защото искат да спазят закона", посочи Атанасов.
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

Поздрави На Драгомир димитров в Берлин
Сърцето ми се къса като гледам как премахват тези "родолюбци" от ключови държавни постове!
Ех, Радев, Радев, ще ги оставиш гербавите без нито един човек по върховете! Ти сърце имаш ли?