Освободеният директор на разузнаването: От 27 години работя за България
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му, категорично не отговарят на истината
„По отношение на всички тези, които през изминалите седмици имаха наглостта да обвиняват мен и другите служби за това, че сме престъпници, крадци, предатели, категорично искам да им заявя – аз от 27 години работя за България. Работил съм при смяната на много правителства, правителството на г-н Борисов просто беше поредното.Така че бих ги посъветвал все пак да се съобразяват с отправянето на критики и подобни обвинения“. Това каза освободеният по-рано председател на Държавна агенция “Разузнаване” Атанас Ангелов Атанасов.
По думите му всички обвинения, които е чул за отстраняването му категорично не отговарят на истината и допълни, че той е спазвал закона през цялото време.
"Има прояви на висши форми на демагогия, популизъм, а според някои и индикации за диктатура. Става смесване между различните власти и институции. Последният пример, за който се сещам е отстраняването на шефката на Агенцията по вписванията, именно защото искат да спазят закона", посочи Атанасов.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Поздрави На Драгомир димитров в Берлин
Сърцето ми се къса като гледам как премахват тези "родолюбци" от ключови държавни постове!
Ех, Радев, Радев, ще ги оставиш гербавите без нито един човек по върховете! Ти сърце имаш ли?