Сензационни подробности за новата любов на Люси Дяковска
Певицата от години не крие ориентацията си, ала за пръв път от много време показва партньорката си
"Влюбена съм в жена!" Това разкритие направи Люси Дяковска.
Певицата от години не крие ориентацията си, ала за пръв път от много време показва партньорката си. И то публично, пред целия свят. Новата половинка на Люси е мадама на име Mapceла. Двете се познават от няколко месеца. Любовта им пламва бързо, от пръв поглед. Дяковска дори урежда новата си любов в снимките на последното видео на групата си "Ноу Ейнджълс". В клипа Люси и Марсела демонстрират опасна близост. И още тогава се заговори, че имат романс. Ала чак сега Дяковски потвърди връзката си с хубавицата.
"Животът ми даде уникалната среща с теб - споделя Люси за новата си тръпка. - Ти си жената, която върна светлината в живота ми. И ме направи най-големия й фен. И не. Това не е сън. Понякога мечтите се сбъдват", добавя още лудо влюбената Дяковска.
Новото гадже на Люси живее в Германия. Има две деца - момче и момиче. Марсела работи като козметик и танцьорка, но се изявява и като модел. При това доста успешен. "Всичко с теб е красива мечта. Направо е прекрасно. Ти обогатяваш живота ми. Благодаря за всичко", казва по адрес на Дяковска Марсела.
Люси вярва, че в новата си партньорка е намерила точния човек. Затова тя не планира да се завърне в България. В момента Дяковска е в Германия. И не смята да се прибира, а иска да прекара всичкото време на света с новата си изгора Марсела. Певицата удря на камък с връзките си в последните години. Най-дълго Люси досега бе с дама на име Камелия. Бившето гадже на Дяковска и мадамата бяха заедно дълги години, ала се разделиха, след като Камелия изневери на певицата, писа България Днес.
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май
