Обвинител №1 Иван Гешев се срещна с прокурори в Бургас, вижте темите, които обсъждаха
Акцентът бе спецификата на апелативния район и характерните престъпления против собствеността, наркотиците и незаконното пресичане на границата
Работна среща с прокурори и следователи от Апелативна, Окръжна и Районна прокуратура в Бургас проведе обвинител №1 Иван Гешев. Както Флагман.бг пръв и единствен съобщи, Гешев пристигна на изненадваща визита в Бургаска област. Първо той посети териториалното отделение в Карнобат, а след това и в Айтос.
В Бургас акцентът бе спецификата на апелативния район и характерните престъпления против собствеността, престъпленията срещу стопанството, свързаните с наркотици, незаконното пресичане на границата, миграцията, данъчните и корупционни престъпления.
Иван Гешев обсъди с колегите си и увеличение на противообществените прояви през летните месеци, водещо и до значителна натовареност на прокуратурата и разследващите органи, както и необходимостта от кратки срокове за провеждане на разследванията.
Обзор посреща Еньовден с четиридневен празник
Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде
Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа
От 50 хиляди до 12 милиона за нощ: Как 40-годишният вратар на Кабо Верде взриви Световното по футбол
Имало и ресторанти с нормални цени в Слънчев бряг
Иран премахва таксите за преминаване през Ормузкия проток за 60 дни
Черният рекорд на новия член: България оглави еврозоната по най-висока инфлация
Водата на плаж във Варна е опасна за къпещите се, обяви РЗИ
Въвежда се временна организация на движение по ул. „Търговска“
Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн оживяват в Пясъчния град на Бургас
Кирил Петков влиза в бизнеса с военни дронове?
