×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Условна присъда за сина на шефа на НАП Пловдив


14 Юни 2021, Понеделник, 14:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Ивайло Найденов блъсна 77-годишна жена на пешеходна пътека с Мерцедеса си и после избяга

Окръжният съд в Пловдив определи 3 години условна присъда с 5 години изпитателен срок за сина на шефа на НАП в Пловдив Венелин Найденов - Ивайло Найденов, който блъска 77-годишна жена на пешеходна пътека и после избяга, предаде Plovdiv24.bg.

Съдът му отнема и книжката за срок от 5 години, като от този срок се приспадне времето, пред което той е бил лишен от правоуправление. Съдът напълно приема доводите на обвинението и на адвокатите и постанови същата присъда, която бе предложена от тях.

Делото се гледа по съкратената процедура, тъй като Ивайло напълно призна вината си и фактите от обвинението. Младият мъж бе осъден за това, че на 28 август 2019 година, при управление на лек автомобил "Мерцедес", при движение на заден ход е нарушил правилата за движение и по непредпазливост е причинил смъртта на 77-годишна пешеходка.

След катастрофата 20-годишният Ивайло е избягал от местопроизшествието.


В категории: Пловдив


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Обир на инкасо близо до столицата Обир на инкасо близо до столицата 16/01/2026, Петък 19:30 0
Тервел ИЛИЕВ Бивша звезда на Левски стана наркопласьор? Бивша звезда на Левски стана наркопласьор? 16/01/2026, Петък 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България 16/01/2026, Петък 18:33 0
Михаил ДИМИТРОВ Х се срина Х се срина 16/01/2026, Петък 18:11 1
Тервел ИЛИЕВ Фатална катастрофа на пътя София-Варна Фатална катастрофа на пътя София-Варна 16/01/2026, Петък 18:05 0
4
Коментара по темата
4.
Емил
11.04.2022 01:01:29
0
3
Клоаката Булгаристан, синчето на шефа на НАП с условна за убийството, един ден всички бащата, прукорора съдията всички замесени ще горят в ада!
3.
наблюдател
14.06.2021 16:45:45
0
5
Как може при смъртен случай и избягал от местопрестъплението водач, да се дава условна присъда??? Кога най-накрая ще променят тези закони?
2.
Бг
14.06.2021 15:15:17
0
14
Браво!!! Много са го осъдили. Наистина няма такава държава.Ужассс.Без думи.
1.
а баща му?
14.06.2021 15:00:16
0
18
Уволнете и шефа на Нап сега
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Парадокс с АПС и мандата: Върнат е, за да има честни избори, но очакват манипулации Парадокс с АПС и мандата: Върнат е, за да има честни избори, но очакват манипулации Д-р Хасан Адемов прогнозира, че ще се запази старият Изборен кодекс и така се подготвя почвата за контролиран вот и за фалшификация Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово От пътната агенция уточняват, че мерките са превантивни и целят предотвратяване на инциденти Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Паркът разполага с новоизградени широки алеи, дървена беседка и удобни пейки с кошчета за отпадъци, както и с нови осветителни стълбове Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест 19-годишният Божидар Бобоков е обвинен за държане на марихуана с цел разпространение, намерени са близо 400 грама Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Служителите му смятат, че е заслужил да се отдъхне под ярките слънчеви лъчи, макар че всички зъзнат в снежен Бургас НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? Германия бе домакин на мач от НБА - официален двубой от редовния сезон, за който се приемаха и спортни залози Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Не знам каква мафия може да сме, но Европейския съвет и Европарламента с пълно болшинство ни извадиха от 27-годишния мониторингов механизъм към нашата правоохранителна система Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства По време на блицконтрол в Народно събрание Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Класирането поставя България сред държавите с най-голяма свобода на движение  Поляците доминират в Бургас, а Германците водят туристическия поток във Варна Поляците доминират в Бургас, а Германците водят туристическия поток във Варна Морските летища отчитат 11 процента ръст на пътниците и над 3,7 милиона обслужени души
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Ще има срещи с Тръмп и Уиткоф Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! На предварителното заседание в Арбитражния съд в Москва РЦБ обвини „Юроклиър“ в нанасяне на финансови щети вследствие на действията на депозитаря, които са лишили институцията от управлението на нейните „ликвидни активи и ценни книжа“ Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай От началото на демонстрациите на 28 декември 2025 г. в Иран са загинали най-малко 2677 души, твърдят неправителствени организации Х се срина Х се срина В Обединеното кралство са регистрирани над 19 000 сигнала за проблеми, докато в САЩ са отчетени почти 75 000 случая Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Мат Калил иска 750 000 долара обезщетение от Хейли Калил за морални щети след нейни коментари в Twitch Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Наследникът на политическия шоумен вече е регистрирал „Азур Енерджи“ ООД Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Испанският певец заяви, че твърденията на двете бивши служителки са „абсолютно безпочвени“ и защити публично името си Лавина помете ски курорт край Монблан Лавина помете ски курорт край Монблан А само за дни серия от лавини в Алпите взеха жертви във Франция, Италия и Австрия 11-годишното момиче, оцеляло след клане на яхта и 4 дни на пояс в океана – невероятната история на Терри Джо 11-годишното момиче, оцеляло след клане на яхта и 4 дни на пояс в океана – невероятната история на Терри Джо Едно морско пътешествие до Бахамите трябваше да остави прекрасни спомени, но се превърна в трагедия Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Класирането поставя България сред държавите с най-голяма свобода на движение 
Росен Желязков Росен Желязков Трябва бързо да се отива на избори, без политическо шоу Виц на деня Виц на деня Гледам новините и някак ласкаво започвам да псувам на сръбски, щото българският вече не обхваща обема на ситуацията. Виц на деня Виц на деня Една жена се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори