Извънредно! Главният прокурор и говорителят му пътуват за Карнобат, причината е неизвестна
Готовност да се видят с Гешев и Милева имат също държавните обвинители в Айтос и Бургас
Главният прокурор Иван Гешев и говорителят му Сийка Милева са потеглили в 10 часа от София за Карнобат, издаде източник, запознат с причината за пътуването им в първия ден от седмицата до Бургас област.
Всъщност, Карнобат ще е първата точка от дневния ред на пътуването. Държавните обвинители в малката магистратура го очакват всеки момент, като се надяват, че разговорът ще се ограничи само върху наболелите проблеми около съдебната реформа, предвиждаща съкращаване на малки районни съдилища и прокуратурите към тях.
По информация на Флагман.бг, Гешев смятал да се отбие и в Айтоската прокуратура. Целият следобед той щял да отдели на голямо събиране в Бургас, на което ще присъстват прокурорите от Районна, Окръжна и Апелативна прокуратури.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели

Сийка дали я бърше с парцалче - да не прашасва...?