×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Парламентът избра Пламен Тодоров за представител в новата Антикорупционна комисия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Звездата на Дания Кристиан Ериксен приключва с футбола?


13 Юни 2021, Неделя, 15:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Такива са законите на Апенините

Голяма е вероятността звездата на Дания Кристиан Ериксен да не играе повече футбол. Както е известно, халфът колабира в края на първото полувреме на мача от UEFA EURO 2020 между Дания и Финландия (0:1) в събота, съобщава Gong.bg

29-годишният футболист се свлече на терена, а според различни информации сърцето на Ериксен е спряло за цели пет минути, преди лекарите да го върнат към живот. Звездата на „червения динамит“ бе изнесен на носилка и откаран в болница. Състоянието му беше стабилизирано, като в болницата вече е бил и контактен.

По-рано от датската футболна федерация излязоха с информация, че Ериксен продължава да се подобрява, но засега остава под болнично наблюдение.  

„Тази сутрин говорихме с Кристиан Ериксен, който изпрати поздрави на своите съотборници. Неговото състояние е стабилно и той продължава да бъде хоспитализиран за по-нататъшни изследвания. Отборът и щабът получиха помощ заради кризисната ситуация и ще продължат да се подкрепят взаимно след вчерашния инцидент. Бихме искали да благодарим на всички за сърдечните пожелания към Кристиан Ериксен от фенове, играчи, кралските семейства на Дания и Англия, международни асоциации, клубове и т.н. Окуражаваме всички да пращат пожеланията си до Датската футболна федерация, където ще се уверим те да бъдат предадени на Кристиан и неговото семейство“, се казва в изявлението на футболната федерация.

29-годишният футболист на Интер обаче почти сигурно повече няма да може да играе за „нерадзурите“, с който стана шампион през изминалия сезон, както и в друг италиански клуб. Такива са законите на Апенините.
Според д-р Скот Мъри, един от водещите кардиолози във Великобритания, Италия е сред най-добрите държави в сърдечната грижа.

„Това може би е краят на кариерата му. Италианците не позволяват на хора със сериозни сърдечни проблеми да взимат участие в каквито и да е спортове. Такъв е законът там. От дълго време политиката им е такава. По този начин са свалили смъртните случаи поради сърдечни проблеми в спорта от над три до под един процент“, заяви д-р Мъри пред „Daily Mail“.
 


В категории: Спорт


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ще продължат ли бурите? Ето прогнозата за 23 юли Ще продължат ли бурите? Ето прогнозата за 23 юли 23/07/2026, Четвъртък 07:30 0
2
Коментара по темата
2.
Това твърдение ли е или въпрос?
13.06.2021 16:13:07
1
7
Още не са направени изследванията и нищо не може да се твърди със сигурност преди това. А писаниците ви, че италианците не позволявали на хора със сериозни сърдечни проблеми да взимат участие в каквито и да е спортове и оттам внушенията, че играча има сърдечни проблеми, без да има официални данни от изследвания и без дори и лекарите да могат да се произнесат категорично по темата са нормално за медии, които си съчинявят новини в офиса
1.
Защо пишете, като нямате аргументи?
13.06.2021 16:06:39
2
8
Твърдите че приключва с футбола или питате читателите си? Като гледам как триете мнения в несвяс, не ми се вярва да се интересувате от мнението на читателите си
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Minimart се дистанцира от магазинера, пуснал записа с кокошкарската кражба от жк. "Изгрев" Minimart се дистанцира от магазинера, пуснал записа с кокошкарската кражба от жк. "Изгрев" Преглед на камерите не установява категорично, че е извършена кражба, посочват от търговската верига Лихвата по ипотеката се удвоява, но вноската не - ето колко ще плащате Лихвата по ипотеката се удвоява, но вноската не - ето колко ще плащате При кредит от 200 хил. евро скокът от 2% на 4% вдига месечната сума с около 208 евро, а рефинансирането невинаги излиза по-евтино Броени дни до най-грандиозното бойно събитие в страната! Обратното броене до BRAVE 107 започна Броени дни до най-грандиозното бойно събитие в страната! Обратното броене до BRAVE 107 започна 1 август, зала „Арена“ Бургас Снайпера срещу Червения дявол ДПС има 10 дни да напусне централата си на "Врабча 23" ДПС има 10 дни да напусне централата си на "Врабча 23" Целта е да се създадат по-добри условия за работа на Националната агенция по приходите (НАП) Българинът, паднал от движещ се със 120 км/ч. влак в Германия, остава в медикаментозна кома Българинът, паднал от движещ се със 120 км/ч. влак в Германия, остава в медикаментозна кома Жители на Павликени поискаха справедливо разследване, а заподозреният за нападението остава на свобода Дневен хороскоп за 23 юли 2026: Любовни изненади за Водолея, а Девата да не се поддава на изкушения Дневен хороскоп за 23 юли 2026: Любовни изненади за Водолея, а Девата да не се поддава на изкушения Денят носи добри възможности за нови запознанства, професионално развитие и лични победи, но изисква търпение, разумни финансови решения и контрол над емоциите Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави Иван Алексиев ще подпише с кметовете на Неа Анхиалос и Анхиалос обща декларация Американските военни самолети ще кацат и в София, експерт очаква антидрон защита в Безмер Американските военни самолети ще кацат и в София, експерт очаква антидрон защита в Безмер Той обяви, че днес е видял такава машина на столичното летище, а парламентът прие решението след ожесточен политически сблъсък Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Ограничението за камионите над 12 тона обхваща и Кресненското дефиле, за пътуващите към Бургас и Кулата са определени обходни маршрути Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Кметът Иван Гайков увери, че няма пострадали или бедстващи хора
Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му 18-годишната Вивиен настоява да носи само името Джоли, а съдебното заседание е насрочено за ноември Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Учениците на Математическата гимназия спечелиха десет индивидуални отличия и шампионската титла в отборната надпревара на Pan-Asia Pacific International Mathematics Invitation Competition 2026 Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Парламентът прие задължителна застраховка и по-тежки санкции, а новите правила влизат в сила след обнародването им Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Ранните данни сочат батерия от 6000 mAh, стъклен корпус без видими рамки и сензорни бутони Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Местната власт предупреди за рискове и напрежение и призова държавните институции да се вслушат в тревогите на хората SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката И тази година сцената на SPICE Music Festival ще събере артисти, чиито песни и до днес звучат по радиостанции, клубове и фестивали по целия свят Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Съдът в Мумбай наказа похитителите, които превзеха кораба и държаха екипажа като заложници повече от три месеца Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Вносните генерични лекарства остават без мито до август 2028 г., след което ставката скача първо на 100%, а година по-късно се удвоява Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг 45-годишен иранец е задържан по подозрение за убийството, а причината за фаталния конфликт още се изяснява Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Халфът не е контузен, но ЦСКА не обяви защо отпадна от групата за гостуването в Баку
Бойко Борисов за Румен Радев Бойко Борисов за Румен Радев Навън казват yes, yes, yes, а в България - нет, нет, нет Виц на деня Виц на деня Срещат се двама приятели:
- Защо си целия превързан. Къде пострада?
- Натресох се в един гараж!
- Колата, сигурно е на сол?!
- Не, бях пеша...
Виц на деня Виц на деня Мъж решава кръстословица и пита съпругата си:
- Първият мъж, с четири букви?
Тя:
- Иван.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е клептомания?
- Това е способността да намериш нещо, преди някой друг да го е загубил!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори