×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Рокади в Нова телевизия: Изгониха половинката на Виктор Николаев и Мартина Ганчева


13 Юни 2021, Неделя, 14:01 ч.
Автор: Флагман.БГ

Лора се задържа на малкия екран едва година

 

Две от популярните лица на Нова телевизия - Мирослава Иванова и Марина Цекова, се завръщат отново на екран, съобщиха официално от медията. От 21 юни новата екранна двойка на „Здравей, България“ ще са Виктор Николаев и Мирослава Иванова. Досегашната партньорка на водещия – Лора Инджова, отпада.

Лора се задържа на малкия екран едва година. Тя така и не успя да се сработи с Виктор, а липсата на журналистическо образование доста изнервяше зрителите. 31-годишната Инджова видимо бе неподготвена за актуалните политически интервюта. Лора е родом от малкото градче Дряново. Завършила е право във Великотърновския университет. В местната телевизия прави първите си стъпки в журналистиката. Преди 3 години попада в екипа на Нова телевизия, но не бе сред популярните й лица. Изненадващо, точно преди година тя седна на стола на предишната водеща Аделина Радева. Инджова е свалена от малкия екран, но ще продължи да работи за медията като редови репортер. Тя приела свалянето си от екран доста спокойно, защото явно осъзнавала, че не става за толкова напрегната и отговорна работа.

Новата водеща Мирослава Иванова е лице на медията почти 20 години. Започнала е като част от екипа на „Здравей, България“ в първия му формат с водещ Милен Цветков. По-късно, заедно с Христо Калоферов, става негова водеща. Работила е и за емблематичните предавания „Студио Нова“ и „На четири очи“. Зрителите я познават добре като водеща на съботно-неделния сутрешен блок „Събуди се“, който тя стартира през есента на 2012- а и води повече от 7 години. През 2019 г. бе обявена за Жена на годината в категория „Телевизия“ в конкурса на женско списание. „Вярвам, че се връщам у дома“, коментира лаконично завръщането си в Нова телевизия Иванова. Припомняме, че тя бе освободена от бившата началничка Ива Стоянова насред Ковид-кризата миналото лято.

Чаровната Марина Цекова пък се завръща в съботно-неделното предаване „Събуди се“ още този уикенд. В тричасов формат тя ще прави анализ на събитията от изминалата седмица и ще беседва с интересни гости. Обидена, че е понижена, досегашната титулярка Мартина Ганчева обявила, че напуска телевизията по собствено желание. Тя категорично отказала да продължи да се изявява като редови репортер. Марина Цекова е работила в медията 9 години като репортер, водещ и продуцент. Преди това е трупала професионален опит в „Дойче Веле” в Бон и БНР, а в телевизията попада като стажант в публицистичното предаване „Панорама“ на БНТ.

„В професионалния ми живот Нова винаги е била в ролята не само на работодател, но и на партньор. Някой, готов да те мотивира, да повярва в теб и да ти даде нова цел, която да осмисли пътя напред“, сподели по повод завръщането си Цекова. Тя напусна изненадващо телевизията миналата есен и отиде в Би Ти Ви, надявайки се да води някое от знаковите предавания или поне централни новини. След като това не се случи, се завръща в Нова. „Радвам се, че Мира и Марина се завръщат в нюзрума на Нова. Тяхната работа е пример за обективност, безпристрастност и висок журналистически стандарт. Като водещи на „Здравей, България“ и „Събуди се“ те ще затвърдят успеха на двете предавания.Убеден съм също, че с Мира и Виктор най-силният екранен тандем в сутрешните часове ще е в ефира на Нова“- коментира Илия Дафов, който е главен продуцент „Новини и актуални предавания“ в медиата. Именно той е убедил двете си колежки да се върнат пак в отбора, писа Уикенд.


В категории: Лайфстайл


7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Почина легендарен политик Почина легендарен политик 05/05/2026, Вторник 13:41 2
Светлозария КИДЕРОВА Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината 05/05/2026, Вторник 11:21 2
7
Коментара по темата
7.
Даниела
11.07.2021 21:14:14
0
0
Лора Инджова ми харесваше много повече от тази мрънкаща коза.
6.
msp
13.06.2021 17:22:44
2
11
Последното за което си мисля е ,дали има журналистическо образование девойката.Но определено и липсват много качества , като чар,сексапил,бърза реакция,чувство за хумор,важни неща които ме навяват на мисълта ,че теорията за незаменимите хора не е съвсем вярна, май!
5.
Дали е изключено на 100% убийството?
13.06.2021 16:41:32
2
10
Все по-често си мисля дали тази катастрофа не е режисирана предварително
4.
Язон
13.06.2021 16:02:11
3
23
Само Милен Цветков беше професионалист в работата си, Бог да го прости. Гонен , уволняван , недолюбван от силните на деня. И когато малко преди да го ликвидират казваше:" Маските ги носим по задължение за да мълчим". И той самия замълча за винаги.
3.
Rincewind
13.06.2021 15:49:57
9
18
Когато ДС мутрите прилапаха Нова инсталираха продажните мекерета от източената и фалирала ТВ 7. Кошлука от същата телевизия го тапосаха в БНТ като въшка на чело. 30 милиона от КТБ изчезнаха там. Единствената цел на тези продажни мекерета е да обслужват партиите на статуквото, основно ГРОБ и ДПС и по-малко лъжепатриотите. Видяха, че не става и народа не е чак толкова прост, разбраха че изтърват кокала. Интересно ми е като се разкара Тиквата, какво ще правят мисирките му?
2.
До 1
13.06.2021 15:14:53
2
16
Не е слушала радиото... Някой се е изнервил,ама определено не са зрителите! Марина също ми харесваше, но преди. Сега чувам , че има протестърски уклон. Ще се разбере. Не останаха читави телевизии - всичките са пробити. Следващата да не е случайно Надя Обретенова,а!?
1.
Нещо друго има, ама няма да ни кажат
13.06.2021 15:01:03
4
29
"а липсата на журналистическо образование доста изнервяше зрителите"

Не ме е изнервяла, а даже и не съм знаел че няма журналистическо образование. Грамотно се изразяваше. Докато неграмотността на статиите на Флагман ми лазят по нервите. А когато започнат да трият неудобни коментари ми идват и по-силни мисли
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как да използвате подземния паркинг на сградата си, ако улицата ви е затворена заради Джирото Как да използвате подземния паркинг на сградата си, ако улицата ви е затворена заради Джирото Ще се осигури коридор за влизане и излизане, но на 7-ми и 8-ми преминаването ще бъде напълно преустановено през светлата част на денонощието  Бургас осигурява два големи LED екрана за излъчване на Giro dItalia Бургас осигурява два големи LED екрана за излъчване на Giro dItalia Екраните ще бъдат с размери 4.50 х 2.50 метра и ще бъдат разположени на ключови локации в града Венци Стефанов: Рекетират ме наемници от фирми за бързи кредити Венци Стефанов: Рекетират ме наемници от фирми за бързи кредити Обръщам се към правоохранителните органи - крайно време е да вземат мерки. Такива хора нямат място на стадиона, призова босът на Славия  ДаллБогг с остра позиция срещу действията на КФН, иска оставки ДаллБогг с остра позиция срещу действията на КФН, иска оставки Застрахователната компания настоява за незабавна реакция от прокуратурата и парламента Почина легендарен политик Почина легендарен политик Той бе един от символите на демократичната съпротива срещу комунистическия режим  Бракониери убиха благороден елен в Странджа, издирват ги Бракониери убиха благороден елен в Странджа, издирват ги В момента се обработват данните от ловните камери в района и записите от системите на Гранична полиция за установяване на самоличността на бракониерите Сладкар показа рецептата за най-вкусните шоколадови кексчета Сладкар показа рецептата за най-вкусните шоколадови кексчета Джейн Дън показва как се постига десерт с професионален резултат Моника Валериева проговори за раздялата с Меди: Живеехме в токсична среда Моника Валериева проговори за раздялата с Меди: Живеехме в токсична среда Коренно различни сме и живеехме в токсична среда, която изтощи и двама ни, посочва моделката Как Бургас посреща Giro d’Italia: розови знамена, ремонтирани улици и икономически очаквания Как Бургас посреща Giro d’Italia: розови знамена, ремонтирани улици и икономически очаквания Очаква се около 20-30 хиляди души да посетят областта за кръговете, посочва Манол Тодоров Мъж даде близо 12 000 евро на мними лекари от „Пирогов“ Мъж даде близо 12 000 евро на мними лекари от „Пирогов“ Обвиняемият е задържан за 72 часа, като му е поискан постоянен арест
Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток На срещата на Европейската политическа общност държавният глава постави акцент върху газовите коридори, Коридор 8, Дунавските връзки и ролята на Черно море Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Народният театър изигра шест разпродадени спектакъла в Teatros del Canal, а испанската критика отличи Радина Кърджилова и трупата Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Няма пострадали, а атаката идва дни преди парада за Деня на победата, когато руската столица е под засилени мерки за сигурност
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори