×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Министър Илин Димитров ще участва в 126-ата сесия на Изпълнителния съвет на UN Tourism в Толедо
  • Започна изплащането на пенсиите за юни
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Свирепа катастрофа на АМ "Тракия"! ТИР смаза два автомобила


Свирепа катастрофа на АМ "Тракия"! ТИР смаза два автомобила
ПТП-то е изключително тежко, а две коли буквално са размазани от тира-убиец
11 Юни 2021, Петък, 19:04 ч.
Автор: Флагман.БГ

Свирепа катастрофа стана около 17:30 часа днес на АМ "Тракия" на 182 км, в района на Чирпан.

Читатели на Флагман.бг изпратиха шокиращи снимки от мястото на инцидента. От тях се вижда, че ТИР е размазал два леки автомобила. По неофициална информация има поне една жертва.

ПТП-то е станало по ремонтираната наскоро отсечка на аутобана от Чирпан в посока Бургас. Има километрично задръстване, предупреждават шофьори.

На мястото има пожарен автомобил, както и много полиция
Двата автомобила са размазани
Катастрофата е станала в посока Бургас, на новия, току-що ремонтиран участък от аутобана край Чирпан
Заради ПТП-то има километрично задръстване

 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ще играе ли Синер на Уимбълдън Ще играе ли Синер на Уимбълдън 08/06/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Тайните на перфектната пица Тайните на перфектната пица 08/06/2026, Понеделник 21:29 0
Тервел ИЛИЕВ Как да запазим хляба свеж: Скрит трик Как да запазим хляба свеж: Скрит трик 08/06/2026, Понеделник 19:59 0
Тервел ИЛИЕВ Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак Божидар Божанов: Оставката на Кандев е лош знак 08/06/2026, Понеделник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Държавата погва тарикатите по пътищата Държавата погва тарикатите по пътищата 08/06/2026, Понеделник 19:20 3
Емел МАХМУД Идват екстремни горещини Идват екстремни горещини 08/06/2026, Понеделник 17:59 0
22
Коментара по темата
22.
Ме
12.06.2021 11:52:18
0
6
Всички тирове на БДЖ у да се возят. С тесните би разбити пътища тия тирове бибипат майката на трафика. Колко катастрофи станаха вече заради тях! Тир изпреварва тир ми е любимото на Тракия. Или тир кара със 120 и те натиска на междуградско където си със 100. И т.н. и т.н. Тая касапница трябва да спре. И понеже надолу гледам спорове, че в Испания Франция и т.н. не спирали тировете - пичове, това дето тук му викат магистрала, е селски път там. На 4-6 ленти що да спираш тировете?
21.
До редактора
12.06.2021 11:13:08
2
6
Нищо подобно на това, което пишете, не се вижда от снимките. Вижда се, че кола се е ударила в ремаркето на камион, а втора кола се е ударила в първата. Май прекалено много вярвате на "читателите", изпратили кадрите, и тяхната интерпретация. Поне може да препишете от някъде, ако не друго. https://m.dir.bg/dnes/intsidenti/kola-vleze-pod-tir-pri-katastrofa-na-magistrala-trakiya-chovek-e-ranen
20.
Динко
12.06.2021 08:32:32
1
5
Според мен,автомобилите са се опитали да премажат Тир-а,безуспешно.Редакторите на Флагман “най-добрите”
19.
Те
12.06.2021 08:28:47
4
4
Бойко и Гешев са виновни за това,че повечето български шофьори са малоумни.
18.
Гражданин
12.06.2021 07:39:13
4
13
Не знам в този случай дали тираджията е виновен, но всяка седмица пътувам по автомагистралата, и доста често се случва тир да ми сече пътя в лявата лента, където карам с 140 км/ч. Много са нагли.
17.
Ххх
12.06.2021 02:24:14
0
21
Само на мен ли ми прави впечатление, че едната кола се е забила в ремаркето на камиона, а другата явно я е помела отзад?
Явно да си мислещ журналист е прекалено сложно и невъзможно за драскачите в този сайт
16.
Бетеро
12.06.2021 01:31:57
6
5
Много разберачи еи ,какъв трафик има в БГ че да спират камиони.Никакъв ама никакъв. В Испания спират ли камиони в неделя не има локални забрани.Само където е необходимо.Португалия се кара.Италия само Неделя . Наи лесно е да дрънкат глупости и да леят мозък Германия и Франция има забрани защото има много голям Транзитен трафик огромен транзит огромен. Разбрахте ли патоци.
15.
Бойко и Гешев
12.06.2021 01:04:35
4
9
Некачественият асфалт= по-дълъг спирачен път!
14.
Допълнение за 9
11.06.2021 21:30:07
0
8
Така ще спасим хиляди животи !!!
13.
До 9
11.06.2021 21:29:00
13
1
Много си прост , честно !!! По твоята логика от понеделник до петък да няма коли а ? Мишок !
12.
Palamuda
11.06.2021 20:50:22
2
4
Наистина си ЦАЦА, с тази разлика, че тя има повече сиво вещество.
11.
Хахахахахахахахаха
11.06.2021 20:29:00
12
6
Бат Бойко като взима властта дава Клетва, после яко крадене и схеми та на ся жертви, плащат все невинните
10.
Един
11.06.2021 20:24:48
7
3
Може пък камиона да е карал назаде по аутобана и да е размазал колите :) . В бг няма да се удивя на нищо :)
9.
Tsatsata
11.06.2021 20:21:35
13
31
От петък 17.00 часа до понеделник 5.00 часа всички ТИР-ове трябва да си стоят по паркингите !Без изключение! Ако има бързоразвалящи се стоки да си ги пускат от понеделник до петък!За това време се ходи от Франция до Иран при спазване на всички условия на скорости и почивки!
Така ще спасим стотици животи и милиони загуби по пътищата !
8.
!b018
11.06.2021 20:12:57
1
29
Неспазването на дистанция убива.
7.
Ставри
11.06.2021 20:11:10
1
19
За пореден път се убеждавам,че сте най-некомпетентната медия в света,псевдо журналя.
6.
8
11.06.2021 19:35:56
11
18
Тази магистрала нее направена както трябва
5.
до 4
11.06.2021 19:31:15
0
7
Не е ден за логика, а за жертвоприношения!

Не че някога изобщо е ден за логика, разбира се...
4.
Малко логика
11.06.2021 19:28:14
1
30
Как така тира размазва колите, а на снимката се вижда една кола ударена отзад и вкарана под ремаркето и една друга, която явно я е ударила отзад...
Тия зад камиона са се ударили, но каква е причината дали спрял тир, дали несъобразена скорост и неследене на пътната обстановка на тия леки коли трябва да се доуточни, но ударът е бил между двете коли според мен.
3.
6(9)/11
11.06.2021 19:21:47
0
5
Очакваше се.
2.
Тиквунии
11.06.2021 19:13:41
50
29
Убиец No: 1 по БГ пътищата ,са били винаги самите пътища .Всеки пуснат за ГЕРБ и Малоуни патриоти глас на изборите ,Ви прави съучастници в подобни инциденти .За всяка смърт по пътищата ,трябва един гърбавчия да улиза у панзиза
1.
Гражданина
11.06.2021 19:13:24
4
47
Така става като Ганьо все бърза и е курназ, и все по царския път, и все камерите са виновни
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027 Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027  Градът ни отговаря на всички изисквания за песенния конкурс, с които днес бяха запознати кметовете на останалите три претенденти за домакинство на конкурса Извънредно! Пожар в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пожар в Бургас (ОБНОВЕНА) Информацията за броя на пострадалите е противоречива Васил и Траян Филипови, които причиниха катастрофата с четирима загинали, може да излязат на свобода Васил и Траян Филипови, които причиниха катастрофата с четирима загинали, може да излязат на свобода 72-та часа арест изтичат, а съдът не даде ход заседанието, на което трябваше да се гледа мярката за неотклонение на единият от шофьорите Гюров и Кандев са силен тандем, но ще успеят ли без помощ от ГЕРБ? Гюров и Кандев са силен тандем, но ще успеят ли без помощ от ГЕРБ? Когато настъпи есента и стане ясно, че фаворитът на Радев не може да бъде спрян без мащабно обединение срещу него, партията на Борисов почти сигурно ще бъде изправена пред стратегически избор Няма да има съкращения в "Лукойл Нефтохим Бургас", гарантира новият особен управител Няма да има съкращения в "Лукойл Нефтохим Бургас", гарантира новият особен управител Започва пълен одит в "Лукойл", новият особен управител с 6-месечен екшън план за стабилизиране на дружествата Земеделският министър обеща евтина храна: „Кошница с грижа“ не е като „Магазин за хората“ Земеделският министър обеща евтина храна: „Кошница с грижа“ не е като „Магазин за хората“ Той изтъкна, че идея на Пеевски е нямала никакъв шанс да проработи Вариантите пред Кандев са кандидат за президент, вицепрезидент или кмет на София, найс а? Вариантите пред Кандев са кандидат за президент, вицепрезидент или кмет на София, найс а? За повечето хора, които следяха дневния ред в страната беше ясно, че ако десните не могат да намерят свой кандидат за "Дондуков 2" ще създадат такъв. Е, създадоха го Започна битката за домакинството на Евровизия 2027, изборът ще бъде направен до месец и половина Започна битката за домакинството на Евровизия 2027, изборът ще бъде направен до месец и половина Четири града подадоха документи, но реално изборът ще бъде между София и Бургас „Никаква милост към нарушителите“ и „драконовски мерки“: спешна среща при Радев заради войната на пътя „Никаква милост към нарушителите“ и „драконовски мерки“: спешна среща при Радев заради войната на пътя България е на първо място в ЕС по травматизъм и смъртност по пътищата МВР награди пожарникарите, спасявали хора при трагедията на Челопешко шосе МВР награди пожарникарите, спасявали хора при трагедията на Челопешко шосе Наградените са – младши експерт Благой Благоев, младши експерт Петко Върбин, младши инспектор Данаил Влахов и младши експерт Тодор Йорданов
БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган След кончината на кечиста започна разследване, след като дъщеря му се усъмни в причината за смъртта му Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави Мадяр обеща да регулира притока на работници от страни извън ЕС Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято От безплатни общински зони до луксозни плажове с висока минимална консумация - ето какво трябва да знаят българските туристи Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак Съпругата на бившия френски президент Жак Ширак си отиде на 93-годишна възраст, а президентът Еманюел Макрон отдаде почит към паметта ѝ Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Парламентарните избори в Армения решават геополитическия курс между Русия и Запада Вотът се превръща в решаващ тест за правителството на Никол Пашинян и бъдещето на мирния процес с Азербайджан
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Жена звъни на майка си:
- Мамо, моят мъж пак ми се развика. Идвам при теб.
- Не, скъпа, той трябва да си плати за грешките. Аз идвам при теб.
Виц на деня Виц на деня Красива студентка обяснява на свой колега:
- Аз мога да ти кажа как взех изпитите, но се съмнявам, че при теб ще се получи...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори