Папа Франциск даде благословията си за Евро 2020
Роденият в Аржентина папа Франциск е страстен футболен привърженик и голям фен на отбора на Сан Лоренсо
Главата на Римокатолическата църква папа Франциск се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин и даде благословията си за започващото в петък европейското първенство по футбол, предаде БНР.
На аудиенцията във Ватикана са присъствали и други официални лица от УЕФА, като разговорите са били насочени основно около започващото утре първенство на Стария континент, което ще се открие в Рим с мача между Италия и Турция.
Президентът на Италианската футболна федерация Габриеле Гравина също е бил на срещата в Апостолическия дворец във Ватикана.
Роденият в Аржентина папа Франциск е страстен футболен привърженик и голям фен на отбора на Сан Лоренсо.
Наводнения в Северна Гърция след пробив на дига на река Еврос Марица
Общественият съвет към ЦИК няма обща позиция по казуса със Стоил Цицелков
Задържаха четирима българи в Гърция за отвличане, трудова и сексуална експлоатация
Търсят най-активния бургаски ученик за омбудсман
Първият щъркел долетя в Рупите и даде знак за настъпващата пролет
Наемите в Атина скочиха с близо 38% за шест години
Фамилия Стораро се събира на една сцена в Брюксел, билетите са до 1400 евро
Сватби в зелено и венчавки с рекордно дълги клетви - сред най-интересните бракове през 2025 г. в Несебър
Антициклон носи слънчево и по-топло време за 3 март
Наемите на жилищата продължат да нарастват в големите градове
