42 състезатели на Гергана Апостолова ще участват в държавното първенство по карате киокушин
Шампионатът се организира по инициатива на БКА-ИКО България, със съдействието на Община Варна и клуба на Световния Шампион Шихан Емил Костов - „ИЧИ ГЕКИ ВАРНА“
42 състезатели, кадри на Световната Шампионка на ката Сенсей Гергана Апостолова-Костова - СКК"Киокушин Спирит" Бургас, ще участават в Държавното първенство по киокушин карате, което ще се проведе този уикенд във Варна.
Мероприятието се организира по инициатива на БКА-ИКО България, със съдействието на Община Варна и клуба на Световния Шампион Шихан Емил Костов - „ИЧИ ГЕКИ ВАРНА“. Двудневното Първенство ще се проведе в зала “ХРИСТО БОРИСОВ“ и ще стартира на 12-ти Юни с деца от 5 до 11г.включително.
В неделя състезанието продължава от 10:00ч. с двубои при юноши, девойки, мъже, жени и ветерани (от 12г. нагоре). Мероприятието ще се реализира при наложените за спортни събития противоепидемични мерки. Заявки за участие до момента са подали около 180 състезатели от клубове в страната, членове на БКА-ИКО България.
Млад шофьор загина при челен удар с автобус край Плевен
Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак
Покана за публично обсъждане на Годишен отчет за изпълнение на бюджета на Община Бургас
Николай Попов посочи мъж, който според него го е следил: Боксьор, свързан с ПТП дела
Лихвата по ипотеката се удвоява, но вноската не - ето колко ще плащате
Броени дни до най-грандиозното бойно събитие в страната! Обратното броене до BRAVE 107 започна
Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му
Българинът, паднал от движещ се със 120 км/ч. влак в Германия, остава в медикаментозна кома
Сестрата на 11-годишната Наталия с трогателен разказ за първата им среща след похищението
Ще продължат ли бурите? Ето прогнозата за 23 юли
Край на кошмара! Откриха жива 11-годишната Наталия след месец издирване, похитителят с белезници
Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави
