Кръг от държавния шампионат по планинско колоездене „Дърт Джъмп“ ще се проведе в Бургас
Записването за атрактивната надпревара и официалната тренировка е от 14:00 до 15:00 часа
Кръг от държавния шампионат по планинско колоездене „Дърт Джъмп“ ще се проведе на 13 юни, неделя на „Байк парк“ в Морската градина. Очакват се заявки от над 40 състезатели от цялата страна, които са разделени в различни категории, според възрастта си.
В първата са деца до 9 години. Следващите са от 10 до 12 години, от 13 до 14, от 15 до 16 и над 17 годишни, както момчета, така и момичета. Организатор е клуб по планинско колоездене „Шор Инвейдърс“ с подкрепата на Община Бургас. Такса за участие няма да се събира.
Домакините ще се представят с 15 състезатели в отделните категории.
Записването за атрактивната надпревара и официалната тренировка е от 14:00 до 15:00 часа. Веднага след това е откриването и началото на състезанието. Награждаването ще започне около 16:00 часа. Всички от призовата тройка в отделните категории ще получат медали и по един квалитетен финландски шоколад.
„Вярвам, че ще се получи състезание с много адреналин за участници и зрители. Шоуто е гарантирано“, заяви председателят на клуб „Шор Инвейдърс“ Николай Желев. Той се похвали, че вече имат разкрит филиал на бургаския клуб в далечна Финландия, който все повече набира инерция.
От 25 до 49 евро за килограм череши: Струва ли си?
Държавата да спре корупционните течове преди да вдига данъците, зове Левон Хампарцумян
Камен извърши второ убийство, ще е до края на дните си зад решетките
Милионери от Близкия изток търсят имоти в Европа
70% от населението на Русия се оказа в обхвата на украинските дронове
Кметът Димитър Николов: Гергьовден е празник на вярата, смелостта, честта и дълга към родината
20 г. по-късно "Арсенал" пак е на финал в ШЛ
Млади виртуози от България и Турция блеснаха на сцената на читалище „Заря“ в Хасково с фестивала „СОЛиСиМи“
Хороскоп за 6 май 2026: Стрелецът да избягва риска, а Везните да подбират внимателно контактите си
Ако не бъдат предприети незабавни мерки за свлачището край Пампорово ще стане страшно
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света
Почина голям български режисьор
