×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зрелищен арест в ж.к."Славейков" в Бургас


Зрелищен арест в ж.к."Славейков" в Бургас
Това е задържаният млад мъж, който е шофирал сливенското Ауди А3
10 Юни 2021, Четвъртък, 11:14 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман

Млад мъж с Ауди А3 е задържан, а колата му щателно претърсена

 

Млад мъж, който е шофирал сливенско ауди, е арестуван зрелищно снощи, около 18:30 часа пред блок 36 в ж.к."Славейков" в Бургас, съобщават за Флагман.бг очевидци. Предположенията са, че акцията е за наркотици. От кадрите се вижда, че водачът е тестван, а колата му претърсена 

На десния заден прозорец е написано и името "Д.Пенчев". 

Вижте снимките:

Това е задържаният мъж
Ченгета обискират колата му
Аудито е с интересен вид
След минути той вече е арестуван

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
65
Коментара
65
Коментара по темата
65.
Враната
14.06.2021 14:34:49
0
0
След изчитането на писанията, на геноцида от комуняги, не разбирам, защо се изказват неподготвени?

Айде да се поосъзнаете, защото всеки има право на избор, но прекалено са ви промили мозъците.

Устите ви миришат още на комунистически пишки, но бая ги отваряте.

Вместо да застанете на правилното място и малко позащитите баш родните си, вие ги солите, че са джендъри и наркомани.
64.
Ганьо
12.06.2021 18:56:49
2
2
Рожбите на българоамериканската Дружба, и българските политици ,,,джендъри , наркомани , олигофрени, чекмеджетата, плеймейтката,работещи бедни ,кандидат депутати от затвора, мутри в насипно ,,,,Абе Демокрация по комунистически .Бърз контрол.Я си изкарал 5 лв.дупе да ти е яко.
63.
СТАРА ЗАГОРА
12.06.2021 10:01:46
4
8
България се напълни с наркомани ,алкохолици и пропаднали хора.Няма го Бай Тошо и от ден на ден става все по-лошо!!!!
62.
Майната ви
11.06.2021 19:39:24
0
3
Майната ви, майната ви, майната ви, боклуци скапани
61.
Чакала
11.06.2021 18:06:58
2
4
Стига така се обсъждали хората грозен красив , всички хора са различни , а вие дето го коментирате да не би да сте по-красиви.Я си тагнете фейсбуците да ви видим вие колко сте красиви . Ако е сгрешил ще си понесе наказанието , ама така да го нареждате не мия ,че е много мъжко . Къде видяхте човекът да е грозен не знам .
60.
До доника
11.06.2021 15:01:50
1
3
Ах ах колко си детайлно запознат Доменик няма да изчистиш името на тия ще ти повярват децата в детската градина ние спим спокойно не ни дреме твоя човек спи по арестите
59.
До 54
11.06.2021 14:08:08
1
8
По тъп и смотан отличник с цайси и голяма халка от теб не съм предполагал, че може да съществува. Самотното момче си го вземи във вкъщти и си правете бибитки. Явно си много обгрижван от майка си и си дран от баща ти, това е което ти е нанесло травма, с която се бориш цял живот. Искаш да бъдеш лош, като баща ти, но всъщност си мека китка, като майка ти. Затова защитаваш лошия, наркото и мразиш полицията. Но каквото и да се случи дълбоко в себи си знаеш, че ще си останеш халка и ще се забавляват с теб. Мечтата на всяко гущерче е да стане голям крокодил, но при теб не е мечта, при теб е химера. Послепис: Да пазиш писмото ми в тайна , е.алсам ти путката майна.
58.
До Дона
11.06.2021 13:47:05
1
6
Стига ля мозък познаваме го Пенчев, върл наркоман. Ще го видиш да кара опел пеш.
57.
Доника
11.06.2021 13:41:24
2
8
Арестуват заради неговото неподчинение за глобата и го пускат след 5 минути,малко информация да спите спокойно
56.
Фен доника
11.06.2021 13:32:30
0
3
Пф глоба? За звук от автомобила бе знаех, че арестуват зарди това
55.
Доника
11.06.2021 12:52:03
4
4
Незнам как коментирате кой е боклук,като ситуацията няма нищо общо с наркотици и сега ще има дело за клевета.Глобата и скандалът е заради шумът,който издава колата,а не за наркотици и спрете да обиждате без да познавате някой. Човекът е собственик на автосервиз и любител на автомобили,сега заради някой ,който се чуди как да пише статии ще го изкарат наркоман,айде да видим като ви осъдят за писане на неверни статии и качване на такива снимки как хубаво ще си платите глобата.А на вас коментиращи хора ви пожелавам лек ден и дано повече като него да има на пътя,а не като вас, защото виждам,че неграмотността и простотията ви ще ви убият сами ,а не професионални шофьори като него.Приятен ден на всички
54.
АнтиПолиЦайс
11.06.2021 10:17:17
2
11
По-тъпа ,по-безмислена,по-измислена и измъчена статия ,никога не бях чел! Толкова ме затъпи и нахрани със сърказъм душевно,че осъзнах и че гнусната гмеж ,която се нарича мой съгражданин ,се радва ,че група напикани тройкаджии в униформи ,заградили самотно момче и започнали да му играят господ ,понеже той е изгеноцидил явно нашите майки и бащи или всеки ден е слагал скрити камери и е стъргал обществото с ненужни глоби и санкции и понеже е сам ,независимо кой и откъде е ,да го смажем ,защото е българин ,но ако е англо-саксонец и удари шамар на полицайса и му скъса пагона,глобата на англичанина е 200лв без да бъде докоснат ,видял съм го с очите си ,така че ,дали искате да сте толкова големи глупаци и да продължавате да разсъждавате възхвалявайки тая септична яма ,наречена POLICE!
53.
До 52
11.06.2021 09:38:02
4
3
Хаха, питаш за полицай състезател и ниво спортист дадох ти пример относно изброените тва им е работата да тренират и да се състезават работата на полицая е е съвсем друго нещо изпалняват съвсем различна дейност а всеки един гражданин като теб е длъжен да си знае задължения и да изпалняват всяко едно тяхно законно разпореждане независимо физическата им форма а момчетата от снимката са в прилична форма не са състезатели по културизъм нито е нужно да са кикбоксьори каквото трябва да си изпълнили задълженията професионално и са предотвратили потенциално ПТП може би щом този господин е бил надрусан така, че адмирации заслужават поздравления а не хейт г-н завистлив яд те е че не можеш като тях а предполагам и спортист не си и формата ти е доста потресаваща та и да ти обеснявам човек едва ли ще възприемеш понеже капацитета ти е ясен
52.
Хайайа
11.06.2021 01:08:52
3
7
Диян топалски е бита карта наркоман ако това е пребиване и висока топка незнам.....наско божилов,данчо руснака,геренски....това са бойци за пример от Бургас,шматко
51.
офффф
10.06.2021 22:42:51
2
5
Къв е тоя грозник пак?! Много грозни тия престъпници бе
50.
Регистрация и до Бай Кольо
10.06.2021 21:53:22
4
4
Никой вече не е задължен да сменя регистрационния си номер Независимо от коя област е ---- закон има, преди да пишете глупости четете. А в другите градове като видят регистрация с "А" нали знаете какво казват ----- Въй Въй бяга, че на тези кой им дави книжките! Бай Кольо, чичка не ти се отдава мисленето, просто замълчи!
49.
До 47
10.06.2021 19:30:45
11
1
Дрънкаш колкото да не заспиш М. Динев преби Диян Топалски и е полицай охлюв проверявай преди да говориш
48.
Пуцииииту
10.06.2021 19:23:15
6
3
Значи до тука разбирам че сливен и ямбол са идиоти пък бургазлиии са топ чукар интилигетни бръснати утки с фамилна обремененост към всички и що ги спрягате за идиоти а мелети и сволачи има от всякъде това е морето само джангъри и кво ся МНОГО сме морални ма да ударим по едно ключе аа,аа,Боклука май е тукашен с лек кирлив мирис на манго, Шукаритетно
47.
Хахахаха
10.06.2021 18:08:59
12
11
Тия които защитават полицаите и твърдят че полицая щял да "накърти " някой май не са в час....аз лично от 10години съм по боксовите и тем подобни зали и до сега един доказан боксьор или кик боксьор не съм видял да държи ниво НЕ СЪСТЕЗАТЕЛНО А ЧИСТО ЛЮБИТЕЛСКО.....НЯМА НЯМА НЯМА И ДА ИМА....стягат перките само и до там ...и да вадят картите по входовете на дискотеките да не плащат....смяяяяях смяяяяях!!!! В ГРАДА ИМА ШЕПА РЕДОВНИ И СЕРОЗНИ МЪЖЕ И СЪС СИГУРНОСТ НЕ СА ПОЛИЦАИ,ТЕ НЯМАТ ГАЩИ
46.
Sggw
10.06.2021 17:54:01
10
4
Ae manqk ti eba i saita poznavam lichno manqka i ne e zarqdi narkotici samo det iskate da mu izvadite losho ime za tva che nqkoq baba e vidqla kak zadarjat nqkoi ne znachi che e narkoman mutra ili neshto ai sprete sa i vmesto da gledate chujdiq jivot gledaite vashiq
45.
Dido
10.06.2021 17:23:45
5
11
Марийкеее ,1000% те е порил полицай и ти е намазал ските :)))))) обзалагам се
44.
Славейков махала
10.06.2021 17:06:02
3
4
Това ауди не съм го засичал в града. Явно е от медене. Класика.
43.
другаря Жирков
10.06.2021 16:06:23
2
15
бургас най добрият град за мутреене, ела и измутрей и след това живей
42.
Ммммууууу29
10.06.2021 15:58:34
1
13
Малко търновските рогоносци и те да се изселят от Бургаз,далече,далече към Звиздец.
41.
asdf
10.06.2021 15:51:48
22
15
Много пишете ве мишки, полицаите били в лоша форма... Така ли? Определено не ви стиска да премерите сили. Пък полицая, който на снимката говори по телефона го познавам лично и съм сигурен, че ще ви кърти всичките писачи, даже съм почти убеден, че на куп да го наскачате пак ще припадате. Така че замълчете си анонимни клавиатурни мишоци
40.
Бай Сраври
10.06.2021 15:47:08
7
15
Миче ела на Христо Ботев в дирекцията подай си молбата и ще се намерят такива с преси да те блъскат като животно няма да се плашиш
39.
До 36
10.06.2021 15:45:44
1
5
Широки дънки, кърпа на главата мой :D
38.
Чочо
10.06.2021 15:44:31
1
4
Dosta za pribirane Ima oshte
37.
Бат Кольо
10.06.2021 15:03:52
2
24
Не са само сливенски и ямболски нашественици. Тук, в града ни има много грудовски селяндури, кукери и др.подобна паплач.
Така наречените - нови "граждани" живеят в мизерните си квартирки, маска 50-60 кв., без да осъзнават (разбираемо, поради липса на капацитет), че там, където са им родните места, ще се чувстват по добре. Ще живеят по нашироко, няма да дразнят със селските си изпълнения, нито съседи, нито колеги и т.н.
36.
100 кила рап
10.06.2021 14:38:11
6
10
Ръцете вдигат Ямбол в клуба,Варненски джамбази в куба Сливенски дилъри в клуба ,сутеньори от Плевен в клуба дори и Фидел Кастро в клуба
35.
Atuuu
10.06.2021 14:31:04
0
11
Нека, че той Бургас и без това е пълен с такива...
34.
Сливналия
10.06.2021 14:11:35
1
5
Това ауди е бягало явно, но не достатъчно :D
33.
Огнянов
10.06.2021 14:07:43
1
8
Така му се пада нека каквото са открили в него да му го натъпкат в...
32.
Филип
10.06.2021 14:06:34
1
6
Дръжте здраво бичета!
31.
И аз да кажа
10.06.2021 14:05:30
6
26
В Бургас има много странджански глигани сливенски кавали ямболски уругвайци карнобатски шилета и айтоски мисири
30.
Сватбарче
10.06.2021 14:01:52
4
30
Чувате ли се въобще кретени такива...
Такива, като този боклук се друсат пият и шофират...
Замислите ли се въобще, че такива като този продават тези лайка на децата ви.
Замислите ли се че карат като полудели и не разсъждават трезво.
На всякъде е пълно с деца и майки с колички... Замисляте ли се какво може да се случи когато зад волана е такъв боклук... Не нали... Полицията ви е виновна...
29.
Бургас днес
10.06.2021 13:54:22
7
26
Жалко за всички с негативните коментари към момчетата от полицията. Едно дилърче по-малко.
28.
Бургазлия
10.06.2021 13:52:25
3
37
ЕЙ, БУРГАС СЕ ЗАДРЪСТИ СЬС СЛИВЕНСКИ И ЯМБОЛСКИ МАНГАЛИ.
БРАВО НА ЧЕНГЕТАТА.
МАЧКАЙТЕ ГИ
ДА ПРОСЛЕДИМ ПРОКУРАТУРАТА И СЪДА КАКВО ЩЕ НАПРАВЯТ.
27.
Гражданин
10.06.2021 13:52:15
1
26
Повече такива новини да има и по малко боклуци, като този!
26.
Георги
10.06.2021 13:50:34
3
21
Евала на момчетата!
25.
Димитрина
10.06.2021 13:49:03
4
33
Не знам как може да има толкова жалки хора, като вас.
Един боклук по малко на улиците, но не полицаите това онова...
Явно повече ви харесва да има такива хора около училища и детски градини.
Жалки сте и или сте същите, като задържания, или просто нямате грам умствен багаж.
24.
ALF
10.06.2021 13:47:44
3
17
БРАВО!
23.
Гражданин
10.06.2021 13:30:33
3
37
Дано виждаме повече такива снимки, браво на органите на реда!
22.
Do 21
10.06.2021 13:19:16
2
16
Teq kuki mai ne sa ot raiono te nqmat vratove garbovete im kato na bikove golemi jivotni
21.
до10
10.06.2021 13:08:33
5
44
Не че защитавам полицаите, обаче тоз дето е до пасажерската врата и онзи дето е зад аудито ако някой от тез двамата ти забий един шамар сигурно после цял ден ще си търсиш зъбите и комбалите по земята.
Личи им че са природно здрави мокани а не хапирани стойкаджии.
20.
Истината
10.06.2021 13:01:16
4
49
Изсипани не изсипани, един боклук по малко на улицата и момчетата са си свършили работата. А тези дето хейтят са на боклука приятели и роднини.Браво на полицаите!
19.
Марийке
10.06.2021 12:57:12
9
21
Ти като жена , как може да говориш за момичетата? Щом си запозната колко вземат и как се държат във вкъщи, значи те блъска някой полицай. Оставяй я куката и отиди да ти роши котарака, някой образован ядрен физик, добре платен. Сигурно си продавачка консултант или хигиенистка , страхотно ерудирано се изказваш.Ще си умра от смях.
18.
Паскалев
10.06.2021 12:55:47
3
17
Хванете и Владо от Възраждане от сто години продава и топи хората.В София вече го знаят и ще имате проверка от там голяма
17.
До 10
10.06.2021 12:48:42
3
18
Тези с пресите ги снимат по порно филмите като ги блъскат, обикновенно някой чичко с голям мях ги бъхти тея с пресите.
16.
до 14
10.06.2021 12:43:56
1
7
Точно така мен, чикиджия е явно.
15.
Мария
10.06.2021 12:43:14
20
31
Верно са бая изсипани тия ченгета, а уж млади хора. Като жена мога да кажа, че момичетата отдавна не си падат по полицаи - не са добре образовани, малко печелят, а в къщи се държат като пълни жени. Сигурно номер 13 е служител на мвр- личи си по простащината
14.
Mr.Big
10.06.2021 12:41:36
1
13
А на задното стъкло пише Fake Taxi хахахахаха Тоя е фен на порнхъб
13.
До 10
10.06.2021 12:35:12
29
16
На третата снимка полицаите обаче, могат да те шибат и да те пратят да си миеш гъза. А докато си миеш гъза, роднините ти до девето коляно да ти пляскат. Ха ха ха.
12.
Батка
10.06.2021 12:30:23
3
17
Уникален сливенски ДЖЕНДЪР !!! Гаден наркоман !! Дано го ебът в ареста :):)хахахааа...!!!
11.
До 10
10.06.2021 12:21:08
4
34
Е как няма да са в критична форма и омазнени като България остава единствената в ЕС, която няма ежегодни физически проверки на служителите. Веднъж полицай = завинаги полицай
10.
Предложение
10.06.2021 12:18:38
17
33
На първата снимка най горе и тримата полицаи изглеждат в плачевно физическо състояние - големите корема, мазни ръце, но пък са научили типичната милиционерска стойка за мутреене. Добре че не е тръгнал да бяга, историята познава много такива случаи. МВР - институцията с най закорявала и потомствена шуробаджанащина
9.
Питай ме за какво са тия джапанки на тавана!
10.06.2021 12:16:32
0
18
Вместо да гледате десния заден прозорец му погледнете тениската и ще видите че и там пише DP и Автосервиз Пенчев Ауто. Май носи повече инфо от задния прозорец :-)
А на тавана в колата има ли залепени джапанки на тавана? хахахахахаха
8.
Ушев
10.06.2021 12:14:28
7
29
Илко паскалев досието му е доста дибело няма много да продава бъдете спокойни знаем че е пройзводител и спрете да пишете да ги стресирате оставете го да е спокоен така ни бъркате работата
7.
Ко Не
10.06.2021 12:07:32
2
15
Да се обеси на дирека
6.
Брус Ли от Меден Рудник
10.06.2021 11:56:53
6
22
Тос го знаем пренася пико в ануса си и като го бем вади торбата оттам
5.
пост 4
10.06.2021 11:54:30
2
34
Докато полицайте от 5-то не са му конкуренция, ще продава.
4.
До полицията
10.06.2021 11:49:14
8
49
Илко паскалев продава трева кажете до кога ще продължава това господа полицай апсолютно всеки ден продава и не е спирал да продава всички знаят само полицията незнае много го отпуснахте мисля че е време какво ще кажете и ще дадетели гласност по въпроса ето ви сериозна и 100 процента сигорна информация остава от вас да си свършите работа та
3.
Ха ха ха
10.06.2021 11:45:16
4
28
Този е някакъв пилот-изпитател !
2.
За
10.06.2021 11:38:30
6
98
Екстрадиране от Бургас на всички сливенски и ямболски емигранти.
1.
Ех
10.06.2021 11:31:23
2
85
Ако не са бабите по терасите ще изпуснем такива важни събития....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Сравнението спрямо проектобюджета на кабинета “Желязков” за 2026 г., който доведе до падане на правителството, показва, че разходите за персонал по държавния бюджет - тоест без включени общини и социално-осигурителни фондове, са с 629 млн. евро по-малко Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Изпечен апаш от Ихтиман присвои „Дачия Докер“ в морския град, но бе обграден от полицията на кръстовище Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Младежи на 15 и 16 години се сблъскаха с електрически превозни средства на прав участък, невнимание доведе до тежко падане и намеса на бургаските медици Присъдата на пловдивския кмет е прочетена! Новата дясна ръка на Бойко Борисов му поиска оставката Присъдата на пловдивския кмет е прочетена! Новата дясна ръка на Бойко Борисов му поиска оставката Големият въпрос е дали в ГЕРБ имат подготвен кадър за кмет или се самопрострелват в крака  Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн Чешки гражданин издъхна секунди след като влезе във водата по време на самостоятелна почивка, полицията разследва фаталния случай в голям хотелски комплекс Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора 61-годишен мъж е получил тежък мозъчен удар зад волана на мощната машина и е спрял в канавката, лекари в Бургас се борят за живота му Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Часове след кошмарния сблъсък край Ямбол, първият шофьор, подал сигнал на спешния телефон, разказа за безпомощността, ужаса и липсата на спирачен път Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Можел е да кацне на аутобана, но наредба го оставила на земята Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова За да публикува първите й стихове в „Родна реч“, се наложило да излъже, че седмокласничката е в осми клас Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Известен със своя агресивен стил, Стойков влиза в ринга след участия на големи международни сцени и битки срещу елитни съперници, решен за победа. Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Сделката ще изисква одобрение от службите в САЩ Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали След апокалиптичното земетресение във Венецуела, спасиха жена затисната 24 часа от отломките, прогнозите за загиналите са смразяващи Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори