Зрелищен арест в ж.к."Славейков" в Бургас
10 Юни 2021, Четвъртък, 11:14 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: ФлагманМлад мъж с Ауди А3 е задържан, а колата му щателно претърсена
Млад мъж, който е шофирал сливенско ауди, е арестуван зрелищно снощи, около 18:30 часа пред блок 36 в ж.к."Славейков" в Бургас, съобщават за Флагман.бг очевидци. Предположенията са, че акцията е за наркотици. От кадрите се вижда, че водачът е тестван, а колата му претърсена
На десния заден прозорец е написано и името "Д.Пенчев".
Вижте снимките:
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Айде да се поосъзнаете, защото всеки има право на избор, но прекалено са ви промили мозъците.
Устите ви миришат още на комунистически пишки, но бая ги отваряте.
Вместо да застанете на правилното място и малко позащитите баш родните си, вие ги солите, че са джендъри и наркомани.
Така наречените - нови "граждани" живеят в мизерните си квартирки, маска 50-60 кв., без да осъзнават (разбираемо, поради липса на капацитет), че там, където са им родните места, ще се чувстват по добре. Ще живеят по нашироко, няма да дразнят със селските си изпълнения, нито съседи, нито колеги и т.н.
Такива, като този боклук се друсат пият и шофират...
Замислите ли се въобще, че такива като този продават тези лайка на децата ви.
Замислите ли се че карат като полудели и не разсъждават трезво.
На всякъде е пълно с деца и майки с колички... Замисляте ли се какво може да се случи когато зад волана е такъв боклук... Не нали... Полицията ви е виновна...
БРАВО НА ЧЕНГЕТАТА.
МАЧКАЙТЕ ГИ
ДА ПРОСЛЕДИМ ПРОКУРАТУРАТА И СЪДА КАКВО ЩЕ НАПРАВЯТ.
Един боклук по малко на улиците, но не полицаите това онова...
Явно повече ви харесва да има такива хора около училища и детски градини.
Жалки сте и или сте същите, като задържания, или просто нямате грам умствен багаж.
Личи им че са природно здрави мокани а не хапирани стойкаджии.
А на тавана в колата има ли залепени джапанки на тавана? хахахахахаха