Жена закла любовника си, пребивал я
Убийството е станало в дома на жената
57-годишната жена закла с кухненски нож 5 г. по-възрастния си любовник в Койнаре, часове след като подала сигнал за домашно насилие.
Жената се оплакала, че мъжът я обижда и малтретира физически. Полицаите дошли на място и предупредили мъжа по закона за МВР. Това съобщиха от Плевенската окръжна прокуратура на извънредна пресконференция късно следобед във вторник.
И двете прободни рани в корема на мъжа са били жизнено застрашаващи. Съдебно-медицинската експертиза ще се произнесе дали и двете са били фатални.
Убийството е станало в дома на жената. Двамата имали 2-годишна неофициална връзка, 62-годишният мъж се грижел за имота й.
Тя не е семейна, той бил женен, законната му съпруга живеела другаде. За 2 г. жената е подала срещу мъжа най-малко 3 сигнала за домашно насилие, уточни наблюдаващият прокурор Виктор Доцев.
Тя е с 4 криминални регистрации със значителна давност, последната е от 2006 г. Той е с чисто съдебно минало. Предстоят разпити на близки на двамата.
Назначени са две съдебно-медицински експертизи. Жената е в ареста за 72 часа, обясни прокурор Доцев.
Масова смърт на пингвини в Южна Африка
Майли Сайръс се сгоди
Как да премахнете жълтите петна от възглавници: Трикът, който работи безотказно
БДУ стартира образователен проект за прилагане на технологии за наблюдение на Земята в крайбрежния мониторинг
Черната златка унищожава овощните градини в България
ПП-ДБ, АПС и МЕЧ внесоха вот на недоверие, призоваха за оставка и се заканиха за още по-мащабни протести
Доклад на Евростат: Как изглежда домът на българина през 2025 г. според ключови показатели
Съдът трябваше да покаже, че човешкият живот няма цена
Български шофьор задържан в Гърция за каране в насрещното на магистралата Атина–Солун
Над 1,5 млн. пенсионери под 1000 лв. и рекордни разлики по региони
Александър е истинско камикадзе, кара Мерцедеса си с 300 км/ч
