Миню Стайков осъди България в Страсбург
Стайков и адвокатката му Анна Попова научиха от медиите
Европейският съд за правата на човека е осъдил България по жалба на Миню Стайков, свързана с прекомерно дългото му задържане. Съдът не е присъдил обезщетение, съобщи Нова телевизия.
Стайков и адвокатката му Анна Попова научиха от медиите. Стайков заяви, че това е радостна новина за цяла България.
Днес съдът гледа мярката му за неотклонение. Бизнесменът иска по-лека от домашен арест, с каквато е в момента, за да участва активно в кампанията за изборите, тъй като е кандидат-депутат.
Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток
Жените в управлението у нас растат, но върхът на властта остава мъжки
Виж как Цър Пър от „Ергенът“ изненада всички с драстична промяна
Община Приморско получи 3,4 млн. лв. за ключов път между ММЦ и Китен
Песимистично от "Тренд": Половината българи очакват 2026 г. да е лоша
Готови ли са кварталните магазини за еврото
Лагард: Остават три дни до присъединяването на България към еврозоната
Мъж „изгоря” с близо 5000 евро след онлайн измама за получаване на наследствени пари
Не всеки ще може да извади копие на нотариалния акт - нови правила от 15 януари 2025 г.
Внимание! Силни магнитни бури удрят Земята, най-опасната на Нова година
Страхотна новина за Любо Пенев - имунотерапията се отразява много добре
Продават левчета за спомен в нета

Вероятно си спомняте, че Гешев стана известен с това, че няма нито едно спечелено дело за близо три години, а още по-показателното е, че няма спечелено нито едно от така наречените знакови дела!
Срамно е, че това е Главния прокурор на държавата ни, но от Борисов и Пеевски по-кадърен няма как да очакваме! Все пак неговата задача не е да печели дела, а да служи като бухалка за неудобните за двете прасета бизнесмени!
Лошото знаете ли кое ? Че тези тримата мафиоти няма да платят нищо! От техния джоб няма да излезе и стотинка, а всички обезщетения ще трябва да ги плащаме ние, жителите на тази страна! Още едно от страхотните наследства, които ще ни остави Тиквата Борисов!