×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Лора Христова и Георги Джоргов с премии за историческите си успехи
  • Лекарят, евтанизирал 25-годишната Ноелия, искал органите ѝ
  • Поклонението пред Борислав Михайлов е на 4 април
  • България скърби за загубата на Боби Михайлов
  • Eвропа с пет варианта за реакция, ако Орбан спечели изборите в Унгария
  • Над 1 млрд. лева за болнични е платил НОИ през 2025 г.
  • Въпреки ударите: Милиарди похарчени, но Иран не е обезоръжен
  • Магистрат твърди, че е станал жертва на опит за влияние
  • Прокурорският син се готви да избяга в чужбина?
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Почина 5-годишното дете, пострадало тежко при катастрофата край с. Константиново


Почина 5-годишното дете, пострадало тежко при катастрофата край с. Константиново
Състоянието му е било несъвместимо с живота, детето е имало множество фрактури и вътрешни кръвоизливи
08 Юни 2021, Вторник, 11:57 ч.
Автор: Флагман.БГ

Водачът на Фолксвагена, виновен за мелето, е преместен в отделението по неврохирургия на УМБАЛ-Бургас, предстои му операция

5-годишното момиченце, което бе сред тежко пострадалите в катастрофата край с. Константиново, е починало. За трагичната новина съобщиха източници на Флагман.БГ, които уточниха, че състоянието на детето е било несъвместимо с живота още от настаняването му в реанимацията на УМБАЛ-Бургас. То е било с множество счупени кости и вътрешни кръвоизливи.

Състоянието на другите пострадали от тежката катастрофа остава почти непроменено. Водачът на Фолксвагена, който навлезе в насрещното движение – 31-годишният Димитър Сотиров, е преместен от реанимацията в отделението по неврохирургия, където предстои да му се извърши операция.

23-годишният млад мъж, който се е возил на предната седалка на блъснатия челно Опел пък остава в тежко състояние. Той продължава да е в реанимацията на УМБАЛ-Бургас, където лекари продължават да се борят за живота му.

Припомняме, че ужасяващата катастрофа, при която Фолксваген Туран се заби челно в Опел на няколко километра от с. Константиново, се случи на 5 юни около 22:10 ч. По неустановени до момента причини 31-годишният Димитър Сотиров навлиза в насрещното движение, където блъска движещия се там автомобил, в който са се возили трима. Водачът на Опела – 44-годишният бургазлия Иван Михайлов, загина на място, а автомобилът му беше буквално разцепен на две.

Флагман.БГ изказва съболезнования на близките, семейството и приятелите на починалите след тежката катастрофа.
 


В категории: Животът


17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии най-често разбиват сърца Кои зодии най-често разбиват сърца 31/03/2026, Вторник 18:40 0
Светлозария КИДЕРОВА Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100% Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100% 31/03/2026, Вторник 17:45 2
Мария АРНАУДОВА 5% отстъпка за местните данъци важи до 30 април 5% отстъпка за местните данъци важи до 30 април 31/03/2026, Вторник 16:40 0
17
Коментара по темата
17.
авс
08.06.2021 23:49:56
0
7
Днес една пача малоумна до болерото как не е напсувах държеше си телефончето в ръка и правеше маневра мръсната ковра.
16.
Епа що така
08.06.2021 22:41:49
0
1
Не мога да коментирам?
15.
До 12
08.06.2021 22:26:17
0
0
Ей Оги ли си, моги ли си, недей да дрънкаш като не си наясно пил ли е човека или не! Никой не е застрахован на пътя! Всичко може да се случи на всеки!
14.
tyoanari
08.06.2021 20:33:45
3
6
Тъпанари, които не могат да карат. И днес един такъв първо ми сече пътя, от дясно мина в крайно ляво без мигач, след това се сети, че трябва да завие надясно и прекоси три ленти, за да завие към окръжна болница в час пик, с мръсна газ, без мигач. Други лайненца, с телефоните в ръката, докато карат. ммвмрсна
13.
Banjsj
08.06.2021 20:21:08
0
10
Жалко за хората, загубили живота си. Съболезнования на близките!
Наистина карат като луди по този път, не е ясно точно какво е, но много често не спират и дългите си, изкачат и животни на пътя. Страшно е през ноща, и не само и през деня карат като лумпени. Закъде бързат, по-добре да закъснееш, отколкото да не стигнеш! Хора бъдете разумни и винаги мислете преди да натиснете педала на газта!
12.
Огито
08.06.2021 18:43:23
4
4
Сотирка не спря да пиеш и да караш добре че наркотиците спря
11.
qwerty
08.06.2021 18:32:43
1
4
Съболезнования към семейството и близките.
10.
*********
08.06.2021 16:37:14
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
До8
08.06.2021 16:17:33
1
9
Истински виновните за ПТПто и тези, които представят нещата манипулативно било то журналисти, полицаи разследващи, съдебни служители и всякакви други ще врът в Ада.
8.
Боли ма хуяя
08.06.2021 15:39:24
3
18
Много тенденциозно се представя произшествието.
Първо: да се провери ромът водач как е придобил свидетелството си за управление.!!!
Второ : има ли нужното образование, което е необходимо по закон?!
Трето : дали не е неграмотен самоук водач, който не знае че при разминаване трябва да се намалят светлините от дълги на къси за да не заслепи отсрешния водач и да създаде предпоставка за ПТП

Има и още много въпроси, които могат да се зададът.
7.
до 7
08.06.2021 14:27:10
1
14
Zombi Digitalis вече подменя успешно Homo Sapiens. Пазете себе си и близките си от зомбитата и нека Господ да е с вас!
6.
Читател
08.06.2021 13:57:17
8
25
Цитирам публикации от бургаски шофьорски групи: "Лукойл посока ветрен", "Камера след разклона за Черни връх посока Средец", "Посока лозово ", "Камера на разклона за Отманли посока Бургас", "На крайезерна", "След Джъмбо посока Бургас,снимат.", "Посока Пода!", "Камера преди ром петрол на влизане в Бургас", "Тринога след Jumbo посока Бургас10:00h", "Камера след разклона за Черни връх посока Средец 9:55 застава", "Тринога камера на ул Крайезерна посока кроношпан.".
Та си мисля, как става писането и четенето на тази сводка? Докато караш, пишеш... Докато караш, четеш постинги във фейсбук?
5.
Читател
08.06.2021 13:55:07
1
4
Цитирам публикации от бургаски шофьорски групи: "Лукойл посока ветрен
4.
до там се стига с
08.06.2021 13:53:07
1
18
Наркотици и алкохол
3.
Ей
08.06.2021 13:15:17
1
47
Няма да се спрете да карате като луди. Мъка , мъка за семействата на загиналите в тази катастрофа. Бог да ги прости. Спазвайте ги тези правила и закони . Какво ще ви стане? Какво? Питам всички , които не спазват и най - елементарни правила и норми и са загубили чувство за морал.
2.
!
08.06.2021 12:55:17
22
12
От къде разбрахте че водача на wv се е забил в опела а не е обратното?
1.
1.
08.06.2021 12:52:29
5
44
Дано е на едно по-светло и свято място.Да почива в мир ,малката душичка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Опитайте рецептата на леля Дори за сладки великденски хлебчета със стафиди Опитайте рецептата на леля Дори за сладки великденски хлебчета със стафиди Аромат на канела и красив кръст отгоре, невероятни са Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100% Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100% Икономист долавя "надути печалби" и пита: отиват ли данъчните облекчения в по-ниски сметки за клиента или в по-високи маржове за бизнеса Пицар нападна с брадва две момчета в центъра на Бургас, паркирали колата си до входа му Пицар нападна с брадва две момчета в центъра на Бургас, паркирали колата си до входа му Представящият се за италианец собственик на популярната "Пиаца Гранде" успял да натроши с шутове фара, бронята и дясното огледало Предлагат отново да се създаде Комисия за противодействие на корупцията с петима членове Предлагат отново да се създаде Комисия за противодействие на корупцията с петима членове Тя ще се занимава още и с конфликта на интереси по високите етажи на властта Италия забрани на САЩ да ползват база в Сицилия за полети към Близкия изток Италия забрани на САЩ да ползват база в Сицилия за полети към Близкия изток Според италиански медии отказът засяга американски военни самолети, планирали кацане в Сигонела без предварително одобрение от Рим Министърът на спорта освободи ръководството на тотото, скандалът прерасна в открит сблъсък Министърът на спорта освободи ръководството на тотото, скандалът прерасна в открит сблъсък Димитър Илиев прекрати договорите на управителния съвет и изпълнителния директор, а отстраненото ръководство отвърна с обвинения за натиск и блокирани плащания 5% отстъпка за местните данъци важи до 30 април 5% отстъпка за местните данъци важи до 30 април Столична община напомни, че намалението важи при пълно плащане на данък сгради и данък МПС Прясно агнешко с доказан произход предлагат "Бургаски пазари" за Великден Прясно агнешко с доказан произход предлагат "Бургаски пазари" за Великден Изберете българското за празничната трапеза - от родни ферми, с гарантиран произход и син печат Какво време ни очаква за Цветница?  Какво време ни очаква за Цветница?  Празникът през 2026 г. е на 5 април, неделя Промяната в Бургас се прилепи към Стилиян Петров на лов за лайкове, използва го за кампанията си Промяната в Бургас се прилепи към Стилиян Петров на лов за лайкове, използва го за кампанията си Весела Томпсън и Красимир Калудов се появиха на събитие за онкоболни, а после партията побърза да капитализира кадъра
Убиха 16-годишно момиче след скандал за гадже, трима младежи са задържани Убиха 16-годишно момиче след скандал за гадже, трима младежи са задържани Пострадалата е открито с прободни рани,  по-късно е издъхнала в болница ГЕРБ предлага концесии за големите инфраструктурни проекти, гарантират и 1,3 млрд. евро за саниране ГЕРБ предлага концесии за големите инфраструктурни проекти, гарантират и 1,3 млрд. евро за саниране От ГЕРБ-СДС ще работим заедно с българския строителен бранш по пакет от законодателни промени, които да облекчат и ускорят процедурите в инвестиционния процес, както и да се приоритезира дигитализацията Полша е поредната страна въвеждаща таван на цените на горивата  Полша е поредната страна въвеждаща таван на цените на горивата  Мярката цели да ограничи ефекта от рязкото поскъпване на петрола, заради конфликта в Близкия изток Руски дронове удариха родилен дом в Одеса, има жертва и ранени Руски дронове удариха родилен дом в Одеса, има жертва и ранени Персоналът и пациентите са евакуирани, а при атаката са поразени и жилищни сгради в украинския черноморски град САЩ удължиха срока за продажбата на "Лукойл" до 1 май САЩ удължиха срока за продажбата на "Лукойл" до 1 май Това е срокът, в който заинтересованите компании могат да придобият активите в чужбина на "Лукойл", оценявани на 22 млрд. долара Брент над 115 долара при ново напрежение около Ормузкия проток Брент над 115 долара при ново напрежение около Ормузкия проток Петролът поскъпва на фона на сигнали за по-строг режим в ключовия морски маршрут, докато САЩ говорят за напредък в контактите с Иран, а Техеран отрича преки преговори. Големият талант Георги Аладжов направи силен дебют за мъжкия тим на Нефтохимик Големият талант Георги Аладжов направи силен дебют за мъжкия тим на Нефтохимик 16-годишният юноша се включи уверено срещу Асеновец, асистира за гол и показа защо е сред големите надежди на клуба Зеленски поиска от Гюров реакторите от Белене, но сделката зависи от парламента Зеленски поиска от Гюров реакторите от Белене, но сделката зависи от парламента Те са по руска технология и са най-евтината възможност за нас, сподели президентът на Украйна Тръмп след удари по Израел, Бахрейн и ОАЕ: Може да разчистим Ормузкия проток за 2 минути Тръмп след удари по Израел, Бахрейн и ОАЕ: Може да разчистим Ормузкия проток за 2 минути Ако не сключим сделка и незабавно не го отворят, САЩ ще унищожат всичките им електроцентрали, нефтени находища и остров Харг, предупреди той Жената, която подари вечност на Ван Гог Жената, която подари вечност на Ван Гог Йохана е вдовицата на брат му Тео, която преобръща тъжната история и го превръща в един от най-великите художници в историята на европейското изкуство
Бойко Борисов Бойко Борисов В София няма детска болница, защото кметът е Лама - отварят се фонтанелите и чакрите Виц на деня Виц на деня – Тате, ти най-смелият ли си вкъщи?
– Бях… преди да се оженя.
Виц на деня Виц на деня Какво е общото между жената и мотокара?
Ако ги няма - разтоварваш на ръка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори