Ауди се заби във входа на хотел Феста Панорама в Несебър след жестока каскада
Автомобилът е загубил контрол на ул. „Хан Крум“ около 100 метра по-рано, блъснал е няколко паркирани коли
Скъпарско Ауди се озова в градинката пред хотел „Феста Панорама“ в Несебър след жестока каскада. По информация на Флагман.бг водачът е загубил контрол върху автомобила на ул. „Хан Крум“ в града, качил се е върху тротоара, изглежда е блъснал няколко паркирани коли, след което се е качил върху тревната площ край входа на хотела, където е успял да спре. Инцидентът е станал рано тази сутрин.
Върху Аудито са нанесени сериозни щети. Задните гуми са на практика откачени, вероятно е пострадала и ходовата част. Въздушните възглавници са активирани, което означава, че ударът е бил много сериозен. Информация за състоянието на водача обаче няма.



Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

пържени картофи с сирене станало му е хубаво и газ... оее!
И като прекалят със субстанциите ...
Застрахователя ще му го плати на 100% , след което регистрацията на Аудито ще бъде продадена , и най-много до месец време ще чопнат някое друго , на което ще пренабият номерата на вече регистрираното !
А Вие БАЧКАЙТЕ за 800 лева и чакайте да съберете някой лев за такова Ауди , след ... 10 години ...
Оф, не ви ли писна. Отчайващо е.
А сега сериозно - добре, че не е пострадал невинен човек. А за боклука, летял с този барутник, дано да се е начупил подобаващо!
КЪДЕ СА ЧЕНГЕТАТА ?
НЯМА ПРОВЕРКИ ЗА АЛКОХОЛ И НАРКОТИЦИ.
НЯМА КОНТРОЛ.
Важното в новината е , че е "загубило контрол", значи !
И такъв ще е акцента, докато не се разбере на кого и кой го е карал този автомобил!
И по-нататък може и нищо повече да не се появи !
А жестоката истина е, че рано сутринта вероятно напушен или насмукан млад или стар гъзар се е правил на състезател !
И всички виждаме, че подобни автомобили" по правило не се карат по правилата" !
И че поне 90% от тях не са и закупени и придобити по правилата !
И защо очакваме зад волана им да седне човек , който спазва правилата?!