Стрелба в „Стрелбище“, стъкло на седмия етаж в жилищен блок е поразено от куршум
Издирват кой стреля по апартаменти в София
Неизвестни стреляха по прозорците на жилищен блок в столичния квартал „Стрелбище”. Собствениците на апартамент на седмия етаж неочаквано открили дупка от куршум на терасата си. По думите на живеещите в квартала това не е първият подобен случай.
„Стрелбата най-вероятно е станала през уикенда, когато не бяхме вкъщи. Извикахме полиция, направиха оглед”, разказа потърпевшата Зорница Стойчева в „Здравей, България" по Нова телевизия.
„Казаха ни, че трябва да се извика специализирана група, такава обаче не дойде. Не мога да кажа дали става въпрос за сачма или куршум. Явно трябва да си сложим бронирани прозорци, за да бъдем спокойни“, добавя тя.
Коя зодия ще се радва на голям късмет през март
Туризмът влиза в нова ера: TravelX 2026 показа как културата, AI и събитията се превръщат в двигател на икономиката
Салата "Мъжка мечта" - богата рецепта с пилешко, шунка и мариновани гъби
Какво изобщо прави в "Ергенът"? Скромна социална работничка от Бургас влезе в риалитито
Вреден навик убива автоматичната скоростна кутия
Краят на февруари носи голям късмет за 4 зодии
Тази котка е едно от най-потайните същества на планетата
Безработицата в България спадна през януари
Коя е най-забавната зодия и защо всички искат да са около нея
Футболната легенда Клод Макелеле се озова в България
Потребителската кошница поскъпна - вижте с колко
Пребиха чужденец на дербито ЦСКА - Левски, той осъди държавата

P.S. Представям си в кв. Хладилника или в кв.Дървеница какво е