×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов отказа да отговори коя е Мата Хари, но не била Маги Бадер


Борисов отказа да отговори коя е Мата Хари, но не била Маги Бадер
Джентълменството на Борисов не му позволявало да разкрие т. нар. Мата Хари, а и не бил сигурен коя е тя
03 Юни 2021, Четвъртък, 12:34 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Лидерът на ГЕРБ пак щял да се кандидатира за депутат

Бойко Борисов отказа да отговори коя е т. нар. Мата Хари, която според него напълнила чекмеджето му в резиденцията в „Бояна“ с пачки евра и кюлчета злато и след това го снимала.

На пресконференцията в централата на ГЕРБ той бе попитан какво показание е дал в прокуратурата по въпроса.

Аз си знам какво съм казал, отговори Борисов и обясни, че не му е приятно да си разкрива личния живот.

Той обаче добави, че са набедили едно момиче и изрази недоволство, че са го привикали в прокуратурата, имайки предвид Маги Бадер.

Никога не съм я виждал и чувал, отсече Борисов.

След настоятелни въпроси коя е Мата Хари и дали е казал името й в прокуратурата, той обясни, че не го е направил, защото джентълменството не му позволявало. Освен това имал съмнения коя е тя. 

Бойко Борисов обяви, че ще се кандидатира отново за депутат в двете листи, в които е бил и на предните избори. 

 




18
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! 18/01/2026, Неделя 13:52 0
18
Коментара по темата
18.
Ако
05.06.2021 11:30:39
0
0
не е Мата Хари значи е някой гей
17.
До16
03.06.2021 19:03:05
1
10
Може да е кмета на Симитли-както знаем,мъжката любов е на почит в ПП ГРЕБ
16.
Не му е чиста раЛтата на Бокича
03.06.2021 17:35:45
1
9
Тая Мата Хари да не е била мъж, че така я крие?
15.
Хотел
03.06.2021 16:02:30
1
9
Ми от де да знай, то що журнал са минали през тоз креват
14.
Ужас !!!
03.06.2021 15:52:38
1
9
Премиера сниман гол да спи в спалнята и чекмеджета наоколо...пистолети...кюлчета...
Ами те въпросите са толкова много че по добре да не коментирам...То тая държава си просто една кочина...
13.
Шапката
03.06.2021 13:49:59
19
3
Истината е само една според мен. Бойко ги нареди олигарсите и сега им спря кранчетата. Смятай гладни ще го остави.. ама той създаде ламята, той трябва са й отсече главата. Ако пак се върне на власт са не допуска повече такава свободия. Един трябва да има и всички да го гледат в очите !!! Факт е , че по времето на ГЕРБ забогатяха много хора и то , защото няма контрол ! Там е проблема на лидера.
12.
Един от Бургас
03.06.2021 13:44:47
4
14
"Освен това имал съмнения коя е тя. "
БАХ МАМА МУ! ТОЛКОВА ЛИ МНОГО, ЧЕСТО И РАЗЛИЧНИ ЖЕНИ ГО ПОСЕЩАВАТ! МА МНОГО ПОЛОВО АКТИВЕН Е БАТ БОЙКО БЕ! ЩО НЕ СПОДЕЛИ С НАС КАК СТАВА ТОВА НА ТЕЗИ ГОДИНИ?
11.
Моряка
03.06.2021 13:43:24
3
4
Бойчо ти да не си от не разбралите ............? ха ха ха!
10.
Бойчо
03.06.2021 13:38:27
6
24
А кой е политическия лидер на когото божков е давал рушвети, че не разбрах....! ? И защо вчера беше при мустафата, да просиш индулгенция ли? И защо този изрод продължава да обикаля с охрана на НСО??
9.
Моряка
03.06.2021 13:31:56
23
12
Вас какво ви засяга с кого прави любов Борисов? Една обиграна жена винаги може да натопи един мъж,няма проблем. Истинските мъже ще ме разберат..........тези които си лягат с мъже обаче не! Някой да не разбра?!
8.
Бат Бойко
03.06.2021 13:23:12
4
14
Признавам си, Мата Хари е Мая Манолова. Порих я с 200.
7.
ДО 1 НЕНОРМАЛНИЯ ""ИБРИКЧИЯ""&
03.06.2021 13:21:46
5
17
ХАХА ДАВАМЕ ""БЕЗОПАСНА""ПОСОКА НА КОМЕНТАРИТЕ /типично по милиционерски отклоняването ОТ ВЪПРОСА!!!!!!!!!! А ТОЙ Е ЗАЩО КАСКЕТА НЕ УСТАНОВИ ЧИИ СА ТЕЗИ ПАРИ И ЗЛАТО ЗАКОННИ ЛИ СА В ТОВА ЧИКМИДЖЕ КОЙ ГИ Е ВКАРВАЛ И ИЗКАРВАЛ /както твърди БУДА////!!!!!!!!!!!!!!!!НА ТЕЗИ ВСИЧКИ ВЪПРОСИ ТРЯБВА ДА СЕ ДАДЕ ЕДНОЗНАЧЕН ОТГОВОР ОТ ПРОКУРАТУРАТА НА ОБЩЕСТВОТО И АКО ИМА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ДА СЕ НАКАЖЕ ИЗВЪРШИТЕЛЯ МУ !!!!!!!!!!!!!!!!!ВСИЧКО ДРУГО Е ПУНТАМАРЕНЕ В ИНТЕРЕС НА ГРОБАРИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6.
пенсионер
03.06.2021 13:05:50
6
14
Щом шикалкави всичко ще каже като го притиснат американците Малко е съмнително дали не е итой към оня списък касаещ политиците със забрана на достъп в Америка .
5.
Всичко ще излезе наяве и то скоро
03.06.2021 13:00:20
6
16
Досега я кри умело, но откакто не е на власт започнаха да му изкарват кирливите ризи. Въпрoс на врeме е да oткрият кoя тoчно мoма е билa и дaно я oпазят живa, за да дaде пoказания. Предполагам, че е нейде в чужбина, защото тук е станало прекалено напечено за нея.
4.
Всичко ще излезе наяве и то скоро
03.06.2021 12:59:03
4
16
Досега я кри умело, но откакто не е на власт започнаха да му изкарват кирливите ризи. Въпрос на време е да открият коя точно мома е била и дано я опазят жива, за да даде показания. Предполагам, че е нейде в чужбина, защото тук е станало прекалено напечено за нея.
3.
Коцето
03.06.2021 12:54:27
8
35
Това не беше пресконференция а режисиран театър.Обявен 40 минути преди началото си.На него нямаше истински журналисти само придворни мисирки
2.
К. Курев
03.06.2021 12:53:34
14
21
Тоз път май - нема лабаво. Стричи й са сакъза на фуражната тиква!!
1.
един нормален
03.06.2021 12:45:06
12
46
Ако имаше истински журналисти, щяха да му зададат въпроса "Нормално ли е премиера на България да бъде осблужван от проститутки и да ги приема в охранявания от НСО дом?".
Ей такива въпроси трябва да се задават, а не коя точно е проститутката!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ParkMart стъпва на мястото на „Лидл“ в бургаския мол „Галерия“ ParkMart стъпва на мястото на „Лидл“ в бургаския мол „Галерия“ Ритейл търговец, който се позиционира във високия и скъп клас замества лоукост търговеца „Лидл“ Искат да въведат оценка за дисциплина в училище и възстановяване на авторитета на учителя Искат да въведат оценка за дисциплина в училище и възстановяване на авторитета на учителя Синдикат "Образование" настоява за радикални мерки срещу липсата на дисциплина и възпитание в българските училища Удушвачката Габриела се разхождала свободно из България, твърдят близките на убития Пейо Удушвачката Габриела се разхождала свободно из България, твърдят близките на убития Пейо Габриела Славова, която е обвинена в убийството му, в момента би трябвало да е под домашен арест Никога не бива да се оставят обувките на това място в апартамента Никога не бива да се оставят обувките на това място в апартамента Често допускаме тази грешка Земеделец зарови реколтата си от 50 тона зеле заради ниски изкупни цени Земеделец зарови реколтата си от 50 тона зеле заради ниски изкупни цени Пламен Тафраджийски подарява продукцията си на полето, но почти никой не я търси въпреки че е безплатна Мирчев и Алгафари се хванаха за гушите заради  машинното гласуване Мирчев и Алгафари се хванаха за гушите заради машинното гласуване Съпредседателят на „Да, България“ и политическият анализатор с противоположни позиции за изборните правила в ефира на БНТ Предлагат удължаване на междусрочната ваканция заради грипа Предлагат удължаване на междусрочната ваканция заради грипа Утре щабът в Бургас ще вземе решение дали да обяви грипна епидемия  Чушки, тиквички и картофи поскъпнаха най-много тази седмица Чушки, тиквички и картофи поскъпнаха най-много тази седмица Леко поевтиняха някои от основните храни, но има ръст в цените на плодовете и зеленчуците   Извара, бутер тесто и ананас: най-бързото руло, което изчезва за минути Извара, бутер тесто и ананас: най-бързото руло, което изчезва за минути Ето как да го приготвите Кърлежи налазиха Варна в студените януарски дни Кърлежи налазиха Варна в студените януарски дни Опасните насекоми се активират дори при минусовите температури, сочат данни от РЗИ
В Германия заговориха за бойкот на световното по футбол В Германия заговориха за бойкот на световното по футбол Юрген Харт заяви, че идеята е да се окаже натиск върху Тръмп, като отбеляза колко важен е този турнир за САЩ и Тръмп Шести ден продължава кризата с водата в Асеновград Шести ден продължава кризата с водата в Асеновград Не е ясно кой е издал разрешението за строеж върху водопровода, сезирана е прокуратурата Банда открадна медна жица за над 4,5 милиона евро Банда открадна медна жица за над 4,5 милиона евро Разследването срещу бандата за кражба на медни кабели доведе до сериозни конфискации на активи и задържания Рая Назарян може да бъде назначена за президент, вижте сензационната версия на доц. Наталия Киселова Рая Назарян може да бъде назначена за президент, вижте сензационната версия на доц. Наталия Киселова Доскорошният председател на НС с интересна хипотеза ЕС ще заседава днес по казуса с Гренландия и митата на Тръмп за 8 държави ЕС ще заседава днес по казуса с Гренландия и митата на Тръмп за 8 държави Сигурно за Китай и Русия това е щастлив ден, каза Кая Калас Крайната десница води преди президентските избори в Португалия Крайната десница води преди президентските избори в Португалия Андре Вентура може да победи в първия тур, но ще загуби на втория, предвиждат социолозите Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Дания към Тръмп: Не, означава Не! Ясно ли е?! Развявайки знамената на Дания и Гренландия, автономна датска територия, протестиращите образуваха море от червено и бяло пред кметството на Копенхаген, скандирайки „Kalaallit Nunaat!“ – името на огромния арктически остров на гренландски ЕС на практика е в състояние на война с Русия, според банкер № 1 на Латвия ЕС на практика е в състояние на война с Русия, според банкер № 1 на Латвия Това може да доведе до проблеми с финансовата стабилност, каза Мартинс Казакс от ЕЦБ Младенов благодари на Тръмп за смелото лидерство: Трябва да донесем мир в изстрадалата Газа Младенов благодари на Тръмп за смелото лидерство: Трябва да донесем мир в изстрадалата Газа Особено съм благодарен на президента Тръмп за неговото смело лидерство и решителна дипломация, които направиха това възможно, написа Младенов във фейсбук Трудов апокалипсис или свобода? Идва двудневна работна седмица Трудов апокалипсис или свобода? Идва двудневна работна седмица Хората ще продължат да вършат определени дейности, но ролята им в икономиката ще бъде драстично променена
Михаил Константинов Михаил Константинов Те нашите пенсионери банкомат не са виждали, вие искате да гласуват на машини Виц на деня Виц на деня - Кой е най-прекият път към сърцето на една жена?
- Отслабнала си!
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба ми казваше:
"Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори