Пребиха петокласник от Варна в училище
Страхувам се за неговия живот, каза майка му
Родители на дете от 5 клас в ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” във Върна се оплакаха, че синът им е системно тормозен от друг ученик в същото училище. Последният случай е от преди 2 дни. Тогава детето е получило сериозна травма на главата. Родителите дори са извадили медицинско свидетелство. По думите им въпросният петокласник е нападал и други деца от класа, съобщава Нова телевизия.
„Нападението е станало по време на час по физическо. Преди две седмици същото дете е хвърлило бутилка по моето. Веднага е уведомена класната ръководителка и още на следващия ден е проведена среща с психолога на училището. Увериха ни, че повече няма да има повече такива случаи. Вече се страхувам за живота на сина ми”, разказа майката на пострадалия ученик Камелия Нарлева.
„Вследствие на действията на учителя са прекратени последващи проблеми между децата. Проведе се разговор със зам.-директора на училището”, каза Дарина Димитрова, директор на учебното заведение.
„Кой по време на учебните часове носи отговорност за живота на нашите деца, попита майката на пострадалият петокласник. Аз се страхувам“, добави тя.
“Синът ни е вкъщи. Той учи онлайн. Вероятно мерките, които са заложени в програмите на училищата срещу насилието, не работят в желаната степен. Трябва да проверките да установят ефективни ли са мерките за сигурността на децата“, каза бащата на пребитото дете Юлиян Нарлев.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Бързо в най-близкото РПУ. Там знаят как да се разправят с такива бабаити. Как казваше нашият районен - като видят бастуна на баба Дора и се н@сират.