Пребиха петокласник от Варна в училище
Страхувам се за неговия живот, каза майка му
Родители на дете от 5 клас в ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” във Върна се оплакаха, че синът им е системно тормозен от друг ученик в същото училище. Последният случай е от преди 2 дни. Тогава детето е получило сериозна травма на главата. Родителите дори са извадили медицинско свидетелство. По думите им въпросният петокласник е нападал и други деца от класа, съобщава Нова телевизия.
„Нападението е станало по време на час по физическо. Преди две седмици същото дете е хвърлило бутилка по моето. Веднага е уведомена класната ръководителка и още на следващия ден е проведена среща с психолога на училището. Увериха ни, че повече няма да има повече такива случаи. Вече се страхувам за живота на сина ми”, разказа майката на пострадалия ученик Камелия Нарлева.
„Вследствие на действията на учителя са прекратени последващи проблеми между децата. Проведе се разговор със зам.-директора на училището”, каза Дарина Димитрова, директор на учебното заведение.
„Кой по време на учебните часове носи отговорност за живота на нашите деца, попита майката на пострадалият петокласник. Аз се страхувам“, добави тя.
“Синът ни е вкъщи. Той учи онлайн. Вероятно мерките, които са заложени в програмите на училищата срещу насилието, не работят в желаната степен. Трябва да проверките да установят ефективни ли са мерките за сигурността на децата“, каза бащата на пребитото дете Юлиян Нарлев.
Сензация в Италия: Шави да вади Милан от кошмара
Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола
Гинка отиде до църква преди 3 дни и внезапно изчезна
Как се стигна до разпада на Куба
Спират водата от Равда до Елените, хотелиерите силно притеснени
До 10 години затвор грозят сириеца, катастрофирал в подлеза на ж.к. "Зорница"
Този храм преживя потушаването на Априлското въстание и ВСВ, но сега е като бомбардиран (ВИДЕО)
Затишие пред буря: Насладете се на слънцето днес
Дневен хороскоп за 27 май 2026: Стрелецът с шанс да разшири хоризонтите си и да сбъдне мечтите си
Косара от Ергенът с шокиращо разкритие за домашно насилие
26/05/2026, Вторник 22:00
1
На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца
Бързо и сочно пиле на тиган с чесън и лимон: Лесна рецепта
Милиардерски син проговори за зловещата смърт на баща си

Бързо в най-близкото РПУ. Там знаят как да се разправят с такива бабаити. Как казваше нашият районен - като видят бастуна на баба Дора и се н@сират.