Пребиха петокласник от Варна в училище
Страхувам се за неговия живот, каза майка му
Родители на дете от 5 клас в ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” във Върна се оплакаха, че синът им е системно тормозен от друг ученик в същото училище. Последният случай е от преди 2 дни. Тогава детето е получило сериозна травма на главата. Родителите дори са извадили медицинско свидетелство. По думите им въпросният петокласник е нападал и други деца от класа, съобщава Нова телевизия.
„Нападението е станало по време на час по физическо. Преди две седмици същото дете е хвърлило бутилка по моето. Веднага е уведомена класната ръководителка и още на следващия ден е проведена среща с психолога на училището. Увериха ни, че повече няма да има повече такива случаи. Вече се страхувам за живота на сина ми”, разказа майката на пострадалия ученик Камелия Нарлева.
„Вследствие на действията на учителя са прекратени последващи проблеми между децата. Проведе се разговор със зам.-директора на училището”, каза Дарина Димитрова, директор на учебното заведение.
„Кой по време на учебните часове носи отговорност за живота на нашите деца, попита майката на пострадалият петокласник. Аз се страхувам“, добави тя.
“Синът ни е вкъщи. Той учи онлайн. Вероятно мерките, които са заложени в програмите на училищата срещу насилието, не работят в желаната степен. Трябва да проверките да установят ефективни ли са мерките за сигурността на децата“, каза бащата на пребитото дете Юлиян Нарлев.
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре

Бързо в най-близкото РПУ. Там знаят как да се разправят с такива бабаити. Как казваше нашият районен - като видят бастуна на баба Дора и се н@сират.