Пращат в ареста бургазлията Филип Русинов, прекарал мигранти с фалшив инкасо автомобил
Бежанците били заловени край Китен в бус на фирма VIP секюрити
40-годишният Филип Русинов отива зад решетките за каналджийство, след като опита да измами и да прекара 13 бежанци с фалшив инкасов автомобил. Това реши Районния съд в Царево.
Русинов е обвинен за това, че е съдействал на Милен Иванов, като му е помогна да облепи микробуса със стикери на фирма VIP секюрити и с фалшиви регистрационни табели.
Припомняме, че екшънът се разигра на 22.04.2021 г., когато по време на специализирана операция на ГД „Гранична полиция“, проведена в района между моста на река Караагач и град Китен, община Царево, микробусът е бил спрян за проверка, а зад волана му е бил Милен. 52-годишният мъж от Пловдив бе тикнат в ареста срещу солено обвинение.
Бежанците, заловени край Китен, натикани в бус с фалшиви стикери за инкасо кола
Подобна съда очаква и Русимов. Бургазлията е управител в рекламна агенция, в която всъщност изработил регистрационните номера менте и стикерите на охранителната фирма. Така е целял да заблуди патрулиращите полицаи и да отклони вниманието им.
В момента и двамата каналджии се намират зад решетките.
Салата с яйца за Великден
Любовта идва при тези зодии съвсем скоро
Трик за по-бързо изсъхване на дрехите
Кои зодии са родени лидери
Гришо се размина с бивша любима в Монте Карло
Как да приготвим крехко агнешко за Великден
Спешна акция с въздушна линейка: Спасено е бебе
Владимир Маринов: Време е да поставим обикновения човек в центъра на политиката
Стоян и Илияна се отдадоха на романтика в "Ергенът"
Отвориха Божи гроб в Йерусалим, но благодатният огън у нас под въпрос за Великден
Как се прави перфектен козунак с конци
Христо Илиев със забележителен рекорд
