Приказен празник на детето в Поморие
Пипи Дългото чорапче и Карлсон, който живее на покрива, участваха във весело парти, пълно с песни, танци и игри, създавайки празнично настроение и радост на всички – и малки, и големи
Великият Мики Маус, симпатичният Миньон и палавият Смърф пристигнаха в Поморие, за да празнуват Деня на детето – 1-ви юни, в компанията на най-веселите и усмихнати деца.
Откритите ателиета за „Рисуване с пясък”, „Скреч арт работилница” и „Нарисувай си шапка” привлякоха талантливите малки художници да изработят собствен подарък за празника. Огромно платно, изрисувано от децата с текстилни спрей бои, се превърна в празничен декор, а мобилно фото студио запечата стотици детски усмивки и слънчеви лица в моментни снимки.
Пипи Дългото чорапче и Карлсон, който живее на покрива, участваха във весело парти, пълно с песни, танци и игри, създавайки празнично настроение и радост на всички – и малки, и големи.
По случай Деня на детето, Община Поморие осигури еднодневна екскурзия на децата от ЦНСТ – гр. Поморие и ЦНСТ – с. Бата, за посещение на Зоопарк Бургас, в удобно за тях време.
"Благодарим на всички дарители, които осигуриха лакомства за децата през днешния празник: Вкусните пшенични пръчици „Зайо Байо“, подарък от производители им „Сани-Конс Тодорови с-ие” СД; Сладолед за всички от Сладоледи Нестле и Супермаркети “Мега”; Мини кексчета „Капъл кейк“, осигурени от „Победа“ АД; Минерална вода за всички деца от фирма „Тимбарк“ България ЕООД; Костюмите на приказните герои осигуриха Николай и Фотко Куминкови. Сърдечни благодарности и на р-т “Старото казино” за гостоприемството", казаха от Община Поморие.
Полиция в офисите на фирмата от "незаконния град" край Варна
Лавров се подигра с Кая Калас
Хрупкави пържени картофи: Тайната на майстор готвачите
Карлос Насар притесни спортна България
В Каталуния: Хулиан Алварес каза "ДА" на Барселона
Съдът с информация за скандалния случай с починалото момиче от Благоевград
28/05/2026, Четвъртък 19:45
2
Кои зодиакални знаци създават перфектна двойка
Зоя Калафатева: „СОЛиСиМи“ създава своеобразна съкровищница за съвременна българска музика, която да остане и след нас
Дара става "Почетен гражданин"
28/05/2026, Четвъртък 19:20
3
Секунди, които спасяват: Нов дефибрилатор е на разположение на Централната спирка в Бургас
Полиция в офисите на фирмата от "незаконния град" край Варна
28/05/2026, Четвъртък 18:59
2
Най-големият обрат в историята на Ролан Гарос е факт
Какво каза Фон дер Лайен на Радев
