Нов паркинг за 100 автомобила в бургаския жк „Меден рудник“ решава проблемите с паркирането
Той е поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26
Новият паркинг за около 100 автомобила в най-големия бургаски жилищен комплекс „Меден рудник“ е почти завършен, съобщи кметът Димитър Николов. Той е бил поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26. На този терен преди няколко години имаше десетки незаконни метални гаражи.
„Продължаваме и с поетапното изграждане на инфраструктура в районния център на жк „Меден рудник“. Започна строителство на улица, по която от основната пътна артерия на комплекса – булевард "А.Г. Коджакафалията" – ще може да се пътува в посока бл. 333 и района в близост. Проектът включва още изграждане на тротоари и монтиране на ново осветление“, каза още Николов.
Междувременно започна и изграждането на новия Младежки център в комплекса - място, което ще е полезно и интересно за подрастващите. Съвсем скоро ММЦ-Бургас ще се сдобие и със своето лого, което експертно жури избира вече повече от месец сред общо 70 кандидатури от конкурс.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Даваме разрешение за строеж-комисионни
Тези блокове са дали стотици хиляди данъци и паркинга трябваше да е направен преди да са построени!
Ама трябва да има усвояване!
Комисионни трябва да има!
Те сигурно в белите държави са прости
като изтърват "атрактивните" места
и строят 2-3 етажни сгради, оставяйки
място между тях за зелени площи, нормални тротоари, парко места за ВСЕКИ апартамент....и т.н.
Сигурно нямат техника бедните да вдигнат 7-8 етажа.
Имат общинска политика и правила!,визия за развитието на района!
Проблем е ако смениш дограмата с друг цвят!.... Какво да говорим за строеж
П. п. .....и най-важното- там няма човек, който срещу съответния плик ще се разпише да се строи където Сульо му скимне и има мераци!
Те за това бягат по-голямата част от хората и ще продължават да го правят!
Не за пари!
Пракинг за 100 коли и кооперация за 150 семейства с по две коли?
Коя амеба продължава да разписва разрешителните на тези строежи!?
Меден Рудник- новото голямо " Възраждане".....където няма тротоари даже!
Комплекс с уникални пространства, общината го осра с тези кооперации една до друга!
Сякаш сме остров и няма накъде да се строи, трябва да е между вече построеното!
Гаранция за качество от гроб
Няколко десетки, може би около 90-100 броя..!
А сега ,ей ти паркинг за 100 автомобила !
И какъв проблем с паркирането е разрешен ?!
Виж ако бяхте направили многоетажен паркинг -3 подземни и 5 надземни етажа за 2000 автомобила, тогава да...!
Накараха ме да си Купя Къща с Двор в Крумовград.
Одрин ми е Шопинга..
Гърция ми е Плажа (50км)
Айдееее...ще Ви плащам Аз Тука
Лайняния Град и Килийните Имоти...