Нов паркинг за 100 автомобила в бургаския жк „Меден рудник“ решава проблемите с паркирането
Той е поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26
Новият паркинг за около 100 автомобила в най-големия бургаски жилищен комплекс „Меден рудник“ е почти завършен, съобщи кметът Димитър Николов. Той е бил поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26. На този терен преди няколко години имаше десетки незаконни метални гаражи.
„Продължаваме и с поетапното изграждане на инфраструктура в районния център на жк „Меден рудник“. Започна строителство на улица, по която от основната пътна артерия на комплекса – булевард "А.Г. Коджакафалията" – ще може да се пътува в посока бл. 333 и района в близост. Проектът включва още изграждане на тротоари и монтиране на ново осветление“, каза още Николов.
Междувременно започна и изграждането на новия Младежки център в комплекса - място, което ще е полезно и интересно за подрастващите. Съвсем скоро ММЦ-Бургас ще се сдобие и със своето лого, което експертно жури избира вече повече от месец сред общо 70 кандидатури от конкурс.
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“

Даваме разрешение за строеж-комисионни
Тези блокове са дали стотици хиляди данъци и паркинга трябваше да е направен преди да са построени!
Ама трябва да има усвояване!
Комисионни трябва да има!
Те сигурно в белите държави са прости
като изтърват "атрактивните" места
и строят 2-3 етажни сгради, оставяйки
място между тях за зелени площи, нормални тротоари, парко места за ВСЕКИ апартамент....и т.н.
Сигурно нямат техника бедните да вдигнат 7-8 етажа.
Имат общинска политика и правила!,визия за развитието на района!
Проблем е ако смениш дограмата с друг цвят!.... Какво да говорим за строеж
П. п. .....и най-важното- там няма човек, който срещу съответния плик ще се разпише да се строи където Сульо му скимне и има мераци!
Те за това бягат по-голямата част от хората и ще продължават да го правят!
Не за пари!
Пракинг за 100 коли и кооперация за 150 семейства с по две коли?
Коя амеба продължава да разписва разрешителните на тези строежи!?
Меден Рудник- новото голямо " Възраждане".....където няма тротоари даже!
Комплекс с уникални пространства, общината го осра с тези кооперации една до друга!
Сякаш сме остров и няма накъде да се строи, трябва да е между вече построеното!
Гаранция за качество от гроб
Няколко десетки, може би около 90-100 броя..!
А сега ,ей ти паркинг за 100 автомобила !
И какъв проблем с паркирането е разрешен ?!
Виж ако бяхте направили многоетажен паркинг -3 подземни и 5 надземни етажа за 2000 автомобила, тогава да...!
Накараха ме да си Купя Къща с Двор в Крумовград.
Одрин ми е Шопинга..
Гърция ми е Плажа (50км)
Айдееее...ще Ви плащам Аз Тука
Лайняния Град и Килийните Имоти...