Нов паркинг за 100 автомобила в бургаския жк „Меден рудник“ решава проблемите с паркирането
Той е поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26
Новият паркинг за около 100 автомобила в най-големия бургаски жилищен комплекс „Меден рудник“ е почти завършен, съобщи кметът Димитър Николов. Той е бил поискан от хората от три блока – 24, 25 и 26. На този терен преди няколко години имаше десетки незаконни метални гаражи.
„Продължаваме и с поетапното изграждане на инфраструктура в районния център на жк „Меден рудник“. Започна строителство на улица, по която от основната пътна артерия на комплекса – булевард "А.Г. Коджакафалията" – ще може да се пътува в посока бл. 333 и района в близост. Проектът включва още изграждане на тротоари и монтиране на ново осветление“, каза още Николов.
Междувременно започна и изграждането на новия Младежки център в комплекса - място, което ще е полезно и интересно за подрастващите. Съвсем скоро ММЦ-Бургас ще се сдобие и със своето лого, което експертно жури избира вече повече от месец сред общо 70 кандидатури от конкурс.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Даваме разрешение за строеж-комисионни
Тези блокове са дали стотици хиляди данъци и паркинга трябваше да е направен преди да са построени!
Ама трябва да има усвояване!
Комисионни трябва да има!
Те сигурно в белите държави са прости
като изтърват "атрактивните" места
и строят 2-3 етажни сгради, оставяйки
място между тях за зелени площи, нормални тротоари, парко места за ВСЕКИ апартамент....и т.н.
Сигурно нямат техника бедните да вдигнат 7-8 етажа.
Имат общинска политика и правила!,визия за развитието на района!
Проблем е ако смениш дограмата с друг цвят!.... Какво да говорим за строеж
П. п. .....и най-важното- там няма човек, който срещу съответния плик ще се разпише да се строи където Сульо му скимне и има мераци!
Те за това бягат по-голямата част от хората и ще продължават да го правят!
Не за пари!
Пракинг за 100 коли и кооперация за 150 семейства с по две коли?
Коя амеба продължава да разписва разрешителните на тези строежи!?
Меден Рудник- новото голямо " Възраждане".....където няма тротоари даже!
Комплекс с уникални пространства, общината го осра с тези кооперации една до друга!
Сякаш сме остров и няма накъде да се строи, трябва да е между вече построеното!
Гаранция за качество от гроб
Няколко десетки, може би около 90-100 броя..!
А сега ,ей ти паркинг за 100 автомобила !
И какъв проблем с паркирането е разрешен ?!
Виж ако бяхте направили многоетажен паркинг -3 подземни и 5 надземни етажа за 2000 автомобила, тогава да...!
Накараха ме да си Купя Къща с Двор в Крумовград.
Одрин ми е Шопинга..
Гърция ми е Плажа (50км)
Айдееее...ще Ви плащам Аз Тука
Лайняния Град и Килийните Имоти...