"Градина" почерня: Полицаи изкараха 31-годишен от Мерцедес и го тикнаха в ареста
Младият мъж – руски гражданин, е яхнал колата след употреба на коктейл от наркотици и отнета миналата година книжка
31-годишен мъж е арестуван след акция на полицията. Младият мъж е хванат зад волана на Мерцедес Ванео след употреба на коктейл от наркотици, освен това е бил и отнета книжка.
Зрелищният арест е от четвъртък. Малко след 17 ч. на изхода на "Градина" в посока Черноморец служители на бургаската жандармерия са спрели немския автомобил, шофиран от 31-годишния руски гражданин, постоянно пребиваващ в Бургас. Установено е, че той шофира, след като през август м.г. му е отнета шофьорската книжка за срок от 10 месеца. Водачът е тестван за употреба на наркотични вещества, като пробата за употреба на амфетамин, метамфетамин и канабис е била положителна. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
При паралелно течащите проверки за шофиране на пътно превозно средство след употреба на наркотични вещества са установени общо седем случаи. Водачите са на възраст от 23 до 31 години. Трима от тях - двама на 23 и един на 31 години, шофирали след употреба на амфетамин и метамфетамин, двама - на 24 и 30 години, шофирали след употреба на канабис, един 29-годишен мъж от Черноморец шофирал л.а. „Фолксваген Голф”, с бургаска регистрация, след употреба на метамфетамин.
В пет случая водачи на автомобили отказали да бъде тествани за употреба на наркотици, като са санкционирани с глоба в размер на 2000 лв. и отнемане на свидетелството за правоуправление за срок от 2 години.
Топ 2 на най-добрите любовни съвпадения според зодията
Звездата от "Първичен инстинкт" и "Сливър" скочи на новото кино
Босът на Наполи бесен след краха в Босна, думите му сякаш важат и за България
Как да премахнем петна от матрака лесно
Кирил Десподов се сбогува с Боби Михайлов
Милинки с неустоима мекота
Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!
Зодиите, които не търпят лъжа
Лют скандал: Донарума скъса "пищова"
Тази мързелива баница става за минути и изчезва още топла - лесна домашна рецепта
ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи
Исторически обрат в "Ергенът": Влезе мома - таен агент

ПОЛИЦИЯ ПОЧТИ НЯМА И ТЕ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ И ТОРМОЗЯТ НАС ТУРИСТИТЕ.
ВСЯКА ВЕЧЕР ПОВРЪЩАТ ПО АЛЕИТЕ НА КЪМПИНГА.
ИСКАМЕ ПОВЕЧЕ ПОЛИЦИЯ НА КЪМПИНГ "ГРАДИНА" КОЯТО ДА ПРОВЕРЯВА С ТВЪРДА РЪКА МУТРИТЕ И СКЪПИТЕ ИМ КОЛИ.
ИСКАМЕ ПОВЕЧЕ ПРОВЕРКИ ПО ЗАВЕДЕНИЯТА ОТ НАП-БУРГАС
ИСКАМЕ СПОКОЙСТВИЕ