Уникален летен фестивал планират в Приморско, Общинският съвет даде зелена светлина
Международният SUNLAND festival by EXIT, който се провежда в редица държави по света, е плануван за 29 юли – 1 август
Общинският съвет в Приморско даде зелена светлина за провеждането на тридневен фестивал в края на юли. Международният SUNLAND festival by EXIT, който се провежда в редица държави по света, е плануван за 29 юли – 1 август. Организаторите заявили, че се очаква да присъстват около 20 хиляди посетители.
До момента е ясно, че събитието ще се проведе на плаж „Перла“. Създаден е и уебсайт, но в него не присъства много информация /ВИЖ ТУК/.
Очаквайте подробности.
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа

ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!!!
А само с гледане не става скъпи ми КЮПРИЙЦИ.
"ЩОТО АКО СТАВАШЕ САМО С ГЛЕДАНЕ, КУЧЕТО ЩЕШЕ ДА СТАНЕ МЕСАР"
Разходете се по Богориди,по Александровска,по Републиканска(цар Симеон)...
Отидете непременно и до Морска гара,до Флората.
Преминете с кола по бул.Демокрация, Булаир и тогава ще осъзнаете колко зле е "У ВАШЕ СЕЛО"!
Да живеем в панелни блокове, пазаруване от Била, Кауфланд и Метро.
Но живеем сред хора и в град с невероятни гледки, инфраструктура, удобства и море.
А ВИЕ ДРАГИ МИ СЕЛЯНДУРИ (селяни с пари и хотели с пристроени нужници на четири,пет ката)... ИМАТЕ САМО ПОСЛЕДНОТО.
Плажна ивица Приморчански северен плаж.... изядена от безразборното строителство....не повече от пет метра.
Магазини с цени като на Слънчака...ама със застояла храна (от издояването на бедния български турист миналото лято).
С разбити улици и дупки в , които невръстно дете...ще пропадне(ЧУВАЙ БОЖЕ И ЗАКРИЛЯЙ-СТАР ПРИМОРЧАНСКИ ЛАФ ПРИ НАУЧАВАНЕ НА "ЛОШИ ВЕСТИ).
С училище бъкано от МАНГАЛИ-АБИТЮРЕНТИ.
С култивирани мангали, които сте превъзпитали(има сихах с проклетия и злоба като Вашта).
Ама зловонията от Циганската махала на всеки празник от кифтета и музика -кючек могат да те накарат да се почувстваш все едно си в кв.Победа.
Ама,за разлика от НАЙ ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ, КЪДЕТО СА ОТДЕЛЕНИ...ПРИ ВАС СА В ЗАДНИТЕ ВИ ДВОРОВЕ И ЖИВЕЯТ С ВАС ИЛИ ДО ВАС.
Факт е,че случихте на кмет.
Д-р Германов(кореняк Бургазлия), трета петилетка води неравна борба с "местния едър рогат добитък",с единствената цел да го култивира,очоловечи и облагороди.
Неравна битка,но човекът е от "сой"
...
ИНТЕЛИГЕНТЕН, ПРИМЕРЕН,УМЕН И ВЪЗПИТАН.
Дано успее в мисията!
Аз лично дълбоко се съмнявам.
Стара българска народна поговорка гласи:
"СВИНЯТА ОТ КЛАДЕНЧОВА ВОДА, РАЗБИРА ЛИ"?
ПОПЪТЕН ВЯТЪР,Г-Н ГЕРМАНОВ!