Най-секси тираджийката в Бургас изпрати абитуриентка с влекач на бала
19-годишната Ивет Димитрова прикова всички погледи при появата й с голямата машина
Всяка година в Бургас по време на абитуриентските балове празнуващите се появяват със скъпи возила, каляски или лъскави джипове. Тази година обаче погледите бяха вперени в 19-годишната красавица Ивет Димитрова от СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ като слезе с шикозна лилава рокля от влекач.
За отбелязване е, че зад волана на тежката машина седеше най-секси тираджийката, която Бургас някога е виждал – майка й Марияна Димитрова.
„Съучениците ми много се зарадваха на появата ми с тира. Беше различно и нестандартно. Дори преподавателите ми дойдоха да се снимаме пред влекача. Радвам се, че успях да направя празника си уникален“, споделя Ивет.
Абитуриентката, която скоро започва шофьорски курсове, иска също да придобие категория за тирове и да наследи страстта на майка си към тежката техника.
Ивет Димитрова обаче има и друга амбиция в живота. Решила е да остане в Бургас и да продължи образованието и да следва българска филология.
„Не харесвам неграмотните хора, а те са толкова много. Искам да променя това, или поне да опитам. Искам да стана учителка и да преподавам, за да срещам грамотни и културни хора“, разказа пред репортер на Флагман.бг Ивет.
Младата госпожица обожава видеоигрите и дори нарича себе си „геймърка“, но смята, че трябва да даде своя принос към образованието на младите хора.
Безспорно появата на Ивет Димитрова с влекача на бала ще остави отпечатък съзнанието на бургазлии и със сигурност девойката намира място в категорията с най-атрактивни абитуриенти на Флагман.бг.
Ресторантьор към недоволните: Скъпо ви е кафето за 2,50 евро - вземете си от машината
Взривове разтърсиха завод за боеприпаси край Трявна, задействаха BG-ALERT
Виртуози в музиката и в рисуването ще се представят в НЧ „Просвета 1888“
Поскъпване за една нощ: Моркови от 1,39 лв. вече са 1,39 евро
Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти
Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг
Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево
Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар
Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров
Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете
МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати
Пияни зад волана в Слънчев бряг и на пътя за Созопол: Моторист хванат с 2,21 промила
