×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг: Вижте кой е гаменът, смазал от бой двама ученици до Химията в Бургас


Само във Флагман.бг: Вижте кой е гаменът, смазал от бой двама ученици до Химията в Бургас
18-годишният Пенев раздавал юмруци и крошета, искал им парите
25 Май 2021, Вторник, 19:50 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Тийнейджърът е с наложена мярка „домашен арест“

 

18-годишният от Иван Пенев е момчето, което преби и ограби двама невръстни ученици до Професионална гимназия по химични технологии „Акад. Н. Д. Зелински“ в Бургас.

Както Флагман.бг писа по-рано, мелето станало на пешеходната пътека точно до оградата на Химията. Пенев бил със свой авер – 17-годишен бургазлия, когато на пътя им се появили двете 16-годишни момчета.

Двама тийнейджъри нападнаха ученик в жк. "Изгрев", ченгета ги спипаха веднага

Иван започнал да ги обижда и да им иска парите. Заплашил ги, че ще ги спука от бой, ако не му дадат всичко, което имат. Учениците опитали да му се опълчат, но Пенев се ядосал още повече и започнал да раздава крошета, като нанесъл множество удари и ритници в главата на единия и юмрук в лицето на другия ученик.

През цялото време приятелят му седял и наблюдавал екшъна без да се намесва. Така от двамата тийнейджъри Иван отмъкнал общо 36 лева.

Благодарение на бързите действия на служителите от отдел "Криминална полиция" при ОДМВР-Бургас и Пето районно управление побойникът е задържан. Днес бе гледана и мярката му за неотклонение, като Районната прокуратура настоя хулиганът да бъде пратен зад решетките.

Районният съд обаче го наказа с мярка „домашен арест“ и го прати у дома с гривна за ограничение.

18-годишният Иван Пенев не е криминално проявен, но според запознати това не е му е първото непристойно поведение.


В категории: Крими , Средец


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Съпруга уби мъжа си най-хладнокръвно Съпруга уби мъжа си най-хладнокръвно 03/07/2026, Петък 18:20 0
21
Коментара по темата
21.
Fereto Rosher
26.05.2021 15:52:13
6
4
Не знам, аз съм с него в тях сега.
20.
Човек на баланса
26.05.2021 10:57:22
5
6
Ще видим и от вашите ,,примерни" дечица какво ще стане един ден от тях,или може и да е станало ама да не знаете..упссс
19.
Луди хорица
26.05.2021 10:34:24
3
4
Абе хората бачкат 10:30 е вече ,вие с коментарчета се занимавате
18.
OMERTA
26.05.2021 10:32:30
4
2
Oshte 1 provalen jivot na ranna vuzrast kato malkiq e dlujnik I hodqt da go biqt drugiq put da kaje na bashta mu da mu nameri treva iuuuuuuuu7777 olqhte sa za 35 leva li spori tuka cql burgas bahti lapetata kriminalni
17.
Kr
26.05.2021 10:14:49
4
11
Не може ли да работи и да изкарва пари а вместо това ходи да гарби др деца ? Ако утре набитите деца са вашите и ги ушамари някакво еи такова изплюто лайно вие няма ли да искате присъди ? Евала на Прокурора едно правилно решение щом това не му е първата изява даже трябваше да го вкарст да изтарва сапуните по земята !
16.
1234
26.05.2021 10:10:32
1
6
Щеше да е интересно да разберем истината ,тогава вече наистина можеше и да го изчакам да го вида.
Жалко ,че е от флагман
15.
Клю клю
26.05.2021 09:51:50
11
3
Абе вие всичките сте големи моралисти.Трябва едно шоу да се организира да се посъстезавате малко,че доста сте ,,светити води тука".Гледайте си живота ,че утре може на една и съща земя да се окажете с някой хора,застраховка няма ;)
14.
Георги
26.05.2021 09:02:05
5
15
Този сега ще трябва да се оглежда и пази непрекъснато, защото не знае какво го чака. На някои хора трябва да им се обясни по трудния и болезнен начин, че нямат място в обществото с такива постъпки.
13.
оффф...
26.05.2021 08:50:06
6
10
Като казвате "смазал от бой" всъщност му давате самочувствие и го карате да си вярва, че УМЕЕ да смазва. Замислете се
12.
гражданин н
26.05.2021 04:40:07
5
18
побой с грабеж 1 година. БГ
11.
Позната
25.05.2021 21:41:56
4
43
Това недоразумение на случайно и нежелано произведен сперматозоид трябва да търка наровете за поне няколко години. Изключително арогантно и надменно дете. Родителите и те божа кравички. Ни лук яли ни мирисали. От години наред е показал, че няма да се промени.
10.
Приятел на момчетата
25.05.2021 20:33:58
5
61
Ох как го чакам да му свалят гривничката.
9.
Логично
25.05.2021 20:29:44
4
68
Иван Пенев от малък е проблемен, но вечно беше защитаван от майка си, а учителите бяха обвинявани за постоянната му агресия.
В Грудово го издържаха, ама хората в Бургас - не и го изключиха от училище в някъв скапан техникум.
Така става като постоянно замазваш гадостите на детето ти. Тоя ще е постоянно по затворите!
8.
Аз
25.05.2021 20:29:24
4
67
Покажете му снимката,някои хора може да искат да се позабавляват с него примерно.
7.
Полицай
25.05.2021 20:28:28
5
86
Дълбок поклон пред Съдията взел това решение. Дано това се случи на неговите деца или на него.
6.
Др Иванов
25.05.2021 20:12:21
3
89
МРЪСНОТО КОПЕЛЕ Е ПОТЕНЦИАЛЕН,БЪДЕЩ УБИЕЦ И МЯСТОТО МУ Е В ЗАТВОРА
5.
Любопитно
25.05.2021 20:11:17
3
70
Кой е адвоката и кой е съдията. Проследете каква е успеваемостта на този адвокат при този съдия по други дела. Ето това е разследваща журналистика, докато вашето произведение господа от Флагман е една дописка и нищо повече!
4.
Един до Брус Лии
25.05.2021 20:06:50
4
17
Правилно !
3.
Каратиста
25.05.2021 20:05:06
4
83
Покажете снимка на това лайно
2.
TNT
25.05.2021 20:02:20
6
77
Ела да ми вземеш на мен парите помияр !!!!! Ще те оставя на бордюра да се гърчиш като червей.
1.
Оф
25.05.2021 19:57:07
4
106
Голямо снизхождение. Та това е грабеж. Тежко умишлено престъпление. Трябваше побойника да поседи в ареста няколко месеца, защото после ще сключи споразумение и ще се отърве с условна присъда. Така ще развие чувство за безнаказаност. Прокуратурата трябва да протестира мярката за неотклонение.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Докато линейките пътуваха, граждани организираха спасителна операция с боклукчийски камион край Елешница Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? С комбинация от носталгия, циркова акробатика и златна БГ музика, „СОЦ Парти по БДС“ превзема NAKED Beach в Бургас Скандалът с воаяжите на Пеевски с магистрати и бизнесмени се разраства, разследван ли е за тероризъм Скандалът с воаяжите на Пеевски с магистрати и бизнесмени се разраства, разследван ли е за тероризъм След като бургаския депутат упрекна властта, че използва система PNR, която била за разследвания, свързани с тероризъм, разследващ журналист припомни, че лидерът на ДПС бил в доклад на секретни служби за финансиране на ПКК Димитър Николов внесе кандидатурата на Бургас за Евровизия 2027 Димитър Николов внесе кандидатурата на Бургас за Евровизия 2027 Бургас е готов да бъде чудесен домакин  Азис открива парти сезона в THE 1 в Слънчев бряг Азис открива парти сезона в THE 1 в Слънчев бряг Купонът продължава и утре, когато предстои втората вечер от официалното откриване 1/8-финалите зоват: става все по-интересно на Мондиал 2026 1/8-финалите зоват: става все по-интересно на Мондиал 2026 Прогнозите на топ букмейкъра: Кои са фаворитите в предстоящите иберийски и трансатлантически дуели? Извънредно! Шкода изхвърча от бул. "Тодор Александров" в Бургас, парализира движението към центъра (ВИДЕО) Извънредно! Шкода изхвърча от бул. "Тодор Александров" в Бургас, парализира движението към центъра (ВИДЕО) Няма информация за пострадали ГДБОП арестува 10 при акцията във ВиК, сред тях директорът и зам.-директорът ГДБОП арестува 10 при акцията във ВиК, сред тях директорът и зам.-директорът Извършвани са фиктивни ремонти, твърдят разследващите  Браво, деца! Бургаски ученици показаха на възрастните как се сбъдват зелени мечти Браво, деца! Бургаски ученици показаха на възрастните как се сбъдват зелени мечти Възпитаниците на ОУ „Антон Страшимиров“ обединиха десетки семейства в екоакция с кауза, която ще остане в историята на училището ОДМВР-Бургас отличи двама полицаи за драматично спасяване на жена от удавяне на Моста ОДМВР-Бургас отличи двама полицаи за драматично спасяване на жена от удавяне на Моста Общо 212 служители бяха наградени от директора на силовото ведомство по повод професионалния празник
Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Въпреки щастливия и направо библейски край за детето, кошмарът за неговите родители тепърва започва, но този път на юридическия фронт Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Росалина Димитрова пред Флагман.бг: Не поставяйте целия бранш под общ знаменател заради няколко абсурдни менюта в социалните мрежи Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Най-висшият съд заличи присъдата от 12 години затвор за зловещото разчленяване без труп, BILD разкри шокиращи гафове на баварските следователи 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда Политици от 6 партии изпратиха остро писмо до министъра на културата заради епизод, в който любимата детска героиня носи шапка на зловещите тайни служби НКВД Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър От кралски медали до златни акции – лъснаха най-тайните клаузи от последната воля на филмовата легенда. 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори