"Българските патриоти" се регистрираха в ЦИК за изборите на 11 юли
Новото патриотично обединение внесе документите в комисията без лидерите на трите партии, за които вече стана ясно, че ще участват в предизборната кампания, но няма да фигурират в депутатските листи
"Българските патриоти – ВМРО, "Воля" и НФСБ“ внесоха точно 6333 подписа за регистрация на коалицията си в ЦИК за предстоящите предсрочни избори.
Новото патриотично обединение внесе документите в комисията без лидерите на трите партии, за които вече стана ясно, че ще участват в предизборната кампания, но няма да фигурират в депутатските листи. Вместо тях това направиха Юлиан Ангелов, Пламен Христов и Борис Ячев, предава БНТ.
"Разчитаме на успех, обществото има нужда от стабилно патриотично обединение“, заяви Борис Ячев при внасянето на подписите.
Според колегата му Юлиан Ангелов ролята на патриотите в следващия парламент щяла да бъде "да не допускат да бъдат продадени българските интереси“.
От "Воля" пък определиха сдружаването между трите партии като ярък пример за държавническо поведение.
Планът на Тръмп за Украйна несправедлив! Фалирала ли е Европа и може ли да спаси Киев от капитулация?
Великобритания разшири дерогацията за България
Продажбата на правителствения „Фалкон“ била евтин PR, сценарият бил като с Коледните добавки
Финансовото състояние на Давид се увеличи драстично
Колко българи живеят с воден режим?
Знаете ли какво е шакшука
Синоптик: Снегът и зимата са близо
Винисиус със сензационен трансфер

Народът помни!