Огромно задръстване от ж. к. "Меден рудник" към центъра, колите пъплят
Има и катастрофа по-надолу в дясната лента след колелото на Созопол в посока центъра
Голямо задръстване се е образувало от ж. к. "Меден рудник" в посока центъра на Бургас, когато стотици тръгват с колите си на работа. Автомобилите от целия комплекс, които излизат при бензиностанция "Петрол", преди да се влеят при светофара в големия поток, са блокирани заради градски автобус, вероятно вътре пътник или шофьорът се нуждаят от помощ.
Има и катастрофа по-надолу в дясната лента след колелото на Созопол в посока центъра и това още повече изнервя колоната.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

А на чичо кмет напомням да звънне на шефа на бургаския КАТ да поиска ОТНОВО, всяка сутрин да има патрул, който да регулира движението и светофара до Другата.
много пари ли имат за глоби
или са си прости по рождение вече трето поколение
една камерка на светофарите на средата и
пачки ще направи общината само от странджанските цървули в бус лентата
1. Всички слязоха от автобусите включително и аз. Причина за това - неудобство и икономическа неизгодност за мен и съпругата ми
2. Взе се по една лента на посока от булевардите в града, което беше предпоставка за системни задръствания от тогава.
3.Нередовен транспорт, с утежнени разходи, които влияят на цената на билета и на самата услуга.
4.Поява на изключително неефикасни светофарни уредби, които допълнително утежняват движението
5.Поява на излишни спирки, носещи допълнителни и абсолютно ненужни разходи, предвид фактът, че самите спирки не изпълняват предназначението си да съхраняват хората под тях от дъжд, вятър и слънце.
ПС: Видяхте ли как начертаха "Демокрация"? Повръща ми се от тази транспортна схема на нагли специалисти.