Огромно задръстване от ж. к. "Меден рудник" към центъра, колите пъплят
Има и катастрофа по-надолу в дясната лента след колелото на Созопол в посока центъра
Голямо задръстване се е образувало от ж. к. "Меден рудник" в посока центъра на Бургас, когато стотици тръгват с колите си на работа. Автомобилите от целия комплекс, които излизат при бензиностанция "Петрол", преди да се влеят при светофара в големия поток, са блокирани заради градски автобус, вероятно вътре пътник или шофьорът се нуждаят от помощ.
Има и катастрофа по-надолу в дясната лента след колелото на Созопол в посока центъра и това още повече изнервя колоната.
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол
Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия
Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите
Несебър събира най-добрите танцьори от 10 държави на международен турнир

А на чичо кмет напомням да звънне на шефа на бургаския КАТ да поиска ОТНОВО, всяка сутрин да има патрул, който да регулира движението и светофара до Другата.
много пари ли имат за глоби
или са си прости по рождение вече трето поколение
една камерка на светофарите на средата и
пачки ще направи общината само от странджанските цървули в бус лентата
1. Всички слязоха от автобусите включително и аз. Причина за това - неудобство и икономическа неизгодност за мен и съпругата ми
2. Взе се по една лента на посока от булевардите в града, което беше предпоставка за системни задръствания от тогава.
3.Нередовен транспорт, с утежнени разходи, които влияят на цената на билета и на самата услуга.
4.Поява на изключително неефикасни светофарни уредби, които допълнително утежняват движението
5.Поява на излишни спирки, носещи допълнителни и абсолютно ненужни разходи, предвид фактът, че самите спирки не изпълняват предназначението си да съхраняват хората под тях от дъжд, вятър и слънце.
ПС: Видяхте ли как начертаха "Демокрация"? Повръща ми се от тази транспортна схема на нагли специалисти.