Митов: Президентът предизборно се опитва да лъже всички едновременно
Планът за актуализация на бюджетът е смешен, каза Деница Сачева
Президентът в момента се опитва, преди собствените си избори, да лъже всички едновременно, като така държи в плен българските институции. Това каза на извънреден брифинг днес зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов, който заедно с Деница Сачева говори пред медии. Митов заяви, че е благодарен на държавния глава за това, че не е подписал указа му, защото по неговите критерии не отговаря за посланник, тъй като „няма съответното картонче за член на „Държавна сигурност“.
„Ще продължим да задаваме въпроси на президента. Такива например са защо все още не е взел позиция по случая „Навални“? Защо не е коментирал и скандалът с шпионската мрежа в България?
Според Митов очевидно е имало координация между президента и политически партии, за да не разговарят с ГЕРБ. Той сподели, че визира „Има такъв народ“, ДБ и БСП.
"Смешен е плачът за актуализация за бюджета, защото всички плащания са обезпечени", обясни от своя страна Деница Сачева.
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток

Факт.
Едни крадци, сменят други крадци, все в името на народа.
А народа, били дебили 80%.
Не е вярно. Поне 90% са.
Да живее свободата на медиите и най-вече най-свободните медии като Флагман, Блиц, Пик и Нова ТВ!
Такава свобода ни завеща Тиквата Борисов, за съжаление!
Тъжен ден за жълтите медии (ПИК,Флагман):
Детронираха вожда.!
Отнеха му властта без която той е никой! Отнеха му джипката!
От ГЕРБ се гърчат и квичат.
На Амбразурата се хвърлят Гербер, след Гербер, Медия, след медия, но вече е късно.
Вожда борисоФ е политически труп, а скоро може да стане и клиент на прокуратурата!
Благодаря Ви господин Президент.
Бог да ви пази!
министър-председателят спи с пистолет до главата си,
въпреки че НСО го пази, това означава, че в тази страна има мутри.
След като има шкафчета на управляващи, натъпкани с евра и злато, това означава, че има мутри.
"След като прокуратура, ДАНС, КФН изпращат да размазват физиономии на неудобни бизнесмени,
значи има мутри.
Остави ги тепърва много скоро ще усетят какво им готви кауна чорап патък чехъл.
Ще се проклинат сами че сега не са излезли по улиците да протестират за правата си и за благото на народа като цяло срещу тази истинска военна хунта.
а твоят Дебил борисоф Лъже, дори когато Лъже. Бoриcoв e пaтoлoгичeн Лъжeц, Крaдeц и Прecтъпник.
Тoвa e бoлecтнo cъcтoяниe.
Тoй дoри вeчe Нe мoжe дa рaзличи Иcтинaтa oт Лъжaтa !
ОТ УТРЕ НА МАСОВИ ПРОТЕСТИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ПРЕЗИДЕНТА!
БУХАЛКИ, КАМЪНИ, ПУШКИ И КОЙ КАКВОТО ИМА!
Желая ви бърза, но болезнена смърт!
Да ви го начукам до 20 коляно!
Не се спряхте, бе, идиоти, гнусни идиоти, малоумници!
Сега ще видите кон боб яде ли!
Радев и сие ще ви го начукат - няма да има работни места, заплати, пенсии!
Магазините ще бъдат като зимата 1996-1997!
Парите от Европа - нула евро!
Хайде да ви видя!