Митов: Президентът предизборно се опитва да лъже всички едновременно
Планът за актуализация на бюджетът е смешен, каза Деница Сачева
Президентът в момента се опитва, преди собствените си избори, да лъже всички едновременно, като така държи в плен българските институции. Това каза на извънреден брифинг днес зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов, който заедно с Деница Сачева говори пред медии. Митов заяви, че е благодарен на държавния глава за това, че не е подписал указа му, защото по неговите критерии не отговаря за посланник, тъй като „няма съответното картонче за член на „Държавна сигурност“.
„Ще продължим да задаваме въпроси на президента. Такива например са защо все още не е взел позиция по случая „Навални“? Защо не е коментирал и скандалът с шпионската мрежа в България?
Според Митов очевидно е имало координация между президента и политически партии, за да не разговарят с ГЕРБ. Той сподели, че визира „Има такъв народ“, ДБ и БСП.
"Смешен е плачът за актуализация за бюджета, защото всички плащания са обезпечени", обясни от своя страна Деница Сачева.
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско

Факт.
Едни крадци, сменят други крадци, все в името на народа.
А народа, били дебили 80%.
Не е вярно. Поне 90% са.
Да живее свободата на медиите и най-вече най-свободните медии като Флагман, Блиц, Пик и Нова ТВ!
Такава свобода ни завеща Тиквата Борисов, за съжаление!
Тъжен ден за жълтите медии (ПИК,Флагман):
Детронираха вожда.!
Отнеха му властта без която той е никой! Отнеха му джипката!
От ГЕРБ се гърчат и квичат.
На Амбразурата се хвърлят Гербер, след Гербер, Медия, след медия, но вече е късно.
Вожда борисоФ е политически труп, а скоро може да стане и клиент на прокуратурата!
Благодаря Ви господин Президент.
Бог да ви пази!
министър-председателят спи с пистолет до главата си,
въпреки че НСО го пази, това означава, че в тази страна има мутри.
След като има шкафчета на управляващи, натъпкани с евра и злато, това означава, че има мутри.
"След като прокуратура, ДАНС, КФН изпращат да размазват физиономии на неудобни бизнесмени,
значи има мутри.
Остави ги тепърва много скоро ще усетят какво им готви кауна чорап патък чехъл.
Ще се проклинат сами че сега не са излезли по улиците да протестират за правата си и за благото на народа като цяло срещу тази истинска военна хунта.
а твоят Дебил борисоф Лъже, дори когато Лъже. Бoриcoв e пaтoлoгичeн Лъжeц, Крaдeц и Прecтъпник.
Тoвa e бoлecтнo cъcтoяниe.
Тoй дoри вeчe Нe мoжe дa рaзличи Иcтинaтa oт Лъжaтa !
ОТ УТРЕ НА МАСОВИ ПРОТЕСТИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ПРЕЗИДЕНТА!
БУХАЛКИ, КАМЪНИ, ПУШКИ И КОЙ КАКВОТО ИМА!
Желая ви бърза, но болезнена смърт!
Да ви го начукам до 20 коляно!
Не се спряхте, бе, идиоти, гнусни идиоти, малоумници!
Сега ще видите кон боб яде ли!
Радев и сие ще ви го начукат - няма да има работни места, заплати, пенсии!
Магазините ще бъдат като зимата 1996-1997!
Парите от Европа - нула евро!
Хайде да ви видя!