Митов: Президентът предизборно се опитва да лъже всички едновременно
Планът за актуализация на бюджетът е смешен, каза Деница Сачева
Президентът в момента се опитва, преди собствените си избори, да лъже всички едновременно, като така държи в плен българските институции. Това каза на извънреден брифинг днес зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов, който заедно с Деница Сачева говори пред медии. Митов заяви, че е благодарен на държавния глава за това, че не е подписал указа му, защото по неговите критерии не отговаря за посланник, тъй като „няма съответното картонче за член на „Държавна сигурност“.
„Ще продължим да задаваме въпроси на президента. Такива например са защо все още не е взел позиция по случая „Навални“? Защо не е коментирал и скандалът с шпионската мрежа в България?
Според Митов очевидно е имало координация между президента и политически партии, за да не разговарят с ГЕРБ. Той сподели, че визира „Има такъв народ“, ДБ и БСП.
"Смешен е плачът за актуализация за бюджета, защото всички плащания са обезпечени", обясни от своя страна Деница Сачева.
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес

Факт.
Едни крадци, сменят други крадци, все в името на народа.
А народа, били дебили 80%.
Не е вярно. Поне 90% са.
Да живее свободата на медиите и най-вече най-свободните медии като Флагман, Блиц, Пик и Нова ТВ!
Такава свобода ни завеща Тиквата Борисов, за съжаление!
Тъжен ден за жълтите медии (ПИК,Флагман):
Детронираха вожда.!
Отнеха му властта без която той е никой! Отнеха му джипката!
От ГЕРБ се гърчат и квичат.
На Амбразурата се хвърлят Гербер, след Гербер, Медия, след медия, но вече е късно.
Вожда борисоФ е политически труп, а скоро може да стане и клиент на прокуратурата!
Благодаря Ви господин Президент.
Бог да ви пази!
министър-председателят спи с пистолет до главата си,
въпреки че НСО го пази, това означава, че в тази страна има мутри.
След като има шкафчета на управляващи, натъпкани с евра и злато, това означава, че има мутри.
"След като прокуратура, ДАНС, КФН изпращат да размазват физиономии на неудобни бизнесмени,
значи има мутри.
Остави ги тепърва много скоро ще усетят какво им готви кауна чорап патък чехъл.
Ще се проклинат сами че сега не са излезли по улиците да протестират за правата си и за благото на народа като цяло срещу тази истинска военна хунта.
а твоят Дебил борисоф Лъже, дори когато Лъже. Бoриcoв e пaтoлoгичeн Лъжeц, Крaдeц и Прecтъпник.
Тoвa e бoлecтнo cъcтoяниe.
Тoй дoри вeчe Нe мoжe дa рaзличи Иcтинaтa oт Лъжaтa !
ОТ УТРЕ НА МАСОВИ ПРОТЕСТИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ПРЕЗИДЕНТА!
БУХАЛКИ, КАМЪНИ, ПУШКИ И КОЙ КАКВОТО ИМА!
Желая ви бърза, но болезнена смърт!
Да ви го начукам до 20 коляно!
Не се спряхте, бе, идиоти, гнусни идиоти, малоумници!
Сега ще видите кон боб яде ли!
Радев и сие ще ви го начукат - няма да има работни места, заплати, пенсии!
Магазините ще бъдат като зимата 1996-1997!
Парите от Европа - нула евро!
Хайде да ви видя!