Митов: Президентът предизборно се опитва да лъже всички едновременно
Планът за актуализация на бюджетът е смешен, каза Деница Сачева
Президентът в момента се опитва, преди собствените си избори, да лъже всички едновременно, като така държи в плен българските институции. Това каза на извънреден брифинг днес зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов, който заедно с Деница Сачева говори пред медии. Митов заяви, че е благодарен на държавния глава за това, че не е подписал указа му, защото по неговите критерии не отговаря за посланник, тъй като „няма съответното картонче за член на „Държавна сигурност“.
„Ще продължим да задаваме въпроси на президента. Такива например са защо все още не е взел позиция по случая „Навални“? Защо не е коментирал и скандалът с шпионската мрежа в България?
Според Митов очевидно е имало координация между президента и политически партии, за да не разговарят с ГЕРБ. Той сподели, че визира „Има такъв народ“, ДБ и БСП.
"Смешен е плачът за актуализация за бюджета, защото всички плащания са обезпечени", обясни от своя страна Деница Сачева.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
2
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Факт.
Едни крадци, сменят други крадци, все в името на народа.
А народа, били дебили 80%.
Не е вярно. Поне 90% са.
Да живее свободата на медиите и най-вече най-свободните медии като Флагман, Блиц, Пик и Нова ТВ!
Такава свобода ни завеща Тиквата Борисов, за съжаление!
Тъжен ден за жълтите медии (ПИК,Флагман):
Детронираха вожда.!
Отнеха му властта без която той е никой! Отнеха му джипката!
От ГЕРБ се гърчат и квичат.
На Амбразурата се хвърлят Гербер, след Гербер, Медия, след медия, но вече е късно.
Вожда борисоФ е политически труп, а скоро може да стане и клиент на прокуратурата!
Благодаря Ви господин Президент.
Бог да ви пази!
министър-председателят спи с пистолет до главата си,
въпреки че НСО го пази, това означава, че в тази страна има мутри.
След като има шкафчета на управляващи, натъпкани с евра и злато, това означава, че има мутри.
"След като прокуратура, ДАНС, КФН изпращат да размазват физиономии на неудобни бизнесмени,
значи има мутри.
Остави ги тепърва много скоро ще усетят какво им готви кауна чорап патък чехъл.
Ще се проклинат сами че сега не са излезли по улиците да протестират за правата си и за благото на народа като цяло срещу тази истинска военна хунта.
а твоят Дебил борисоф Лъже, дори когато Лъже. Бoриcoв e пaтoлoгичeн Лъжeц, Крaдeц и Прecтъпник.
Тoвa e бoлecтнo cъcтoяниe.
Тoй дoри вeчe Нe мoжe дa рaзличи Иcтинaтa oт Лъжaтa !
ОТ УТРЕ НА МАСОВИ ПРОТЕСТИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ПРЕЗИДЕНТА!
БУХАЛКИ, КАМЪНИ, ПУШКИ И КОЙ КАКВОТО ИМА!
Желая ви бърза, но болезнена смърт!
Да ви го начукам до 20 коляно!
Не се спряхте, бе, идиоти, гнусни идиоти, малоумници!
Сега ще видите кон боб яде ли!
Радев и сие ще ви го начукат - няма да има работни места, заплати, пенсии!
Магазините ще бъдат като зимата 1996-1997!
Парите от Европа - нула евро!
Хайде да ви видя!