Градове в Италия са готови да платят, за да работите от тях
Желаещите ще получат до 50% от общия наем за дългосрочен престой между два и шест месеца
Италия отново приветства света и се отваря за туристи. В опит да привлекат нови гости и жители Санта Фиора в Тоскана и Риети в Лацио са готови да платят, за да работите от тях.
Кацнало на хълм, градчето Санта Фиора е заобиколено от кестенови гори, водопади, девствени извори и има едва 2 500 жители. Желаещите да се преместят тук, за да работят, ще получат до 200 евро или 50% от общия наем за дългосрочен престой между два и шест месеца.
За да подпомогне пристигащите, в специален уебсайт кметството рекламира наемите заедно със списък с полезни услуги и контакти на водопроводчици, детегледачки, лекари, електротехници и доставка на храна.
Потенциалните наематели трябва да докажат, че ще работят дистанционно, както и с какво точно се прехранват. След като намерят подходящия дом, ще трябва да изпратят доказателство за наем с подробности за договора и новия си адрес.
Оставиха в ареста мъжа, наръгал децата и майка си
Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин
Иван Демерджиев: Случаят Петрохан не бива да се затваря с една версия
Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си
Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред
В Гюльовца отдадоха почит на Трифон Зарезан
Хиляди посетиха Несебър за Празника на любовта и виното
Русия предлага сделка за 12 трилиона към Тръмп, свързана с Украйна, Белият дом мълчи
Топ криминалист: Сектантите от хижата са живели в паралелен свят
Рисовете станаха най-романтичната двойка във Варненския зоопарк
Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града
