×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Рекорд! 1 578 джигити "летят" с висока скорост из Бургас, на трима им взеха книжките


Рекорд! 1 578 джигити "летят" с висока скорост из Бургас, на трима им взеха книжките
В три от случаите водачите са били със скорост с над 50 км/ч. от максималната разрешена
15 Май 2021, Събота, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Един шофьор е отказал тест за дрога - отнеха свидетелството за правоуправление за две години

Трима джигити са заловени да шофират с изключително висока скорост в град Бургас в рамките на седмица. Това показва отчетът на ОДМВР-Бургас за последните 7 дни. 

Служителите от сектор „Пътна полиция” при ОДМВР–Бургас провели специализирана полицейска операция по безопасност на движението, включваща няколко направления: спазване на изискванията за скоростен режим, съблюдаване на пътната маркировка от велосипедисти и пешеходци и отнемане предимството на пешеходци, пресичащи по пешеходни пътеки, както информират от пресцентъра на областната дирекция на МВР.

На територията на морския град са констатирани 1 578 нарушения на скоростта. В три случая превишената скорост е над 50 км./ч. - водачите ще бъдат санкционирани с лишаване от правоуправление и парична глоба, следваща законовите указания за надвишената скорост.

Двама неправоспособни водачи са спипани зад волана. 

С глоба в размер на 30 лв. са санкционирани пет велосипедисти, като две са основните нарушения, извършвани от тях : управление на велосипед без оборудване и преминаване през зони за пешеходци без избутване на велосипеда / най-вече ул. Александровска” и ул. „Богориди”/.

За непреминаване на указаните за целта места за седмицата в Бургас са санкционирани осем пешеходци, а за преминаване на неразрешаващ / червен/ светофарен сигнал са санкционирани четири водачи.


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
19
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 2026: Годината, която пренарежда съдбите 2026: Годината, която пренарежда съдбите 28/12/2025, Неделя 15:00 0
Тервел ИЛИЕВ Рейтингът на Макрон продължава да пада Рейтингът на Макрон продължава да пада 28/12/2025, Неделя 14:41 0
Тервел ИЛИЕВ Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия 28/12/2025, Неделя 14:31 0
Флагман.БГ Леля и жиголо или просто влюбени? Леля и жиголо или просто влюбени? 28/12/2025, Неделя 14:21 0
Тервел ИЛИЕВ Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. 28/12/2025, Неделя 14:11 0
Флагман.БГ Да се намали ли двугодишното майчинство Да се намали ли двугодишното майчинство 28/12/2025, Неделя 13:11 2
19
Коментара по темата
19.
От Пловдив до 18
16.05.2021 18:57:26
2
0
За толкоз пари това им дават от рентакар
18.
ОТ СОФИЯ
16.05.2021 18:53:32
1
1
ХА ХА ХА ТОВА ЛИ ВИ СА БЕГАЧКИТЕ, ЧЕ ТЯ ПАТРУЛКАТА Е С ПОВЕЧЕ КОНЕ. ЯКО СТЕ Я ОКЪСАЛИ ПО МОРЕТО. ПОНЕ СТИНКИ ЗА КАФЕ АВТОМАТИТЕ ИМАТЕЛИ БЕ.
17.
_nib_
16.05.2021 15:27:56
1
2
Нема-Нема.....Нема да стане така....Полицаите със скоростомер и ножичка....Хваща летящият холандец....паказва му с колко е хвърчал....дай си книжката и шлинг на две с ножичката.Идиота да оди да кара курсове наново....и да внимава.
16.
до 15
16.05.2021 14:56:09
2
3
15ти чети бре момче
това са 2та варианта шофьори в Бг
и Бургас
Явно ти си първичен малоумник
и не четеш
такива като теб като гласуват и
нямат идея какво правят
пълно падение си
15.
до 14
16.05.2021 14:26:34
1
3
Евала приоритети, предпочиташ децата ти да гладуват отколкото някъв богат олигофрен да те псува. Пръсна тъпомера с коментар.
14.
djigit s bmw ot medan rudnik
16.05.2021 13:22:14
4
5
Вариант 1
Аз съм джигит с пари и скъпа кола,
имам пари и карам със 100км/ч из улиците на Бургас, снимат ме , но не ми дреме, защото си плащам
500 или 1000лв за мен не са проблем.
Вариант2
Беден човек съм
карам стара кола, 24г Пасат
спазвам ограниченията,
но като ме настигне джигита от Вариант 1 и аз трябва да ускорява, за да не ме псува, свири и обижда
ако се случи да ме снимат точно в този момент
децата ми ще гладуват
13.
3-ти до 12
16.05.2021 12:11:12
2
5
ми не съм ли прав бе отворен.......
на ганьовци като тебе,я пътя им е крив,я знаците им пречат....и прочее......все другите ви виновни за неудачите и хала до който сами сте се докарали......и кисело пърдите когато някой,изрази мнение различно от вашето......ама си е баш така,както съм го написал в 3-ти коментар

и между другото не съм гербаджия...ама и от бсп не съм.......
аз просто човек,който вижда нещата реално,такива каквито са.....
и е затова няма да се оправи държавата и ние като нация......от е такива като тебе......
12.
До 3
16.05.2021 11:32:42
5
8
Има разлика между безразсъдно шофиране и неадекватни ограничения!!! 50км на Пети километър посока Ветрен, сериозно?? Няма такава държава...нали искате като в Германия- е, там глобата ти за 40км над лимита не надвишава минималната заплата, нито пък има ограничение по магистралата. Ясно е, че си службаш, ама вашата свърши. Мутрата,която ви даде цялата власт, си замина. Скоро ще забранят и спирането без причина!
11.
До 10
16.05.2021 11:28:05
1
7
WAZE не работи така - един или двама потребителя не могат да премахнат доклад,който е потвърден от десетки други. Плюс това, WAZE има алгоритъм и изчислява доколко отбелязванията ти по принцип са коректни и като засече, че не са, не ги и отчита вече.
10.
До 9
16.05.2021 10:39:43
3
4
Проблема е, че и самите полицаи се научиха да премахват отметките в Wase. А някои от тях дори нарочно отбелязват "Полиция" за да има по-малко произшествия в района им!
9.
Един от Лазур
16.05.2021 10:29:58
3
12
Колеги, нека да си помагаме - не е сложно, като видиш полиция и отбелязваш в Waze. Откакто си пускам Waze из града, си спестих доста неприятни изненади.
Уточнение за псевдо моралистите - аз съм за спазване на правилата и ненавиждам рейсърчета. Но истината е, че в града е пълно с нелогични и безумни ограничения.
8.
ХанкоБрат
16.05.2021 10:08:34
3
7
Катаджия спира простuтутка за превишена скорост: - Еее сега кво прайме? - Ми нищо г-н полицай пари ли ще искате или да свалям гащите? - А бе я по добре пари, че гащите може да не ми станат!
7.
МАЙТАП БЕ УИЛИ
16.05.2021 09:52:36
2
8
Катаджия спира шофьор,за превишена скорост......
-Документите за проверка моля.....
Шофьора....ядосано....
-Тииии....знаеш ли кой е БАЩА МИ ВЕ....
Катаджията....
-Що питаш....майка ти не ти ли е казала.....
6.
ХанкоБрат
16.05.2021 09:44:42
10
9
И в демокрацията....милиционера си остава прост и тъп!)
5.
Ne!
16.05.2021 08:59:25
7
7
Не, не, не, и пак не! Рекордът е анти-рекорд, и той е на полицията! Тяхната успеваемост е 0.0000000000000001%!
4.
Идиота
16.05.2021 08:11:26
4
14
А тея с тротинетките глобяват ли ги че хвърчат с 40км през пешеходни зони??????
3.
А ТАКЪВ
16.05.2021 08:02:04
15
19
do 1
мишока си ти и другите като тебе,дето все някой друг ви е крив (КАТ).......
Тук сте много ербап,ма кат сте навънка(чужбина) ,скляпате кат брашняни котета и спазвате законите и правилата със запетайките,зер ша ва гази мечка ако сбъркате,щото там глобите са в евро и са доста солени.......

коментара ми се отнася и за 2 аз.....

мишоци с мишоците ви......
2.
аз
15.05.2021 23:47:31
17
25
скрити във нивите,срамота елате бе, кат.когато вече не сте кат.дебните дребните хора,затова ще има чистка.
1.
Мишоци!
15.05.2021 22:15:44
20
59
КАТ са мишоци - нулева превенция, а само криене по храсталаците в полза на бюджета! Яко WAZE и радар детектори!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
2026: Годината, която пренарежда съдбите 2026: Годината, която пренарежда съдбите Числото 1 носи промяна, индивидуалност и космически рестарт Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Кога ще са ваканциите на учениците през 2026 г. Държавните зрелостни изпити ще бъдат на 20 и 22 май, а изпитът по български език и литература от националното външно оценяване в края на 7 и на 10 клас ще се проведе на 17-ти юни Meteo Balkans: Това е новият климат - нервен и непредсказуем Meteo Balkans: Това е новият климат - нервен и непредсказуем Планетата получава енергия от Слънцето и излъчва топлина обратно в Космоса Бурята в Пловдивско събори дървета и помля коли – десетки сигнали, няма пострадали Бурята в Пловдивско събори дървета и помля коли – десетки сигнали, няма пострадали Силен вятър нанесе щети в няколко населени места от Пловдивска област – паднали дървета, повредени автомобили и временно блокирани пътища, но обстановката вече се нормализира. Празниците продължават поне до 10 януари заради Тони Димитрова Празниците продължават поне до 10 януари заради Тони Димитрова Местата в НДК са вече разпродадени, а кметът на Бургас Димитър Николов коментира, че и 10 последователни концерта да имаше в София, пак нямаше да стигнат Фокусникът, който шокира, разсмива и вдъхновява – кой е Арсен? Фокусникът, който шокира, разсмива и вдъхновява – кой е Арсен? Видео с баба, готова да го набие, донесе 20 млн. гледания Кое е детето загубило живота си в атентата на гара Буново през 1985 г. Кое е детето загубило живота си в атентата на гара Буново през 1985 г. Терористичният акт е най-големият железопътен атентат в българската история по брой на жертвите Паднали дървета и ураганен вятър, но пътищата в Бургас, Ямбол и Сливен остават проходими Паднали дървета и ураганен вятър, но пътищата в Бургас, Ямбол и Сливен остават проходими Той бе с пориви до 100 км/ч, нанесе щети в редица области, но движението в Югоизточна България е нормализирано Тя бе най-личната мома в селото, но ето кой спечели сърцето й Тя бе най-личната мома в селото, но ето кой спечели сърцето й Нейният съпруг Митко е първата и единствена любов в живота й и продължава да я подкрепя и до днес Радев иска да ни изкара от ЕС и да ни направи част от Руската федерация, убеден е Росен Плевнелиев Радев иска да ни изкара от ЕС и да ни направи част от Руската федерация, убеден е Росен Плевнелиев Това е страшно за България и за бъдещето ни като независима и европейска държава, каза той
Рейтингът на Макрон продължава да пада Рейтингът на Макрон продължава да пада Общо 1099 души участваха в онлайн проучването на 22 и 23 декември Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Бурята ''Йоханес'' застигна и Финландия Причини изключително големи щети в електроразпределителната мрежа Elenia, като тази компания изчислява, че щетите са най-големите през последните десет години Леля и жиголо или просто влюбени? Леля и жиголо или просто влюбени? Магдалена Томова заложи на по-младо гадже – мрежата избухна от подигравки Силвена Роу: Животът е като кухня – трябва да намериш правилния баланс Силвена Роу: Животът е като кухня – трябва да намериш правилния баланс Известната шеф-готвачка и кулинарен визионер споделя как се справя със стреса, защо дълголетието започва от храната и защо България трябва да постави здравословното хранене като национален приоритет. Полша харчи €2 млрд. за система срещу руските дронове по източната си граница Полша харчи €2 млрд. за система срещу руските дронове по източната си граница Новите системи за противовъздушна отбрана ще бъдат интегрирани в по-старата "линия на отбрана", създадена преди десет години Системата ни произвежда 4 пъти повече от нужните учители Системата ни произвежда 4 пъти повече от нужните учители Към момента всеки седми студент учи някакъв вид педагогика Да се намали ли двугодишното майчинство Да се намали ли двугодишното майчинство КНСБ твърдо против AI очилата на Google ще помнят къде са ви ключовете AI очилата на Google ще помнят къде са ви ключовете Нобеловият лауреат Демис Хасабис иска да надскочи възможностите на чатботовете Революция на автопазара ще направи старите коли в ЕС много скъпи Революция на автопазара ще направи старите коли в ЕС много скъпи Въвеждат дигитални досиета Отиде си Бриджит Бардо – вечната муза на френското кино и символ на женствеността Отиде си Бриджит Бардо – вечната муза на френското кино и символ на женствеността Актрисата, променила представата за женската свобода и красота, почина на 91 години, оставяйки след себе си безсмъртно културно наследство и живот, посветен на изкуството и защитата на животните.
Джорджа Мелони Джорджа Мелони 2025 година беше трудна, но не се тревожете - следващата ще е още по-зле Виц на деня Виц на деня Скъпа, би ли ми простила изневяра?
- Ааа, не!
- Ех значи, същата си като жена ми!
Виц на деня Виц на деня - Постоянно търся смисъла на живота и не мога да го намеря!
- В хладилника няма ли го?
- Няма го!
- Значи вчера сме го изпили!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Красив е онзи, на когото сърцето е красиво.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори