×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение от 3 по Рихтер е регистрирано тази нощ в Ню Йорк
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

На косъм от трагедия! Изгнило дърво падна в Борисовата градинка и стресна бургазлии


На косъм от трагедия! Изгнило дърво падна в Борисовата градинка и стресна бургазлии
Дървото се е срутило върху стълбите, точно до входа на парка
15 Май 2021, Събота, 12:17 ч.
Автор: Флагман.БГ

Цяло чудо е, че няма пострадали

Старо изгнило дърво падна преди минути в Борисовата градинка в бургаския ж.к. "Възраждане", съобщават читатели на Флагман.бг. Инцидентът е станал преди минути, като градинката е била пълна с малки деца и родите заради слънчевото време. Цяло чудо е, че няма пострадали. То се е срутило на стълбите, точно до входа на парка. 

"Без полъх от ветрец, при силно слънце, как така падна. Дървото е абсолютно изгнило. Просто кухо. Иначе прекрасно разлистено. Издържа на снощния бурен вятър, а днес се предаде", коментират живущи в района. 

 


В категории: Бургас


23
Коментара
23
Коментара по темата
23.
До 18
15.05.2021 21:07:12
1
4
Иди се прегледай спешно.
22.
До 11
15.05.2021 21:04:19
0
4
Не си прав,вряскат и кряскат,стане ли трагедията се крият като страхливци,не излизат с лицата си,ясен закон трябва за това,попречиш ли на общинска служба да си свърши работата носиш цялатя отговрност за последствията,да видиш тогава дали ще застанат отпред.
21.
До 91
15.05.2021 19:54:54
0
1
Споко ТЕ турците от Дбанк иДоган ще ти ги вземат всичките барабар с хотела в Приморско
20.
ДА България
15.05.2021 19:50:10
0
4
Тва е символа на ГЕРБ прогнили от корупция и кражби
19.
Еко
15.05.2021 18:46:30
1
6
На изгнилите кратуни на зелените да се стоварят
18.
до 2
15.05.2021 18:40:07
3
6
Не бих се изненадала ако е инсцениран случай, за да се предизвика "общественото недоволство", така че главният дървосекач на Бургас да продължи да унищожава дърветата необезпокояван.
17.
Дървобрад
15.05.2021 18:21:47
1
9
Така,така изгнилите дървета явно не са интересни на зелените фирми от общината,но виж здравите дъвета по ул.К.и Методий-са изрязани до едно,представете си,както на много други места.
16.
RE-1
15.05.2021 18:06:44
1
3
Сега къде ще "мочат" кучетата ?
15.
Емигрант
15.05.2021 15:29:20
1
9
Тея от Озеленяване Бургас не проверяват ли какво е състоянието на растенията обхващащи общинските градинки? Трябва ли пак някой да си отиде за да се задействат шибаните институции?
14.
Озеленител
15.05.2021 14:25:08
1
7
По-надолу има едно напълно изсъхнало. Три пъти съм ходил до общината с искане да го обезопасят, защото при всеки вятър пада по някой клон. Отговорят ми, че се работи по въпроса. И така втора година...
13.
До 7 и 8
15.05.2021 14:12:01
5
14
Грозно е да се противопоставят хората едни срещу други. Всички искаме едно и също - хубава зеленина, но безопасна за хората. За съжаление в последните години се нагледахме на обратното - режат се масово здрави дървета, а болни се оставят да падат, за да пострада някой и после да се оправдава масовата сеч. Сума ти дървета бяха отрязани защото пречат на нечии "инвестиционни интереси". Жалко че не го виждате това. Затова хората не вярват на общината.
12.
В комплекса
15.05.2021 14:08:48
1
3
Из комплексите е добре да се спретне една акция за подкастряне и оглед. До първите етажи масово никнат разни дървета, джанки, влизащи в прозорците на хората. Общината да влезе в роля и да разпореди една профилактика
11.
Погрешно намесвате
15.05.2021 14:08:30
4
7
еколозите, които защитават унищожаването на дърветата !
Никой еколог не е протестирал, ако общината реши да ореже клоните или да скъси опасните такива, висящи над улицата !
Пък и така се разбира, кое дърво е "жизнено" и може да се възстанови само
!Дърветата са като децата - растат "незабележимо бързо"!
Опасни са изоставените и непогледнати с години...
10.
Бях там
15.05.2021 14:07:23
3
17
Когато дървото падна. На ствола му има огромна дупка, през която и с просто око се вижда как е изгнило отвътре. Някой от общината просто трябва да оглежда дърветата, а не да нарочат някоя улица за "опасна", а после да гледаме здрави изрязани дънери. Проблемът е в некадърността и нежеланието на общинските служители да си вършат работата - а именно да махат болните дървета и да пазят здравите. А не обратното.
9.
кмета
15.05.2021 13:17:29
10
23
Вие му мислете, моята свърши вече, каквото беше беше, пари за 3-4 живота направихме, 3-4 кооперации построихме, няколко бизнеса, това е от мен, дано Слави не ми вземе бизнесите и парите
8.
Зелени Балкани
15.05.2021 13:00:36
11
19
Дърветата нека падат сами. Може да има жертви,но по важни са дърветата от хората.
За това никаква сеч.
7.
Горски
15.05.2021 12:57:19
4
19
Как може, вятърът така да чупи дървета. Той питал ли е всички еко талибани, които клонче не дават да се отреже. А че хората могат да убивани, това не е толкова важно за тях.
6.
Хаха
15.05.2021 12:57:07
0
10
Оправете си името на заглавието ологофрени такива
5.
Обзалагам се
15.05.2021 12:57:00
6
16
че още утре всички дървета в тази градинка ще бъдат окълцани или направо изрязани до дъно, но.....от утре....!И някой дори може да бъде награден за "бързата реакция"!
4.
До Абе
15.05.2021 12:54:29
3
14
ами вземи прочети в интернет, че и вече изгнилите дървета, дори и да са кухи от вътре, до последно се борят за живот и по малкото артерии, които са им останали текат сокове, които им позволяват да се разлистват!
3.
а КЪДЕ Е аСЕН йОРДАНОВ
15.05.2021 12:52:31
6
26
ЗАЩИТНИКЪТ НА ДЪРВЕТАТА? ЗАЩОТО НО НЕПРЕКЪСНАТО ЗАПЛАШВА ОБЩИНАТА, КМЕТ, ЗАМЕСТНИК КМЕТ, НАЧАЛНИК ОТДЕЛ ОЗЕЛЕНЯВАНЕ, ЛАНДШАФТЕН АРХИТЕКТ, ЧЕ ЩЕ ГИ СКЪСА ОТ СЪДЕБНИ ПРОЦЕСИ!
ДА БЕШЕ ЗАСТАНАЛ ПОД ДЪРВОТО, ДА МУ ПАДНЕ НА КУХАТА ЛЕЙКА!
ЕТО ЗАРАДИ Т.НАР. ПСЕВДО ЕКОЛОЗИ, ОБЩИНАТА НЕ СМЕЕ ДА ОТРЕЖЕ ДЪРВЕТАТА, КОИТО ЗАСТРАШАВАТ ЖИВОТА НИ!
2.
Абе
15.05.2021 12:49:41
11
11
Хем кухо а разлистено нещо не ми се връзва!
1.
Tsatsata
15.05.2021 12:32:47
4
29
В Общината има цял един отдел, в който има толкова много хора, че ако им зачислят дърветата в Бургас, ще им се паднат по най-много десетина на глава ....
Работата им е да проверяват, обследват и превантивно да премахват опасните или да ги обезопасят по някакъв начин !
Наскоро Общината плати обезщетение за загиналото от паднало дърво младо момче на входа на паркинга на 3-та поликлиника! Платиха стотици хиляди, което, разбира се няма да върне живота на загиналия!
Но платиха от нашите, от общинските пари, разбира се, не се чу някой да поеме отговорност!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трикът на леля Петя с оцет, сода и лимон ще ви избави от неприятната миризма в кухнята завинаги Трикът на леля Петя с оцет, сода и лимон ще ви избави от неприятната миризма в кухнята завинаги Въпреки че мнозина прибягват до закупени от магазина химически почистващи препарати за бързо решение, редовната им употреба може да бъде скъпа и ненужна Ще стане ли майчинството 1200 лева през втората година Ще стане ли майчинството 1200 лева през втората година Това тепърва предстои да бъде обсъдено с финансовия министър и с Народното събрание, каза социалният министър Борислав Гуцанов Владимир Зомбори  като "ЗОРО" завладява Летния театър на Бургас тази вечер Владимир Зомбори като "ЗОРО" завладява Летния театър на Бургас тази вечер Мюзикълът на Русенската опера съживи героичната история на вечния борец за справедливост Подпорна стена се срути върху автосервиз във Велико Търново Подпорна стена се срути върху автосервиз във Велико Търново Срутената стена е била некачествено изградена и без нужните документи, а собственикът на обекта е имал предписание от общината да я събори Интерпол продължава да издирва Брендо, въпреки че той е в затвора Интерпол продължава да издирва Брендо, въпреки че той е в затвора Румъния, която го осъди на 10 години затвор, не иска да го свали от издирване Райна по бански изглежда по-добре от 20-годишните Райна по бански изглежда по-добре от 20-годишните Фолкдивата блести със завидна форма, но остава сама – пътуванията и соловият живот са ѝ утеха след бурни връзки и разочарования Изтривалката пред вратата, чаршафите и кърпите трябва да се перат всяка седмица Изтривалката пред вратата, чаршафите и кърпите трябва да се перат всяка седмица Пълни са с бактерии – тези вещи в дома ви трябва да се перат много по-често, отколкото предполагате Нова измама от името на НЗОК, внимавайте Нова измама от името на НЗОК, внимавайте Хакери ловят наивници на кукичката чрез фалшиви имейли Бургазлия от жк. "Зорница" е бесен, ЕВН и ВиК го оставиха без ток и вода Бургазлия от жк. "Зорница" е бесен, ЕВН и ВиК го оставиха без ток и вода Мъжът алармира, че причината е изкопните действия на ВиК, които продължавали твърде дълго Цените на домати, моркови, сирене скачат на борсите Цените на домати, моркови, сирене скачат на борсите Какво поскъпва и какво поевтинява?
Този аксесоар беше популярен през 90-те, но днес отново се върна на мода Този аксесоар беше популярен през 90-те, но днес отново се върна на мода Куп знаменитости, сред които пуерториканския рапър Bad Bunny, моделката Кайли Дженър и Риана, са били забелязани с подобно украшение Затварят ключова улица за ремонт за една година и половина Затварят ключова улица за ремонт за една година и половина Улицата е често използвана за връзка между ж.к. "Младост" и кварталите "Дървеница" и "Мусагеница". "Проф. Марко Семов" тръгва от бул."Климент Охридски" в "Дървеница" Маргинализираната ВМРО се разцепва заради обвинения за кражба на пари и злоупотреби Маргинализираната ВМРО се разцепва заради обвинения за кражба на пари и злоупотреби За партията обобщават, че е изпаднала до "маргинализиран субект, чиято единствена функция е да осигурява материално препитание на управляващата клика, контролираща приходите от имотите, завещани ни от нашите деди, твърдят опозиционерите Защо Партията забрани съдебния процес за смъртта на Паша Христова и какво се опитваше да скрие Защо Партията забрани съдебния процес за смъртта на Паша Христова и какво се опитваше да скрие През 2006 г. в медиите бяха оповестени засекретени документи по разследването на катастрофата и за първи път стана ясно каква е официалната версия за инцидента на летище София през 1971 г. – неправилно свързване на въжетата на елероните Нов съдия встъпи в длъжност в Окръжен съд – Бургас Нов съдия встъпи в длъжност в Окръжен съд – Бургас Магистратът е назначен с решение на протокол №23 от 15.07.2025 г. на Съдийската колегия на Висшия съдебен съвет. Великобритания завря! Двама афганистанци изнасилиха 12-годишно момиче Великобритания завря! Двама афганистанци изнасилиха 12-годишно момиче Полицията до последно пазела самоличността на заподозрените бежанци Гърция открива златна мина за $ 1 милиард в Халкидики, ще се престрашим ли за добив в Сакар Гърция открива златна мина за $ 1 милиард в Халкидики, ще се престрашим ли за добив в Сакар Проектът ще даде високо платена работа на над 1000 човека Момичето, починало в морето край Гърция, не е българска гражданка Момичето, починало в морето край Гърция, не е българска гражданка МВнР опроверга информацията в местните медии, родителите на 12-годишното дете също не са българи – тече разследване за трагедията край Александруполис Мощен термичен гребен носи нови екстремни жеги след тази дата Мощен термичен гребен носи нови екстремни жеги след тази дата Този път те ще са по-продължителни, а пикът на горещините ще бъде между 10 и 15 август Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони "Това не е нормално", отсича гневен мъж
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Шерлок Холмс и д-р Уотсън се разминават с една мацка.
Холмс:
- Уотсън тая е без гащи.
- По какво разбра?
- Има пърхот по обувките.
Виц на деня Виц на деня - Муцка, какво стана с новият ти любовник?
- Гад! Изчезна и ме остави сама с мъжа ми!
- Това не е нищо! Моят любовник и мъжа ми изчезнаха заедно...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Регистрирани са случаи на нетипичен махмурлук: на сутринта ти се иска да се смееш, да пееш песни и просто да се радваш на живота!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори